-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Bobi z krzyczek -wyssali z niego życie !!! Zostaje u nas !
Charly replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
....popros męza Iwonki niech przejdzie sie koło Bobika z drabina:). Na pewno zaszczeka. Tylko niech Bobik ma mozliwosc schowania się;):evil_lol: -
Owczarek kaukaski- JUŻ SZCZĘŚLIWY NA DUŻYM RANCHO!! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
on ma tyle wejsc. ruch na allegro niesamowity. 3 obserwatorow, ale nikt "normalny". Ale i tak znajdziemy mu dom -
[B]Filipek Luty 2008 po skróceniu włosków:( (5,5 kg)[/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/6647/sunp0018oz8.jpg[/IMG][/URL] [B]Filipek 21. Kwiecień 2008 (7 kg:lol:)[/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/7861/pisobie017gq2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/762/pisobie018ub2.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/3559/pisobie032rw7.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/3126/pisobie014ea7.jpg[/IMG][/URL] ]http://img381.imageshack.us/img381/816/pisobie007cr4.jpg
-
[B]Filipek Krzyczki Styczeń 2008 (4,3kg)[/B] [B](Foto: Oktawia6)[/B] [B][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/8278/tnp1210010cj1.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/953/tnp1210015gc3.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/799/tnp1210016on9.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1296/tnp1210028db9.jpg[/IMG][/B] [B]Filipek Krzyczki 25. Styczeń 2008 (ostatni dzień w Krzyczkach)[/B] [B](Foto: Rybc!a)[/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/5848/ccafaca97f946f87ki2.jpg[/IMG][/URL]
-
Hexa- sznaucerowata,młoda suka- NIE MA JEJ W SCHRONISKU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
na tym zdjeciach (przynajmniej dla mnie) wydaje sie mniejsz niz jest. to duza imponujaca sunia. fajna jest. Nietuzinkowa dla nietuzinkowych ludzi. pies jak z tej piosenki :" lapy łapy cztery łapy...a na łapach pies kudłaty......kto dogoni psa kto dogoni psa...:Dog_run:! czy jakos tak:oops: -
maszynka bardzo pilna, bo mała gnida nie chce jesc warzyw. musze zmieszac z miesem, ktore musze pomielic wczesniej:modla::evil_lol: ostatecznie moze byc dom bez maszynki. wtedy tez wejde razem z mala gnida i Alma bardzo dziekuje Bea za wziecie "banerka", hehe ps. maszynka moze byc uzywana..ostatecznie...
-
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
Charly replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: :multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu: -
swietny plan:multi: ja potrzebuje maszynki do miesa, cobym pieskowi miesko mogla mielic ladnie. Jak juz wyadoptuje moj podpis poszukam maszynki do adopcji :oops::oops: ALMA w górę:multi::multi::multi: ps. a swoja droga Bea nawet nie poszlas ogladnac zdjec Filipka. Sa pare stron od tylu. A gdzie reszta pieskow z awatarka? Maja kare?:):)
-
sliczna jest ta mała. sliczna. patrzalyscie moze na te lapki? czy cos nie tak? ja na to nie zwrocilam uwagi
-
To dobrze. Tak dlugo jak spaniel jest na izolatce, nikt go nie widzi, wiec nie wezmie, a moze w tym czasie zglosi sie wlasciciel, jesli psa chce i przeczyta ogloszenia, albo tu sie cos dla niego znajdzie...:roll:
-
acha. Dowcipnisie. Oba byly chore. Ten czarny bardziej niz spaniel. Stalam przy tym kojcu z jednym z nowych pracownikow. Byl troszke bezradny. Akurat kierowniczka i inni pracownicy wyjezdzali autem gdzies. Otworzyli drzwi i powiedzieli ze te dwa psy na izololatke ida.
-
Byl tam razem z małym czarnym potrąconym przez auto. oboje mieli isc na izolatke. jesli czarnego tez nie ma, to na pewno sa na izolatce. Pojde w przyszlym tygodniu i porozmiawiam z tymi pracownikami, z ktorymi rozmawialam na jego temat.
-
A byłas patrzec w tym kojcu niebieskim, gdzie on był?
-
Rybcia dowiedzialas sie czegos o spanielku? byl na zewnatrz czy juz na izolatce?
-
Rybciu Basia napisala, ze wezmie sunie. Te 3 dni to gwoli poinformowania na forum o umowie zawartej miedzy miastem a przytuliskiem Basi.
-
Owczarek kaukaski- JUŻ SZCZĘŚLIWY NA DUŻYM RANCHO!! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
musze cie teraz hopnac Alan. Niestety na razie czekamy. Czekamy ze z allegro cos bedzie, ze ktos odpowie na ogloszenia, ktore porozdawalam tu i ówdzie. Ze ktoś Ciebie tutaj wypatrzy:niewiem: i mam pytanie do miłosniczek i miłosników kaukazów:): czy on jest oglaszany na jakims forum kaukazowym. Nawet nie patrzalam, ale pewnie takie są. jesli nie, to ja dzis wieczorem tam zajrze. Jesli jest, to prosze podac gdzie jest (nie bedziemy dublowac:) a teraz:painting: po raz n-ty:roll: