Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. ....popros męza Iwonki niech przejdzie sie koło Bobika z drabina:). Na pewno zaszczeka. Tylko niech Bobik ma mozliwosc schowania się;):evil_lol:
  2. on ma tyle wejsc. ruch na allegro niesamowity. 3 obserwatorow, ale nikt "normalny". Ale i tak znajdziemy mu dom
  3. Charly

    Metamorfozy

    [B]Filipek Luty 2008 po skróceniu włosków:( (5,5 kg)[/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/6647/sunp0018oz8.jpg[/IMG][/URL] [B]Filipek 21. Kwiecień 2008 (7 kg:lol:)[/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/7861/pisobie017gq2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/762/pisobie018ub2.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/3559/pisobie032rw7.jpg[/IMG] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/3126/pisobie014ea7.jpg[/IMG][/URL] ]http://img381.imageshack.us/img381/816/pisobie007cr4.jpg
  4. Charly

    Metamorfozy

    [B]Filipek Krzyczki Styczeń 2008 (4,3kg)[/B] [B](Foto: Oktawia6)[/B] [B][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/8278/tnp1210010cj1.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/953/tnp1210015gc3.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/799/tnp1210016on9.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1296/tnp1210028db9.jpg[/IMG][/B] [B]Filipek Krzyczki 25. Styczeń 2008 (ostatni dzień w Krzyczkach)[/B] [B](Foto: Rybc!a)[/B] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/5848/ccafaca97f946f87ki2.jpg[/IMG][/URL]
  5. public relations= Ty jestes osoba od public relations w sprawie tego przystojniaka, marketing, reklama, dokladnie to co robisz:loveu: chcialam zapytac czy on ma ogloszenia i jesli to gdzie
  6. na tym zdjeciach (przynajmniej dla mnie) wydaje sie mniejsz niz jest. to duza imponujaca sunia. fajna jest. Nietuzinkowa dla nietuzinkowych ludzi. pies jak z tej piosenki :" lapy łapy cztery łapy...a na łapach pies kudłaty......kto dogoni psa kto dogoni psa...:Dog_run:! czy jakos tak:oops:
  7. maszynka bardzo pilna, bo mała gnida nie chce jesc warzyw. musze zmieszac z miesem, ktore musze pomielic wczesniej:modla::evil_lol: ostatecznie moze byc dom bez maszynki. wtedy tez wejde razem z mala gnida i Alma bardzo dziekuje Bea za wziecie "banerka", hehe ps. maszynka moze byc uzywana..ostatecznie...
  8. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu:
  9. swietny plan:multi: ja potrzebuje maszynki do miesa, cobym pieskowi miesko mogla mielic ladnie. Jak juz wyadoptuje moj podpis poszukam maszynki do adopcji :oops::oops: ALMA w górę:multi::multi::multi: ps. a swoja droga Bea nawet nie poszlas ogladnac zdjec Filipka. Sa pare stron od tylu. A gdzie reszta pieskow z awatarka? Maja kare?:):)
  10. no to juz nie wiem. to i psy to jedyna rzecz, ktora mnie do glowy przychodzi:niewiem:
  11. sliczna jest ta mała. sliczna. patrzalyscie moze na te lapki? czy cos nie tak? ja na to nie zwrocilam uwagi
  12. [quote name='bea_m']Taki pikuś z niej jest. nie wiem co tu wpisac? mozesz wpisac, ze szukasz męża np. albo romansu?:cool1::diabloti:
  13. ona taka miniaturka kaukaska jest, albo mnie juz Alan straszy:evil_lol::cool1:
  14. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: nawet nie wiem co powiedziec. brak słów. Ale czemu tu sie dziwic...
  15. Ten pies jest taki piekny, mlody. Nie rozumiem czemu jeszcze w schronie. jemu trzeba jakie PR zrobic porzadne czy cos. Szkoda psa. Nie siedzi za brzydote, ulomnosc, czy starosc. W przeciwienstwie do innych ma naprawde realne szanse. Przeciez musi go ktos "wywidziec"
  16. To dobrze. Tak dlugo jak spaniel jest na izolatce, nikt go nie widzi, wiec nie wezmie, a moze w tym czasie zglosi sie wlasciciel, jesli psa chce i przeczyta ogloszenia, albo tu sie cos dla niego znajdzie...:roll:
  17. acha. Dowcipnisie. Oba byly chore. Ten czarny bardziej niz spaniel. Stalam przy tym kojcu z jednym z nowych pracownikow. Byl troszke bezradny. Akurat kierowniczka i inni pracownicy wyjezdzali autem gdzies. Otworzyli drzwi i powiedzieli ze te dwa psy na izololatke ida.
  18. Byl tam razem z małym czarnym potrąconym przez auto. oboje mieli isc na izolatke. jesli czarnego tez nie ma, to na pewno sa na izolatce. Pojde w przyszlym tygodniu i porozmiawiam z tymi pracownikami, z ktorymi rozmawialam na jego temat.
  19. A byłas patrzec w tym kojcu niebieskim, gdzie on był?
  20. mowisz o spanielku? to napisz cos o tej bardzo skomplikowanej sytuacji na jego watku.
  21. Rybcia dowiedzialas sie czegos o spanielku? byl na zewnatrz czy juz na izolatce?
  22. Rybciu Basia napisala, ze wezmie sunie. Te 3 dni to gwoli poinformowania na forum o umowie zawartej miedzy miastem a przytuliskiem Basi.
  23. musze cie teraz hopnac Alan. Niestety na razie czekamy. Czekamy ze z allegro cos bedzie, ze ktos odpowie na ogloszenia, ktore porozdawalam tu i ówdzie. Ze ktoś Ciebie tutaj wypatrzy:niewiem: i mam pytanie do miłosniczek i miłosników kaukazów:): czy on jest oglaszany na jakims forum kaukazowym. Nawet nie patrzalam, ale pewnie takie są. jesli nie, to ja dzis wieczorem tam zajrze. Jesli jest, to prosze podac gdzie jest (nie bedziemy dublowac:) a teraz:painting: po raz n-ty:roll:
×
×
  • Create New...