Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. ..okazało się, że Vitka zna domek Gadułki. Gadułka ma już termin na sesje zdjęciową w swoim domku z Vitką:) Czekam niecierpliwie:)
  2. Tak Tamb- wspaniale, że znalazłas wlasnie taki dom. no i czekam na rozwój sytuacji i info komu przesłac papiery:)
  3. brzmi bardzo fajnie. szczególnie ten wybór dom- buda:). z tym, że małpka zalegnie pewnie w kuchni i już stamtąd nie wyjdzie;)
  4. zostanie wydany tylko po kastracji. możesz to napisać- ograniczy ilość telefonów
  5. [IMG]http://www.obornikionline.pl/images/azorek/psy/850.jpg[/IMG] Pikus ma jakiś wątek? żyje jeszcze?:(
  6. oooo bardzo dziękujemy w imieniu Grubcia i jego allegro:) dzięki dziewczyny:)
  7. daj proszę na schronisko- ludzie skontaktują się wtedy z biurem adopcyjnym tzn. Gosią (malkawil) albo mną: 055 234 1646 (po- sobota od 9-17) moja komórka 785 132 983 gosia zajrzy to poda swój numer:)
  8. Nuka to była nasza miks malamutka. Num cudnie wyrósł- potęzny kocurek- zazdraszczam właścicielom:)
  9. [quote name='malkawil']Dziś do domu poszedł Num :multi: oraz trzy szczeniaki - dwa z siódemki Sary oraz Nuka (na którą byli jeszcze inni chętni!) :multi::multi::multi:[/QUOTE] nuczka wiadomo- slicznota:) Bardzo fajnie, ze od Sarki dzieci w końcu znajdują domy- są już coraz większe...a przeciez tez cudniaste...
  10. [quote name='Strawberry Shampoo']witam po raz pierwszy : DD piękny Baaj i szczurki : ** Wilczór posiada rodowód ? .[/QUOTE] nie ma- dlatego tylko w typie wilczura jest..niestety:(
  11. Charly

    BARF in (e)motion

    kupa to kupa i filip nie da się nabrać na żadne "podróby":)
  12. wygladają bardzo smacznie, az mi slinka leci. oooo i juz ktoś kupił
  13. Charly

    BARF in (e)motion

    trzymam sie dziś z daleka od jego mordy- niech ma
  14. Charly

    BARF in (e)motion

    moj filip tez- lyknał w takim tempie, że nic zrobić nie mogłam- byla zamrozona na kość i szybko weszła:roll:.
  15. Charly

    BARF in (e)motion

    lepiej po myszce niż po ludzkich odchodach czy kupa zalicza się do barf?
  16. [quote name='gops']sznurki na smycze najlpiej kupic w zeglarskim nie sa wcale bardzo drogie , tych zwyklych nie polecam bo byle sredni piesek to zerwie :) mowie z doswiadczenia za karbinek sredni 2zl , koszt jednej smyczy wyjdzie kolo 5zl :) mozna sprzedac na bazarku sporo drozej jesli beda ladnie zrobione[/QUOTE] Gops!!! Ty jesteś niedocenionym znawcą smyczy itp..jestem pod wrażeniem:)
  17. pewnie i od razu aż dwa razy:eviltong: edit: wtf
  18. no to prawda, ja jednak mam problemy skorzystac z męskiej jednocześnie niczego nie dotykając...;)[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]
  19. no to prawda, ja jednak mam problemy skorzystac z męskiej jednocześnie niczego nie dotykając...[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...