Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. wszystko w schronisku wyje, piszczy, płacze, do domku chce....a wyżełki? zadowolone i syte grzeją się przy kaloryferze, lezą na kocyku i nawet dziś po raz pierwszy zostawily jedzenie w misce...zerkając czy czasem nie mam puszki ze sobą;) Wstały przeciągając się i ziewając leniwie...Okropne to wszystko, jakiś absurd- pies sie cieszy, że jest w schronisku, że ma cieplo i jedzenie. i tyle
  2. malutki- taki mniejszy niz cocker spaniel. we wtorek powiem więcej na jego temat
  3. chciałam zgłosić nowego kudlatego do kolekcji:( To nasz Azorek. niestety na dzien dzisiejszy nie powiem więcej; Azorek jest bardzo wystraszony i na razie tylko się zwija w kłębuszek. Nie chcialam go stresować, zaglądac w zęby itp. Został wyrzucony z samochodu w okolicach Elbląga tel: 785 132 983
  4. dzięki kochane. biedny Pikus nadal bez domku, a tak zimno:( http://www.allegro.pl/add_item.php?change_ok=1&this_item_id=880032177
  5. biedny biedny Miś:shake: Aguś,a komu w drodze do domu pokazałas zdjęcie spanielka? Ruda Stopa: sama kazałas mi ustawiać go do zdjecia,a potem "co ta Charly ze mną robi":evil_lol:
  6. znowu mamy kaukaza w schronisku. troszkę się go boimy tzn. on boi się nas i dlatego my tez jego;) i nie wiemy czy to dziewczyna czy chlopak (stawiam na faceta). psiak ma doła i większość czasu lezy i nikt jeszcze nie przyuwazyl jak sika. dzis postaram się to zrobić:) kaziu ma czipa- ale to niestety nic nam nie da- bo nie jest zarejestrowany. w identifikacji pl nie wiedzą jak nam pomóc- skontaktowali się z producentem, ale odpowiedzi nie ma. co jeszcze można zrobić?
  7. mamy psa (kaukaza) w schronisku. Błąkał się od kilku miesięcy, w końcu trafił do schroniska. Pies ma czipa- jednak nie jest nigdzie(?) zarejestrowany. Dzwoniłysmy do identifikacji.pl- nie ma go tam. Identifikacja napisala do producenta i nic. zero odzewu. co jeszcze można zrobic? [COLOR=red]nowy wątek na temat:[/COLOR] [COLOR=red][B][U]"Twój pies ma chipa? ---> ZAREJESTRUJ GO ! [/U][/B][/COLOR] [U][COLOR=red]Jeżeli myślisz, że chipując psa możesz spać spokojnie -[B] jesteś w błędzie.[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] Bardzo często okazuje się, że psów zachipowanych nie ma w bazach danych, czyli nie możemy liczyć na to, że w przypadku zaginięcia naszego podopiecznego szybko go odnajdziemy. [COLOR=black][B]baza danych na wątku:[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179440-TwA-j-pies-ma-chipa-ZAREJESTRUJ-GO"][COLOR=red][B]http://www.dogomania.pl/threads/1794...ZAREJESTRUJ-GO[/B][/COLOR][/URL] [B][COLOR=#006400]Będzie to wątek zamknięty, a wszelkie uwagi i linki do kolejnych baz danych proszę przesyłajcie mi na PW. Nie jestem pewna czy ujęłam tam wszystkie bazy podane przez was. Jakby co - dajcie znać;)"[/COLOR][/B] [/COLOR][/U][INDENT] [/INDENT][B][COLOR=#006400][/COLOR][/B]
  8. Charly

    Barf jadlospisy!!!

    mój piesek też nie znosił warzyw- dalej nie lubi. a potem całkowicie wypnął się surowe żarcie (teraz powoli znów zaczyna je jeść). więc jadł tego dość mało niestety. [B]Kaja [/B]mój pies na Barfie jadł bardzo duzo; 2 razy więcej niż wedlug obliczen powinien. ale i tak był szczuplejszy niż teraz. może to też dlatego, że mial więcej energi i więcej się ruszał..
  9. Tolu popros kogoś o fotki Pikusia. może od kogoś pożycz aparat. te fotki są bardzo wazne. bardzo proszę
  10. desperate housewives
  11. dobrze:) jeśli nie złapią niczego w schronisku będzie ok
  12. mama wyżełka już w DT u jednej z naszych wolontariuszek:)
  13. tak. 4 zamarznięte maleństwa- dziś urodzone, swieża pępowiwinka- zamarzły w smietniku. czy lepiej być zamarzniętym szczeniakiem, czy slepym staruszkiem z połamanymi nogami leżacym pół dnia w śniegu na mrozie 15 stopni.....i nikt go nie odbierze ze schroniska.. strach być między ludzmi...
  14. Wyżełka poszła na DT:) a to cudo jest przesliczne. [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/5153/img2816640x480.jpg[/IMG]
  15. ja wiem. Mateusz king kong lula ją do snu, a nasz biust pęcznieje...
  16. Za bazarek bardzo dziękujemy:) Floh miała dziś RTG- nóżka pozostanie taka jaka jest. Taka się urodziła i nie da się nic zrobić. wszystko ma tam nie na miejscu niestety. w pózniejszym wieku nalezy oczekiwac dysplazji... Ta diagnoza oznacza także, ze nóżke trzeba masować i naciągać, żeby dalej funkcjonowała jako podpórka. Piszę to wszystko dlatego, bo mała jest cudowna i są chętni na nią- jednak przyszły dom musi wiedziec, że malutka będzie miala kaleką nóżkę do konca życia. krótko mówiąc: dom tylko najlepszy, bardzo odpowiedzialny. to samo tyczy się Połamańca ( z chora łapką) i Blacky bez łapki.
  17. Basia- weterynarz okreslila je na 5 i pół;)
  18. maluchy maja około 5 miesięcy.
  19. Trikolorka piękna- już ja oglaszam. Sara faktycznie nie ma wątku. hm...założe jej...hm...hm...hm...;) Gosiu Polamancowi też założę co nie?:cool3:
  20. [quote name='Vitka']Trzeba było powiedzieć pani, że jak uważa, że jest tam za dużo piesków to niech jakiemuś znajdzie domek... wyobrażacie sobie... żeby Szczota albo Sara miałaby trafić do boksu!?:look3::no-no-no:[/QUOTE] ależ alez, pani wie co można zrobić..... zresztą Szczota była już w boksie i prawie umarła smiercią głodową, a te bez łapy czy z łapami polamananymi? nie wyobrażam sobie. Natomiast Sara w kojcu w ogóle nie wchodzi w rachubę. mamy teraz 5 psów biurowych plus kaczka. trudno
  21. [quote name='malawaszka']a jak on ma na imię w schronisku? bo wiem, ze dzwoniła do Was babeczka o niego i pytała o psiaka z imieniem jakie ja mu dałam u mnie na stronie - Eliot - zawsze jakies imię daję żeby wiedzieć o kogo chodzi jak ktoś dzwoni, ale zmieniłabym na Wasze imię to super, że już po kastracji[/QUOTE] tak dzwoniła. zbiła mnie z tropu trochę tym Eljotem. potem weszłam na Twoją stronę i go zobaczyłam no i oddzwoniłam do niej. teraz już wiadomo, że Eljot to Kaspar;)
  22. oba szczeniorki maja pyszczki w bliznach. ich mama warczala na nie przy jedzeniu. myslę, że to ona je gryzła. Basia nie wstawię zdjęc, bo nie doszly
  23. Basiu, nie mam zdjęc, ani na skrzynce de ani na wp Malawaszko- dzięki Twojej stronie pani z Malborka zobaczyla naszego Eljota Kaspara;):). Przedstawi go swojej znajomej ze Szczecina, która miala podobnego psa.
×
×
  • Create New...