-
Posts
5096 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Weronia
-
Amstafie dziecko BRUNO. Wyrzucony na ulicę. Podobno w domu...
Weronia replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dineh']Weronia czy Bruno na prawdę nie potrafi sam zostawać?? czy to możliwe że pies aż tak zniszczy w 5 minut??eh;(..[/QUOTE] Bruno to jest pies, który może narobić bałaganu, ale nie ma tragedii (nie zastaniesz mieszkania całego w strzępach). Jemu trzeba dać szansę, pokażcie mi psa, który będąc 10 min z nowymi ludźmi w nowym miejscu, będzie się zachowywał normalnie pozostawiony nagle sam... -
Tak, jest zamykany na noc w takiej wielkiej klatce, ze względu na bezpieczeństwo. Oczywiście nie siedzi w niej ciągle. W Przyborowku psy w takim stanie nie są umieszczane w boksie na dworze, dopóki nie dojdą do siebie są we wnętrzu, regularnie wypuszczane na dwór. Mają swoje wybiegi itp. Pieska chyba nie oglądał psi okulista. Możliwości przytuliska są ograniczone. Chyba jeszcze nie ma imienia, zostanie mu nadane prawdopodobnie w weekend.. Macie jakieś propozycje?
-
Amstafie dziecko BRUNO. Wyrzucony na ulicę. Podobno w domu...
Weronia replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Aldona, 1 adoptująca Bruna jest już znana: [url]http://www.dogomania.pl/threads/117540-Czarne-kwiatki-czyli-komu-nie-dawac-psa-i-na-kogo-warto-uwaA-aAE?p=14362033#post14362033[/url] [url]http://www.bull-bazarek.yum.pl/viewtopic.php?p=89674#89674[/url] -
Amstafie dziecko BRUNO. Wyrzucony na ulicę. Podobno w domu...
Weronia replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Nic mi nie mówcie. Bo normalnie myślałam, że pogryzę ściany. Na "do widzenia" dostał kilka ostrych tekstów, z trudem się powstrzymywałam. We wtorek kastracja, jesteśmy już umówieni. -
Amstafie dziecko BRUNO. Wyrzucony na ulicę. Podobno w domu...
Weronia replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Napiszę w skrócie, bo jeszcze się we mnie gotuje po ostatnich wydarzeniach. A przez kilka dni wiele się zdarzyło. Niestety wróciliśmy do punktu wyjścia - czyli - BRUNO ZNÓW BEZ DOMU... Ale po kolei. Dom o którym pisałam okazał się nieodpowiedzialny i nie wiem jak jeszcze nazwać tych ludzi. Niektórzy chyba nie rozumieją, że pies to żywe stworzenie. Psa oddano, ponieważ,Decyzja dot. oddania psa zapadła nadzwyczaj szybko. Wydawali się w porządku po wizycie przedadopcyjnej, rozmowach itd. Pozory mylą.. i to jak:( Znalazł się dom nr 2. Bardzo miły i grzeczny człowiek, mieszka kilka ulic dalej ode mnie. Wizyta przedadopcyjna się udała, Pan zachwycony, rodzina również... Psa zawiozłyśmy... nie zdążyłam nawet wypełnić umowy do końca... Panu w ciągu jednej minuty zmieniła się koncepcja... pies zaczął mruczeć (chciał wyjść na dwór, ponieważ wcześniej nie załatwił się, chyba z wrażenia) i Pan stwierdził, że jednak chyba nie. Dziwnym okazał się fakt, że Pan (uprzedzony wcześniej o warunkach) zrobił dziwną minę, kiedy zaczęłam mu czytać umowę... Nawet nie chce mi się wnikać w to, dlaczego tak się przestraszył tego co miał podpisać. Zaraz idę na czarne kwiatki wstawić te domy na listę:/ Op[iekunka bruna- moja znajoma - była zszokowana. Ale oczywiście nie brakuje na świecie niegodziwych przypadków:/ [B]Tak więc już 3 osoba się wycofała - pies ma pecha, trafia na jakichś beznadziejnych ludzi. Ogólnie jest dramat, ponieważ Pani która zajmuje się Brunem nie ma za bardzo możliwości przetrzymywania go i nad psem ciągle wisi schronisko... i jest coraz bliżej :([/B] Jutro będziemy rozwieszać ogłoszenia, muszę dostarczyć karmę, bo znajoma nie wyrabia finansowo.. [COLOR=Red][B]Więc proszę ponownie o pomoc w szukaniu domu...[/B][/COLOR] Mam nadzieję, że nie będzie z tego jakiegoś dramatu :( -
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
Weronia replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']nie zdemolowała jeszcze doszczętnie wszystkiego?[/QUOTE] Nic mi o tym nie wiadomo. Ale jej nowy właściciel na pytanie koleżanki: czy Mama jest grzeczna? Odpowiedział: hmm.. różnie ... :D -
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
Weronia replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[quote name='donacja']Mamcia lux się prezentuje :)[/QUOTE] .....Prawda?:) -
[quote name='Alicja']i co z oczkami ?? w ogóle jak psiaczek No dobrze. Tzn o wiele lepiej. W niedzielę cieszył się bardzo na mój widok, widać, że już jest mniej przestraszony. Z oczyma lepiej, opuchlizna zeszła, ropa też. Ale na prawe chyba nie widzi:( Tu zdjęcia z niedzieli. (jeszcze kiepskie, na razie nie miałam możliwości zrobienia lepszych..)
-
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
Weronia replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']mamcia wygląda pięknie. :) widzę, że trafiła na wieś ale mieszka w domu, nie w budzie?[/QUOTE] Agaga... :) Mama mieszka w bloku, w mieszkaniu. Także luz. Podziękowania dla Marty z Trzcianki za zrobienie zdjęć! -
Amstafie dziecko BRUNO. Wyrzucony na ulicę. Podobno w domu...
Weronia replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Chyba się udało... Wczoraj odbyła się wizyta, spotkanie Bruna i chętnej na adopcję młodej pary. Bruno przywitał ich bardzo intensywnie podskokami, taranowaniem itd, jak to on:) ale nie zrazili się, bardzo sie im spodobał (a oni jemu). Dziś idzie do domu. A co ciekawe... dom znalazł się ... 2 ulice dalej :D [COLOR=Red][B]Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim zainteresowanym, ciotkom, które ogłaszały!!![/B][/COLOR]:) Szybko się dom znalazł. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie ok. Będę informować. Na pewno dostane nowe zdjęcia, wstawię na wątek. A przy wizycie poadopcyjnej porobię swoim aparatem. Dziękuję jeszcze raz i obym na tym wątku nie prosiła o dalszą pomoc :| Bo jak wiemy i tak bywa. -
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
Weronia replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Nowe zdjęcia Mamy (teraz Maszy) :) [URL=http://img641.imageshack.us/i/mama1q.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/5638/mama1q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/mama2.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6065/mama2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img687.imageshack.us/i/mama3u.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1904/mama3u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img13.imageshack.us/i/mama4.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4627/mama4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img687.imageshack.us/i/mama5.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4300/mama5.jpg[/IMG][/URL] -
Wklejam zdjęcia Robiego. Najnowsze, bo z wczoraj. Nie są zbyt ładne, ponieważ nie chciałam go wystawiać na deszcz (strasznie lało), poza tym piesek jest po operacji, więc nie chciałam go męczyć. O operacji za chwilę. Wszystko jest z nim ok, cieszy się na widok ludzi, śpi w cieple, na poduszkach. Nikt go nie niepokoi, aktualnie nocuje w pokoiku z innym starszym pieskiem. Nie tak dawno temu przeszedł operację amputacji łapki, która była w bardzo kiepskim stanie, zabieg się udał, wszystko jest ok. Poniżej wstawiam zdjęcie jeszcze z opatrunkiem. Robi ma bardzo dobrą opiekę. Jednak powiem szczerze, że chyba niewiele mu zostało. Jest coraz spokojniejszy, już nie je z takim apetytem jak wcześniej. Nawet ulubionych puszeczek. po zabiegu:
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Weronia replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='polubek'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/115683-Tolek-zero-szans-na-adopcje-zbieramy-na-hotel-pomocyyyyy"][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/7444/p1070057jm81.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/115683-Tolek-zero-szans-na-adopcje-zbieramy-na-hotel-pomocyyyyy"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8118/tosa2be51.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/115683-Tolek-zero-szans-na-adopcje-zbieramy-na-hotel-pomocyyyyy"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6474/tosa3rv61.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/115683-Tolek-zero-szans-na-adopcje-zbieramy-na-hotel-pomocyyyyy"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9161/tosa4no62.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/115683-Tolek-zero-szans-na-adopcje-zbieramy-na-hotel-pomocyyyyy"][IMG]http://img355.imageshack.us/img355/232/tosa4no61.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/115683-Tolek-zero-szans-na-adopcje-zbieramy-na-hotel-pomocyyyyy"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/7335/p1040052jd02.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/115683-Tolek-zero-szans-na-adopcje-zbieramy-na-hotel-pomocyyyyy"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/4315/p1040052jd01.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/115683-Tolek-zero-szans-na-adopcje-zbieramy-na-hotel-pomocyyyyy"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1744/tosa2be52.jpg[/IMG][/URL] ojejku wczoraj wieczorem padłam jak kawka ale już nadrabiam zaległości[/QUOTE] Ale bannerków pięknych! Tylko, że Toluś siedzi już o wiele dłużej chyba, bo 3 lata temu już odwiedzaliśmy schron, a już wtedy siedział czas jakiś... -
Amstafie dziecko BRUNO. Wyrzucony na ulicę. Podobno w domu...
Weronia replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam, to nie ten piesek. Dzięki Jenny. Pani zainteresowana się wycofała:/ Dziś wizyta następnego chętnego. Napiszę więcej wieczorem.. -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Weronia replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']A to warto się przyłożyć:) Rozumiem, że dokumentacja filmowa padania zostanie nam dostarczona:evil_lol:[/QUOTE] Wiadomo :D Ale się dziewczyny spięły. Super! -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Weronia replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Jak Wy po 10 to ja też się dołączę, będę płacić po 10 jak będzie jakiś hotelik, co zrobić... Ale szczerze to czarno to widzę, jakaś straszna beznadzieja u tego piesa. Żeby chociaż pisał ktoś, kto go widuje raz na jakiś czas. Co się dzieje w tym schronie, że wszyscy uciekli?[/QUOTE] No trochę się dzieje. Lania, która pojawia się na wątku pracowała w schronie, ale jakiś czas temu. Ja z kolezanką jeździłyśmy długo do Swarzędza, zostałyśmy wyrzucone z hukiem.. już w sumie bardzo dawno. Pomagała Paulina, moja znajoma, ale też już nie jeździ:/ Nie wiem, czy aktualnie jest tam jakiś wolontariat. P.S. Gadałam z Lu Gosiak, jakby co pomogę. Jak Toluś wyjdzie, to padnę z radości:) -
Amstafie dziecko BRUNO. Wyrzucony na ulicę. Podobno w domu...
Weronia replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='katee111']Niszczy w domu rozrabiaka?[/QUOTE] Nic nie gryzie, jedynie bałagan robi niewielki.. [B]UWAGA!!![/B] Wczoraj zadzwoniła Pani z Poznania (Podolany), chętna na adopcję!!! Kilka dni temu uśpiła pieska, jest zainteresowana Brunem:) Wydaje się sympatyczna i konkretna... Dziś jedzie oglądać psiaka, trzymajcie kciuki! :D Dineh, to chyba dzięki temu pakietowi, bo nie wiem czy ktoś jeszcze ogłaszał... Może to będzie najszybsza akcja szukania domu w historii? :) -
Amstafie dziecko BRUNO. Wyrzucony na ulicę. Podobno w domu...
Weronia replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']a jakies dane z chipa da sie odczytac?[/QUOTE] Chita, właśnie Bruno nie ma chipa... Pojechali do schronu go oddać (nie doszło do oddania chwilowo) i przy okazji sprawdzili czy ma chipa. Byłam dziś u psiaka, Pani nie bardzo daje z nim radę, ma chorą rękę, musi siedzieć z nim w tym mieszkaniu i powiem szczerze, że chyba długo nie wytrzyma z tą opieką... ;( POMOCY.. :( P.S. Okazuje się, że Bruno na spacerze jest chętny do zabaw z każdym piesem... żadnego warczenia itp. Więc chyba wygląda na to, że z innym by się zgodził... -
Amstafie dziecko BRUNO. Wyrzucony na ulicę. Podobno w domu...
Weronia replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dineh']eh skoro jestem źle odbierana pomogę psinie inaczej proszono tu o ogłoszenia ..ja nie ogłaszam psów bo nie potrafię ale zapłacę(jak tylko dostanę dane do przelewu uiszczę zapłatę ) na tym bazarku za ogłoszenie tego przystojniaczka [url]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-na-Suri-do-31-03[/url] mam nadzieję że w ten sposób jakoś pomogę psiakowi ![/QUOTE] dineh, nie bądź zła, asior jest po prostu ostrożna, bo jak już napisała, różnie bywa na dogo. Ale spokojnie, już wiadomo o co chodzi. Dzięki śliczne za chęć pomocy!:) Tylko niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi z tym pakietem ogłoszeń itd, bo nic nie rozumiem. Bo jeśli dogomaniaczka robi ogłoszenia pieskom za 10 zł, to chyba jej trzebaby wpłacić, tak? -
Amstafie dziecko BRUNO. Wyrzucony na ulicę. Podobno w domu...
Weronia replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Niestety nie znamy jeszcze stosunku Bruna do innych zwierzaków... Jutro postaram się dowiedzieć. Proszę o ogłoszenia... -
Psy umierały przykute łańcuchami do podłogi!! PiSdZ; amstafka
Weronia replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Sunia pozdrawia zainteresowanych i nadal prosi o ogłoszenia...:( [URL=http://img413.imageshack.us/i/dsc05237q.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/4707/dsc05237q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img694.imageshack.us/i/dsc05232gl.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7149/dsc05232gl.jpg[/IMG][/URL] Przepraszam za nieciekawe zdjęcia, ale zapanowała odwilż i wszechobecne błoto :| -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Weronia replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Tak, adoptować można. Schronisko zamknięte, ale na przyjmowanie psów tylko. Boże, gdyby Toluś po tylu latach wyszedł z tej klatki... :(