Jump to content
Dogomania

Weronia

Members
  • Posts

    5096
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Weronia

  1. Mam prośbę do dziewczyn od Bassetów... czy Pani chętna na bassecika mogłaby zadzwonić do naszej P.Wandy? (501770118, 886368528 )? Byłabym wdzięczna. Ciężko się dodzwonić, ale myślę, że odbierze..
  2. [quote name='kometa']jakby syt byla naprawde podbramkowa to ewent rozwazylabym mozliwosc wziecia go na dt...[/QUOTE] Dziękujemy Kometa za chęć pomocy! Powiem Magdzie u której Kris jest aktualnie..
  3. [quote name='lucySxy']A w jakim stanie zdrowotnym sa psiaki? Suczka wyglada na stara , czy wiek jest chociaz w przyblizeniu okreslony ?[/QUOTE] Piesek wygląda lepiej niż suczka. Jest też młodszy na pewno. Wiek ciężko mi określić, myślę, że pies ma jakieś 6, 7 lat. Suczka więcej...
  4. [quote name='Miła od Gucia']Weronia - karma i przysmaki zamówione, lada moment dotrą podaj mi jeszcze proszę numer konta, wyślemy pieniążki[/QUOTE] konto na tej stronie: [url]http://www.uwandy.schronisko.net/strona-3-Jak_pomoc.html[/url] Dziękuję w imieniu psiaków
  5. Piesku, w górę! Może allegro dla tego biedaka...?
  6. [quote name='Miła od Gucia'] Witaj Weronia, miło mi Ciebie poznać[/QUOTE] Mnie również! ;)
  7. Dziękuję bassecim Ciotkom! Już rozmawiałam z Miłą od Gucia, bardzo dziękuję za chęć pomocy! Rozmawiałam z potencjalnym domkiem. Zadzwoniłam do P.Wandy, ona również dziękuje Wam serdecznie! Piesek jest wstępnie zarezerwowany, kastracja odbędzie się na pocz. przyszlego tyg. Więc tak jak rozmawiałyśmy, można Panią z Płońska sprawdzać. Będę wdzięczna za wizytę..:loveu:
  8. [quote name='zeberka4']Na dobry początek :D Cafeanimal [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bassetka,15562[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Basset,15563[/url][/QUOTE] Dziękuję w imieniu bassetów!
  9. Dzięki śliczne! P.S. Tylko pomyliłaś się w tytule;) Nazwa miejscowości.. " w Przyborówku"
  10. [quote name='lucySxy'] Wysle wam karme dla nich i jakies witaminy, czy wyslac tez koce, i czy schronisko oddaje psy do DT?[/QUOTE] Karma, witaminy - super! Koce jak najbardziej, materiały, pościele - za wszestko będziemy wdzięczni. A z dt to różnie bywa..
  11. [quote name='lucySxy']Weronia .Sluze wszelka mozliwa pomoca , Psy umieszscze jezeli pozwolisz na swojej stronce Adopcje Bassetow i na forum bassety net Napisz jak psiaki znosza pobyt w schronisku[/QUOTE] Dzięki serdeczne! Zamieszczaj gdzie się da, oczywiście. Wszelka pomoc mile widziana. Jak znoszą pobyt? No powiem szczerze, że wyglądają na zadowolone.. Uwielbiają jeść, zwłaszcza samiec, bardzo się cieszą na człowieka.
  12. [quote name='zeberka4']O Rany!!!!!! Biedne psiska,jak mi ich żal,a Basstey to takie fajne pieski! Widać że suczka po młodych,a pies pewnie jako reproduktor,biedne,jakby im pomóc,moze napisac do miłosników rasy? do fundacji?[/QUOTE] Sa na prawdę urocze. I takie biedne:( Suczka wyeksploatowana i wymęczona na maksa a co do samca też się nie mylisz..
  13. [COLOR=Blue][B][SIZE=3]Zapraszam na wątek 2 nowych BASSETÓW w schronisku... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186437-Dwa-BASSETY-z-pseudohodowli-w-schronisku...-Prosz%C4%85-o-pomoc-%21?p=14758816#post14758816"]http://www.dogomania.pl/threads/186437-Dwa-BASSETY-z-pseudohodowli-w-schronisku...-Prosz%C4%85-o-pomoc-!?p=14758816#post14758816[/URL][/SIZE][/B][/COLOR]
  14. [COLOR=Blue][B][SIZE=3]Zapraszam na wątek 2 nowych BASSETÓW w schronisku... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186437-Dwa-BASSETY-z-pseudohodowli-w-schronisku...-Prosz%C4%85-o-pomoc-%21?p=14758816#post14758816"]http://www.dogomania.pl/threads/186437-Dwa-BASSETY-z-pseudohodowli-w-schronisku...-Prosz%C4%85-o-pomoc-!?p=14758816#post14758816[/URL][/SIZE][/B][/COLOR]
  15. [URL=http://img257.imageshack.us/i/p1170257.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/2972/p1170257.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img517.imageshack.us/i/p1170267.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9863/p1170267.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img143.imageshack.us/i/p1170282.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8004/p1170282.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/p1170274.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7091/p1170274.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img526.imageshack.us/i/p1170283.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3407/p1170283.jpg[/IMG][/URL]
  16. Basset: [URL=http://img405.imageshack.us/i/p1170272.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4715/p1170272.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img412.imageshack.us/i/p1170270.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6646/p1170270.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img440.imageshack.us/i/p1170273.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/9093/p1170273.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img691.imageshack.us/i/p1170278.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/1805/p1170278.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img683.imageshack.us/i/p1170265.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/11/p1170265.jpg[/IMG][/URL]
  17. Bassetka: [URL=http://img340.imageshack.us/i/p1170269d.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/6408/p1170269d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img404.imageshack.us/i/p1170246.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/6246/p1170246.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img684.imageshack.us/i/p1170264.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/8653/p1170264.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/p1170276.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4993/p1170276.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img175.imageshack.us/i/p1170259y.jpg/][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8863/p1170259y.jpg[/IMG][/URL]
  18. [CENTER][B]*** Kilka dni temu do schroniska dla zwierząt w Przyborówku trafiły 2 bassety, suczka i piesek. Pieski znalazła policja, nieopodal schroniska. Tułały się po terenie, widać było, że zostały porzucone. [SIZE=4][COLOR=Red]Najprawdopodobniej to ofiary pseudohodowców.[/COLOR][/SIZE] Pieski są zniszczone, mają już swoje lata, suczka wygląda na wyeksploatowaną, jakby rodziła bardzo wiele razy. Są zaniedbane. Do schroniska trafiły bardzo brudne. Pazury były zaskakująco długie. Pieski nie są wychudzone, jednak jedzą suchą karmę wyjątkowo łapczywie. Jak tylko będzie to możliwe, zostaną wykastrowane. BASSETKA - Suczka ma około 8 lat, bardzo zaniedbana. Jest przemiła, uwielbia ludzi, merda ogonkiem, domaga się głaskania, wywala brzuszek na głaski. Jest bardzo miziasta, ciągle chce dawać buzi. To urocza suczka, przesympatyczna. BASSET - Piesek jest trochę młodszy, ma może około 6 lat. Również jest zaniedbany, jednak po przybyciu do schroniska wyglądał lepiej niż suczka. Jest od niej bardziej żywiołowy, ma więcej siły, jest troszkę większy. Również jest bardzo kontaktowy, widać, że lubi kontakt z człowiekiem, jest zainteresowany otoczeniem. Pieski bardzo się w życiu wycierpiały, dotyczy to zwłaszcza suczki. Miały szczęście, że trafiły do Przyborówka, teraz już będzie tylko lepiej. Za wszystkie cierpienia należy im się dobry dom w którym w spokoju i miłości zapomną o krzywdach. [SIZE=3][COLOR=Green]Proszę dogomaniaków o pomoc w szukaniu im dobrego domu. Bassety będą wdzięczne za ogłoszenia.. Jeśli ktoś ma zbędne witaminy, może załatwić specjalistyczną karmę dla słabych psów, będziemy bardzo wdzięczni za dary dla bassecich podopiecznych. W sprawie pomocy dla schroniska zapraszam na stronę: [URL="http://www.uwandy.schronisko.net"]www.uwandy.schronisko.net[/URL][/COLOR][/SIZE] Kontakt do ogłoszeń: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel:511819130 (najlepiej po 18g jeśli nie można się dodzwonić, proszę o sms) [/B] [URL="http://img109.imageshack.us/i/p1170275.jpg/"][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/2457/p1170275.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  19. Molli, dzięki w imieniu tego biedaka za wątek! Dałaś już na owczarki? Bo to chyba mały onek...:( Biedaczysko się wycierpiał ;(
  20. [quote name='andzia69']dzięki dziewczyny!:)[/QUOTE] Również dziękuję dziewczynom serdecznie za chęć pomocy. Sprawa uległa zmianie... Pan z Zielonej Góry przygarnął pieska znajomych, którzy wyjechali za granicę... Ale nadal jest zainteresowany adopcją, jednak teraz suczki. Oczywiście wysterylizowanej i zgodnej. Tamten piesek jest bardzo spokojny, podobno zgodny. Facet brzmi w miarę konkretnie, jednak go nie znam i jest do sprawdzenia rzecz jasna.. może się okazać, że nie nadaje się na opiekuna, nie wiem. Ale to potencjalny dom dla jakiejś bidy.. więc do Ciotek bullowatych kieruję zapytanie, może macie suczkę pitbull/amstaff zgodną? Bo u nas w Przyborówku nie kojarzę...
  21. [quote name='mysza 1']Jakieś przeklęte te krzyczkowe :( A jaki on jest, jak się zachowuje? Napiszesz kilka zdań? Pomożemy z ogloszeniami.[/QUOTE] No właśnie tak nie bardzo się zachowuje...:/ On byłby idealny do pilnowania posesji np. Swoją postawą odstrasza obcych:P Na pewno nie jest to piesek do przytulania.
  22. [quote name='Wisełka'] napisz jak wygląda sytuacja, dobrze?[/QUOTE] Już pisałam Wisełko. Domu nie ma. Agaga, nie wiem czy ktoś z dogo go ogłasza, jakiś czas temu wstawiłam ogłoszenie na stronę, jest też na adopcjach.org
×
×
  • Create New...