Zbiórki są już prowadzone na Pomagam.pl i na konto fundacji i na moje prywatne konto, więc myslę, że kolejnej już nie ogarniemy, bo wszędzie trzeba być, a mnie już doby brakuje. Dlatego też mówiłam, że darowizny najlepiej dawać prywatnie, a jeśli ktoś chce przez organizację, to fundacja bierze 3%