-
Posts
3989 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ElzaMilicz
-
ZIBI - już w nowym domu u boku swego ukochanego Michała !!!
ElzaMilicz replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']zibi ogłoszony tutaj. Jutro jeszcze dołożę zdjęcia do ogłoszeń. Jakby znalazł sie domek w moich okolicach, transport by był? [url=http://www.centrumvet.pl/index.php?m=6&id=12&o=0]Centrum Vet - O nas[/url][/QUOTE] Nie dokładaj tych zdjęć. ;) Wszystko opiszę w odpowiednim czasie. Kciuki potrzebne. Buziaki za pamieć. :loveu: -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
ElzaMilicz replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Dzieczyny zrobiłyście dobrą robotę przy [B]Bezimiennej[/B]. :p Sunia przyjechała bez charakterystycznego zapachu. ;) Niemal wszystkie kołtuny wycięte. Wiem ile pracy to kosztuje. Dziękuję. -
ZIBI - już w nowym domu u boku swego ukochanego Michała !!!
ElzaMilicz replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
[B]Zibi [/B]miał dzisiaj gościa, ale nic z tego... Nikt nie ma pomysłu na lepszy tytuł ? :roll: [B]Kosu[/B], czy ja jestem Tobie winna jeszcze jakąś kaskę za [B]Zibiego[/B] ? -
ZIBI - już w nowym domu u boku swego ukochanego Michała !!!
ElzaMilicz replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
[B]Eliza[/B], ten tekst jest lepszy: [B]Właśnie skończył 7 miesiąc swojego życia. Życia, które musi zapomnieć. Tam nie zdarzyło się nic, co warto zachować w pamięci. W tamtym życiu bicie, głód i poniewierka było chlebem powszednim Zibi obecnie przebywa w domu tymczasowym i rozpoczął nowy etap. Tu jest czas nauki - zachowania, miłości i życia u boku człowieka. Zibi doskonale czuje się w tym nowym wcieleniu. W oczach ma tyle ufności, cieszy go wszystko. Jest psem zupełnie bezproblemowym. Nie jest wybredny w jedzeniu. Nie wychodzi z podwórka choć brama jest otwarta przez cały dzień. Jeśli tylko ma możliwość krąży w pobliżu człowieka. Obserwuje i cieszy się ludzkim zainteresowaniem. Pokornie poddaje się wszelkim zabiegom pielęgnacyjnym. Jest łagodny w stosunku do dzieci. Potrafi znaleźć język ze wszystkimi psami. Zibi jest ładnie zbudowany, porusza się sprężystym krokiem. Został zaszczepiony i odrobaczony. Telefon do tymczasowego opiekuna: Milicz - dolnośląskie: 692 438 657[/B] Może podmienisz ? :cool3: -
ZIBI - już w nowym domu u boku swego ukochanego Michała !!!
ElzaMilicz replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
[quote name='eliza_sk']Wznowiłam Zibiemu wygaśnięte wczoraj allegro. Masz coś jeszcze do wstawienia ? Daj znać czy doszły pieniążki ;)[/QUOTE] Oczywiście, że doszły. :) Dziękuję za allegro [B]Zibiego[/B]. :p -
ZIBI - już w nowym domu u boku swego ukochanego Michała !!!
ElzaMilicz replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
Ponieważ [B]Matti [/B]ma cieczkę[B] Zibi[/B], nie bardzo wiedząc co ma robić z przyrodzeniem, na razie wyśpiewuje serenady. Brzmi to mniej więcej tak: ... będziemy mieli jeżo-żabki tak trochę z ojca trochę z matki tak jedno w tę drugie w tę pół na pół... :diabloti: -
[B]Matti[/B] od dziś dostaje leki w zastrzykach. Tuli się do wszystkich ludzi, ale poza mna świata nie widzi. Mam jeszcze jedną podopieczną BPP. Sunia ma 4 lata i zamazany tatuaż. W schronisku opis, że goni kury. :crazyeye: To się ktoś musiał postarać, żeby nauczyć berna takiego zachowania !!! :angryy:
-
Średniaczkiem jest ?
-
[quote name='Camara']bo Matti to takie 3/4 berna ;) bahlsa :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Jakie 3/4 :crazyeye: ??? 1/3, nooo 1/2 suki tak chudej jak moja [B]Meda[/B]. :razz: [B]Bahlsa[/B], dziękuję ! :loveu: A zapytam: [B]Bahlsa[/B]- bo taka zwiewna i lekka, na wodzie się unosząca ? :razz: [B]Matti[/B] pozdrawia wszystkie sympatyczne cioteczki ! :p [IMG]http://images48.fotosik.pl/193/491c82c93fba4288med.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images37.fotosik.pl/189/3fcef993d2816a8cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/189/4d8aa9e99fd08aa4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/189/4916e57c35f443c7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/193/93e812d674089381med.jpg[/IMG] Kochamy koty i wszystko co żyje !!! Gonimy kury dla zasady- bo uciekają. :lol: Gdy się zatrzymują nie wiemy co z tym fantem począć. :evil_lol: [IMG]http://images42.fotosik.pl/105/0ab4b0bb0ac29477med.jpg[/IMG]
-
[quote name='Agata69']Co u suni? czy robić ogłszenia czy jest jakis dom na horyzoncie?[/QUOTE] Poproszę o ogłoszenia. :p [IMG]http://images40.fotosik.pl/189/6ee0c1c678f6d680med.jpg[/IMG] W DT mamy beztroskie życie. :lol: Całymi dniami biegamy z psimi i kocimi kumplami. Mamy do dyspozycji duży ogród, cały dom, a nawet łóżeczko pańciostwa. :cool3: Umiemy zachować czystość w domu, słuchamy poleceń, wogóle jesteśmy suczką bezproblemową. Jedyne czego się boimy to strzałów, które słychać czasem z lasu. :shake: [IMG]http://images42.fotosik.pl/105/a4d2d7c341d37242med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/193/354f1fec8ade6aaamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/189/9a808c3054fdeea6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/105/295bf90a2a1888femed.jpg[/IMG] Za sterylkę zapłaciłam 250 zł.
-
Piękna i mądra. Lena z Ostatniej Szansy ma kochający dom !!!
ElzaMilicz replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
Nie zechcę. Nie mam w zwyczaju wyjaśniać rzeczy oczywistych.