-
Posts
3989 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ElzaMilicz
-
Nie mam kotów więc nie przyszło mi do głowy wołać do psa "kici-kici". :lol: Mam alergię na długie posty i ich "twórców". Będzie krótko. Dobrze, że najpierw trafił do mnie i już w niedzielę pokazał co potrafi bo miałabym 100% zwrot. On nie kłapie zębami gdy czuje się zagrożony- on atakuje z całą zaciekłością ! Ponieważ przygotowałam domek najlepiej jak umiałam do dziś nie było podobnego incydentu. Ludziki twierdzą, że[B] Agis[/B] to cudowny piesek ! Fartuszek zdjęty. Wszystko się ładnie wygoiło. :p Jutro wet- będzie wesoło :diabloti: :smokin: Aha, zapomniałabym: pierwszego dnia[B] Agis[/B] stanął przed kanapą, na której leżał pan i przeciągłym warkotem próbował zdetronizować głowę rodziny. Odpuścił po kilkunastu minutach... [B]Agis[/B] to prześmieszna istotka. :boom:
-
[quote name='CARMEN1']rozpatrze te propozycje.dzisiejsza noc byla spokojna i czysta za co zostala nagrodzona kawalkiem boczku i dluga zabawa. dzis takze jade z nia do weta bo szkla jej sie oczka podejrzewam ze ma goraczke niech ja zbadaja. ja dalej zwiekszam cierpliowsc jesli bedzie tak jak dzis klopot z glowy. myslalem tez czy nie zawiesc jej do Wujka do Jarylowki tak na tydz i zabarac ja spowrotem zaczynajac prace z nia od poczatku moze jak pomysli ze ja zostawilem ...a potem zabralem spowrotem to cos sie zmieni zacznie bardziej doceniac to co ma i mnie szanowac bojac sie bym znow jej nie oddal ..mieszkanie tez mogloby przy okazji odpoczac bo stale jest myte w roznych plynach po Carmen:cool1: podlogi sa w detergentach takze mysle tez i nad taka obcja.By ja zabarac po tyg i zaczac od nowa Ustalic z gory pewne zasady np ze nie moze spac w lozku co Wy na to ??? :razz:[/QUOTE] Czekam na telefon. 692438657
-
Słodka Gaja- Duży Szwajcarski Pies Pasterski ma dom !
ElzaMilicz replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[B]Beka [/B]co Ty to już owczarkowatych zabrakło na dogo ? :crazyeye: Jeże ratujesz ??? :hmmmm: (mam dobry dom dla młodego owczarka nie skaczącego przez płoty :cool3:) [B]Florida [/B]widziałaś swojego białasa na poprzedniej stronie ? -
Słodka Gaja- Duży Szwajcarski Pies Pasterski ma dom !
ElzaMilicz replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
Kłaniam się pięknie [B]Camarze [/B]:modla: i proszę o allegro dla "łysego" berneńczyka. :hand: -
Słodka Gaja- Duży Szwajcarski Pies Pasterski ma dom !
ElzaMilicz replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images42.fotosik.pl/119/362540e486105e62med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/207/23140f1eed86e616med.jpg[/IMG] [b]Szila[/b] na powitanie ugryzła [b]Gaję [/b]w szanowny tyłeczek. :-D [IMG]http://images41.fotosik.pl/203/d7cd1bfe62dc5ad4med.jpg[/IMG] [b]Aza [/b]wynagrodziła jej to z nawiązką. ;-) [IMG]http://images42.fotosik.pl/119/cdb6df5a88d36883med.jpg[/IMG] To, co [b]Gaja [/b]lubi robić najbardziej. [IMG]http://images40.fotosik.pl/203/92d243f819685453med.jpg[/IMG] -
Słodka Gaja- Duży Szwajcarski Pies Pasterski ma dom !
ElzaMilicz replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[B]Gaja [/B]jest cierpliwa, łagodna, spokojna i zrównoważona. Skoncentrowana na człowieku, posłuszna. Dobrze chodzi na smyczy. Genialnie dogaduje się z psami i sukami. Jej postura budzi respekt. [B]Gaja[/B] nie przejawia agresji, ale zaniepokojona niezwykłymi odgłosami na zewnątrz posesji, podnosi się i pilnie obserwuje punkt, z którego owe odgłosy dochodzą. W pierwszych kontaktach z obcymi jest zdystansowana, ale zaraz potem przysiada na nodze, domagając się pieszczot. Robi to w sposób charakterystyczny dla dużych szwajcarów. :lol!: Właściciele innych ras nie mogą wiedzieć o czym w tej chwili piszę ! :eviltong: :eviltong: :eviltong: Jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Czeka na dom w Miliczu (dolnośląskie). Kontakt: [B]Elza 692438657[/B] -
Słodka Gaja- Duży Szwajcarski Pies Pasterski ma dom !
ElzaMilicz replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']A to białe w kloszu? [/QUOTE] To białe jest tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/co-wyrzucamy-podczas-remontu-stare-meble-graty-pudelka-145963/?highlight=[/url] -
Słodka Gaja- Duży Szwajcarski Pies Pasterski ma dom !
ElzaMilicz replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images50.fotosik.pl/207/8489cc3066ed471cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/206/c30a31a505f794abmed.jpg[/IMG] -
Słodka Gaja- Duży Szwajcarski Pies Pasterski ma dom !
ElzaMilicz replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[B]Gaja[/B] to duży pies, a tutaj wygląda jak średniak. :evil_lol: [IMG]http://images44.fotosik.pl/206/683be64d1e79edd4med.jpg[/IMG] -
Słodka Gaja- Duży Szwajcarski Pies Pasterski ma dom !
ElzaMilicz replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata69']Skąd ja masz?[/QUOTE] Z Celestynowa. Oddana z powodu wyjazdu. -
Przyjechała dziś. Kochana, nieco zagubiona. Dalszy opis jutro... [IMG]http://images42.fotosik.pl/118/7720aae8ab28c254med.jpg[/IMG] [B]Gaja[/B] jest cierpliwa, łagodna, spokojna i zrównoważona. Skoncentrowana na człowieku, posłuszna. Dobrze chodzi na smyczy. Genialnie dogaduje się z psami i sukami. Jej postura budzi respekt. [B]Gaja [/B]nie przejawia agresji, ale zaniepokojona niezwykłymi odgłosami na zewnątrz posesji, podnosi się i pilnie obserwuje punkt, z którego owe odgłosy dochodzą. W pierwszych kontaktach z obcymi jest zdystansowana, ale zaraz potem przysiada na nodze, domagając się pieszczot. Robi to w sposób charakterystyczny dla dużych szwajcarów. [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_Llol.gif[/IMG] Właściciele innych ras nie mogą wiedzieć o czym w tej chwili piszę ! [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG] Jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Czeka na dom w Miliczu (dolnośląskie). Kontakt: Elza 692438657
-
[IMG]http://images41.fotosik.pl/199/8921e5f233a811c8med.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/bez-imienia-mix-collie-pomoc-pilnie-potrzebna-147231/#post13022027[/url] Taki pies, znaleziony w okolicy Milicza. Proszę o pomoc.
-
Łagodny, uśmiechnięty, lgnący do ludzi. Bez oporów pozwolił sobie zajrzeć w paszczę. Najmłodszy już nie jest, zęby ma połamane i pościerane od łańcucha lub prętów kojca. Bardzo dobrze chodzi na smyczy, bo mu zależy na uwadze człowieka. Ogromnie zakołtuniony. Reaguje na gwizd, nie reaguje na wołanie. Błąkał się po polach. Przebywa w Miliczu(dolnośląskie). Kontakt: Elza 692438657 [B][COLOR="Red"]Proszę o pomoc ![/COLOR][/B] [IMG]http://images40.fotosik.pl/199/a572ba8179bda71f.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/115/d43f63b592298703.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/199/8921e5f233a811c8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/115/17205593df86db9b.jpg[/IMG]
-
[quote name='eliza_sk']Gratuluję :loveu: Czy to piękne stadko jest w całości własnością nowej panci Matti - czy jakiś zlot zrobiłyście ? P.S. Czy Zibi jest nadal aktualny ?[/QUOTE] Zlot czarownic i czarowników był. :diabloti: Magda ma dwa berny, ale nie przyjechała z nimi. Psów było w sumie 8 szt. [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4738/s5001313.jpg[/IMG] Korek się szkoli. :lol: [IMG]http://images41.fotosik.pl/199/aa8ff708c1f47d7bmed.jpg[/IMG] [B]Korek i Matti.[/B] [IMG]http://images50.fotosik.pl/203/c72d3fc35b3cc2dbmed.jpg[/IMG] W tle mój syn "odpowiednio" traktujący psy. :evil_lol: [B]Zibi [/B]?- już pisałam, że jedzie do domu.
-
W poniedziałek, po zakończeniu berneńskiego spotkania, odwiozłam [B]Matti [/B]do Magdy- mojej przyjaciółki. Wiem, że będzie miała tam jak w niebie... A jednak nie mogłam spać tej nocy. Daria-jedna z uczestniczek spotkania mówiła o małej: [B]"CZARODZIEJKA-Matti"[/B]. [IMG]http://images50.fotosik.pl/203/103ec405fdd44d87med.jpg[/IMG] [B]Matti [/B]w centrum. [IMG]http://images37.fotosik.pl/199/654573b3a9815e89med.jpg[/IMG] W ramionach Magdy.
-
[B]Agata[/B] poznajesz ? :lol: [IMG]http://images44.fotosik.pl/203/e04dc3554de54d0amed.jpg[/IMG] [B]Czego ty możesz chcieć ode mnie ?[/B] [IMG]http://images37.fotosik.pl/199/90a4a26df1671449med.jpg[/IMG] [B]Leżę, nie ruszam się, bo jeszcze mi strzeli ta matrona ![/B] [IMG]http://images50.fotosik.pl/203/9d75e99527f327bbmed.jpg[/IMG] [B]Skorzystam z okazji i zniknę...[/B] [IMG]http://images48.fotosik.pl/202/e66b3d2991d9e4f3med.jpg[/IMG] [B]Tutaj bawię się z Korkiem-"pożeraczem dzieci".[/B] :lol: [IMG]http://images37.fotosik.pl/199/2bea05c51bb66a0fmed.jpg[/IMG] [B]A reszta bernów patrzy i zazdrości.[/B]
-
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
ElzaMilicz replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Negri_2008']najlepiej do ds Przy zmianie domu może znowu być problem. :-( [/QUOTE] Sunia powinna iść do domu, w którym jest już pies i to [U]pies dobrze ułożony[/U], a ludzie nie pracują na pełny etat.