Asiu, może brat p. Małgosi pomoże Ci, ?
Jeśli masz obawy to wet poda inny środek, w zastrzyku, który zadziała po ok. 30 min, a pies bedzie w czasie 7-8 godz. kawałkiem "ziotwczałego ciała". :) Jednak sadzę, że sedalin wystarczy.
Pamiętaj, żeby nie karmili psa dzień wcześniej. (z tym chyba nie będzie problemu, bo Misiek to i tak za często jeść nie dostawał ;) )
Pojedziesz dizlem ? Jeśli tak to dźwięk motoru dodatkowo uspokaja zwierzę.
Co z porządną obrożą i kagańcem ? Mogę wysłać, ale czy dojdzie do piątku ?
Jestem juro w Łodzi. Może ktoś od Was tam będzie ? Podałabym akcesoria. Jeśli nie, podzwoń po znajomych z innych firm, może mają tam jakieś transporty.