Jump to content
Dogomania

Daga&Maks

Members
  • Posts

    8546
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Daga&Maks

  1. ja ostatnio byłam świadkiem okropnej sytuacji.Jakiś pijak chodził z agresywnym husky no i facet zasnął na ławce a pies biegał luzem po całym osiedlu.Kagańca nie miał założonego tylko wisiał na szyi,jego smycz to był kawałek łańcucha a o obroży już nie wspomnę :roll: No i pies biegał,warczał na ludzi aż w końcu podbiegł do yorka i próbował go rozszarpać :-o Właściciele szybko odciągnęli agresora i zadzwonili po straż.A pijak podszedł do swojego huskiego,zaczął go głaskać i ryczał na właścicieli yorka dlaczego jego psa odciągają :-o
  2. na pierwszą stronę
  3. Wiciu do góry
  4. [quote name='_Tosia_']czemu nikt nie chce takiej cudnej mordki?..[/QUOTE] no właśnie,czemu :-(
  5. Tobi nareszcie doczekał się domu :laola:
  6. Kapselek do góry
  7. na pierwszą stronę
  8. Lisku gdzie twój domek się podziewa :-(
  9. i ponownie do góry
  10. podnoszę Bruna
  11. na pierwszą stronę
×
×
  • Create New...