-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6397/psiury026lf0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Czy wasze pupile też tak się rozwalają tam, którędy akurat się przechodzi ? Jakby gdzie indziej nie było miejsca... :mad::mad:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/9822/psiury032ul9.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B][COLOR=darkred]A teraz wam pokażę słodkiego psiaczka - obcego wprawdzie, ale to chyba nie przeszkadza ? Koleżanka dzisiaj sfotkowała go po drodze... tak po prostu :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6744/dsc00888zg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/9490/dsc00889cg0.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6407/dsc00890kz9.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Fajny ?[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img265.imageshack.us/img265/4600/psiury029yu2.jpg[/IMG] [B][/B] [B][COLOR=#8b0000]Dindek się zasmucił ... [/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4455/psiury031km4.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]A tu leży jak ... Jerzy :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/2185/psiury030xa5.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]pozuje :loveu:[/COLOR][/B] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1866/psiury028pd0.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]i znów pozuje :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/8384/psiury027yz9.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Eee tam ... nie ma to jak poleżeć sobie :sleep2:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']Oj no wiadomo ze lubie :) Uwazam ze jest ladny :)[/quote] [B][COLOR=darkred]No to teraz jestem w siódmym niebie ...!![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]No bo dla mnie samej - to wiadomo - jest najpiękniejszy !![/COLOR][/B] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9636/174gh3.gif[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']No ale zawsze to nowe zdjecia dodalas, lubie go ogladac :)[/quote] [B][COLOR=darkred]Naprawdę :multi: ?? Oj muszę to Dindusiowi powiedzieć :multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Cieszy mnie to bardzo :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']Piskaly :) U nas snieg z deszczem dzis ale co z tego psy musza wyjsc :P chociaz nie lubia...[/quote] [B][COLOR=darkred]hahaha :multi: ja tam nie wiem, czy nie lubią /może nie wszystkie/ - ale Dinduś olewa deszcz, burzę też i niczym się nie przejmuje :multi: On by spacerował bez względu na wszystko :evil_lol: jak długo się da:evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']Piskaly :) U nas snieg z deszczem dzis ale co z tego psy musza wyjsc :P chociaz nie lubia...[/quote] [B][COLOR=darkred]A no jasne ! Właśnie Dindek poszedł na spacerek z pańciem:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Znowu trzeba będzie go całego wycierać :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']U nas 3 strony pelne fotek samej Niuni a potem poczatki S. u nas Dziekuje za kartke :* A nie masz jeszcze starszych zdjec? np. jak byl mniejszy?[/quote] [B][COLOR=darkred]Pokazywałam tam gdzieś chyba, jak był mały... niewiele tego, ale jeszcze poszukam w albumach - czy nie ma jakichś do zeskanownia. Jak Dindek u nas nastał, to nie miałam jeszcze ani cyfrówki, ani komputera :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987'][URL]http://img360.imageshack.us/img360/1075/psiury019ns0.jpg[/URL] Uwielbiam takie zdjecia :)[/quote] [B][COLOR=darkred]Ja też :eviltong::eviltong: Fajnie, że dostałaś już kartkę... Kurki piskały :megagrin:? [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A takich zdjęć będzie jeszcze dużo, bo Dindek lubi się tak turlać po trawie :loveu: Narazie nie ma po czym... straszna pogoda :stormy-sad:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkred]No, narazie koniec ... ;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Niech tylko przyjdzie wiosna - to nie nadążę ze zdjęciami :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Szkoda, że ta zima była taka licha :mad: bez śniegu:placz:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4082/psiury017sh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4003/psiury022xu4.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']Mam nadzieje ze Dindus spi w lozku z Wami? :D[/quote] [B]Taaaaaaaaaaaaaaaak :multi::multi::multi:[/B]
-
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3866/psiury015bt6.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Dindek z Dżekim się gonią :multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/1662/psiury021hm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3483/psiury020hl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/1075/psiury019ns0.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/2918/psiury018bh3.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6755/psiury023ju1.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6585/psiury014jz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7355/psiury013az0.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/6327/psiury009zq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2679/psiury008me7.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Trzy pierwsze fotki - w parku, w tym z Dżekim ...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]następne w domu.[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']ej no 4 dni bez zdjec i bez postow?[/quote] :Dog_run:[B][COLOR=darkred]Jestem już jestem ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ale tak właściwie, to nie robię ostatnio żadnych fotek :shake:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Na dworze na ogół nie ma pogody... Np. dzisiaj pada i jest silny wiatr... Z płyt pomału nie ma już co zgrywać /dzisiaj dam takie resztki:loveu:/, w domu - to Dindek ostatnio najczęściej śpi:eviltong:.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Na 20-go zapowiadali wiosnę, potem znów deszcze :mad:.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Z[/COLOR][COLOR=darkred]obaczymy... postaram się porobić jakieś fotki nowe :multi: [/COLOR][/B]
-
[quote name='Kamusia16']Moja zaczyna sie nie słucha[B]ć[/B] na spacerach niby ją wołam a ta przychodzi po 5min taki uparciuch mały z niej hehe może taki wiek :mad:[/quote] [B][COLOR=darkred]To nieszkodzi, że po pięciu minutach - ważne że jednak przyjdzie ![/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]szkoda, że nie lubi smakołyków ani pochwał, bo jednak z tym chyba najłatwiej jest uczyć psiurka... [/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A co do kolczatki - to nie jestem za nią:mad: Dino kiedyś też strasznie ciągnął ! Ktoś mi poradził kolczatkę więc kupiłam. Ale Dino jeszcze więcej wtedy ciągnął. I wtedy wyczytałam w jednej z książek o psach, że kolczatka - NiE ! Najlepiej szelki ! No to kupiłam szelki - i od tamtej pory przestał ciągnąć :multi: Oczywiście nie tak z dnia na dzień - ale przestał. Nie dusi się już tą kolczatką... [/COLOR][/B]
-
[quote name='Izabela124.']Witanko Caluski z samvgo ranca[/quote] :cunao::painting::cunao:
-
[quote name='Martens'][URL]http://img255.imageshack.us/img255/6096/dindkiimy021cf2.jpg[/URL] Hihi ja miałam na tymczasie kociaka, który za pomoca klawiatury otworzył okno rozmowy z listy na gg, napisał zlepek liter i wysłał :-o[/quote] [B][COLOR=darkred]No widzisz ... :loveu: nawet czasem nie wiemy, jakie zdolne są te nasze stworzonka :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][/B]
-
[quote name='Izabela124.']Alv fajnie powspominac sobie lato....[/quote] [B][COLOR=darkred]Taaak ... :loveu: Ale już niedługo znowu lato :multi::multi::multi: Będziemy wtedy po ileś godzin w parku, w każdym razie częściej i dłużej niż teraz :lol: Latem chodzę też wieczorami do parku, bo długo jest jasno:multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img377.imageshack.us/img377/118/natorze005dp5.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Oczywiście - jak akurat pływają sobie w nim kaczki, to nie puszczam Dindka :shake: w przeciwieństwie do innych ... [/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7278/natorze008bg5.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/4584/natorze001wz3.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Gołąb parkowy, jakich wiele w parku :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#8b0000]No to narazie dosyć... muszę wybrać coś z płyt, bo dzisiaj nie fotkuję:shake: Na dworze wiatrrrr ... deszcz ... :sadCyber::sadCyber:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img255.imageshack.us/img255/6096/dindkiimy021cf2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Dindek też chce popracować przy komputerze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2271/dindkiimy012pv1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Tu wracamy ze spaceru, czy na odwrót :evil_lol::evil_lol: - sama nie wiem, bo ta fotka robiona kiedyś-tam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6950/dindkiimy032tk8.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]No, a tu ze mną :crazyeye: ale Dindek mnie zakrywa całe szczęście :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/7206/natorze004mv2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]Latem - zawsze tu kończymy spacer :multi: Fajny wodopój :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#8b0000]A może teraz trochę parku ?[/COLOR][/B] [B][/B] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/447/natorze007po7.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To staw, w którym Dindek lubi sobie popływać...[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']No to sie zabieram za szykowanie :) Czesc naszych przyjaciol juz tam jest[/quote] [B][COLOR=darkred]Jeszcze nie sprawdzałam... czy już można tam zajrzeć ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Czy otrzymałaś moje fotki na maila ??[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Za godzinę wychodzimy wszyscy i na spacerek /ale nie do parku/ i do bankomatu po kasę, bo już brakło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: .[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Kurcze, muszę jednak wejść na tą twoją stronę, bo umrę z ciekawości :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B]No oczywiście !! Weź ile chcesz :multi::multi: To dla Dindusia zaszczyt :loveu::loveu:[/B]
-
[quote name='deer_1987']No dobra to na maila daj zdjecie :D Ciekawa jestem po prostu, inaczej sie rozmawia na gg jak sie widzi zdjecie :)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[B][COLOR=darkred] OK... ale muszę coś znaleźć :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Byłam dopiero co na twojej stronce i wpisałam się do księgi gości:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A twojego i męża zdjęcia też tam nie ma :shake::shake:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']a nie masz Waszego zdjecia? :) Twojego, meza i Dinusia?[/quote] [B][COLOR=darkred]Hahahaha :evil_lol::lol: A Dinduś nie wystarczy :shake: ??[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Jeszcze brakuje, żeby nasze gęby tu oglądali :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]Ja się nie chcę pokazywać :shake: bo przestaniecie mi tu odpisywać:placz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#8b0000]A Dinduś - to Dinduś :loveu: To stworzonko można oglądać na okrągło:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[URL]http://img86.imageshack.us/img86/311/pati7copydw7.jpg[/URL] [B][COLOR=darkred]Przeczytałam to i rozesłałam po znajomych w tym z Częstochowy też... Nie wiem co to da, ale spróbować można przecież wszędzie:-( [/COLOR][/B]