Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='jbk']Vadir też ma jedną taką ulubioną kałużę, której nigdy nie omija :) Spacerujemy też nad stawami, ale nie wpuszczamy tam psów, choćby chciały (kaczki tam są i rybki jakieś), bo od kąpieli w tych stawach pies bratowej dostał zapalenia spojówek.....[/quote] [COLOR=darkred]W tym naszym stawie też zawsze były kaczki - ale teraz jakoś nawet kaczki nie chcą tam pływać ... :shake: Dawno ich nie było ...[/COLOR]
  2. [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9844/wparku168ex4.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/598/wparku158xy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1074/wparku169ub4.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1757/wparku214ny0.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9131/wparku215zk2.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1227/wparku154ae2.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/6008/wparku156gn9.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/4677/wparku143zu5.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6811/wparku157jr7.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/3042/wparku177vi7.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]I znowu to bajoro :placz: Wiem, że np. świnie lubią się tarzać w błocie - ale psy ?????? [/COLOR]
  4. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/1964/wparku104rm4.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7972/wparku098ft0.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/5786/wparku135sl1.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Dindek robi błotny prysznic :crazyeye: [/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/296/wparku123jf3.jpg[/IMG] [COLOR=darkred][/COLOR] [COLOR=darkred] [/COLOR][COLOR=darkred]Nie wiem, co one se tak upodobały to bajorko :shake: Kurde...żeby tak można było psa do pralki wrzucić ...:megagrin: [/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/471/wparku141yh1.jpg[/IMG]
  5. [B][SIZE=4][COLOR=darkred]A to jest właśnie to bajoro :[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/1131/wparku071zy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4633/wparku059dz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/3017/wparku026rg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/1133/wparku025dv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/6820/wparku099gg7.jpg[/IMG]
  6. [quote name='jbk']No nieeeee...... Kurde, muszę się odzwyczaić mówienia w pierwszej osobie na wszystko, co psy robią ;) A w Wiśle to tylko Vadir mi się wykąpał, Fialka jedynie w upały chłodziła się w wodzie, a ten mały szaleniec to za każdym razem do każdej wody włazi ;)[/quote] :evil_lol::evil_lol:[COLOR=darkred] to tak jak Dindek, tylko tam gdzie biegają jest takie bajoro... zawsze do tego muszą wskoczyć i są strasznie brudne ! Jest w parku też staw, ale w tym roku był wyjątkowo bruuudny !!! Dindek uwielbia tam pływać ! Ale tego lata nikt nie pozwalał psom tam wskakiwać, bo z tego były tylko biegunki i psy śmierdziały ...:shake:[/COLOR]
  7. [quote name='jbk']Witamy :) My się wczoraj kąpaliśmy z Wiśle ;)[/quote] [COLOR=darkred]Jak to *my* ?? Ty też ??[/COLOR]
  8. [quote name='deer_1987']Szczesliwe psy to brudne psy![/quote] [COLOR=darkred]O taaaaak ...:mad:[/COLOR] [quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=olive]o co za świnki...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wyczuły błocko i musiały do niego niechcący wejść :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [COLOR=darkred]Niechcący ...??????????????????? Akurat ... :diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :multi::multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [quote name='jbk'][URL]http://img373.imageshack.us/img373/6195/27092008103ty2.jpg[/URL] - jak nauczyłaś Dindusia latać?? [COLOR=#8b0000]Ja go tego nie uczyłam, on ma to w genach ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR] Pięknie się bawią w błocku :)[/quote] [COLOR=darkred]Pięknie ???????? A one same jakie potem są piękne !!![/COLOR] [COLOR=darkred][/COLOR] [COLOR=#8b0000][/COLOR]
  9. [B][SIZE=3][COLOR=darkred]Na dziś KONiEC.[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=darkred]Mam jeszcze, ale nie zmniejszone. Może jutro przygotuję ...[/COLOR]
  10. [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/4158/27092008139zo9.jpg[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/5601/27092008140gx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/7932/27092008141ck6.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/5531/27092008142gm2.jpg[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/4632/wparku214rq5.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/774/27092008121hn0.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]A to Kora ... nie można jej nawet puścić luzem - jak jest Morfi, bo ona go strasznie nie lubi... zresztą widać :shake:[/COLOR] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/8496/27092008128vk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/5948/27092008130he4.jpg[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/889/27092008131rl9.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/6048/27092008136wg2.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/645/27092008101zz4.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/1003/27092008102cc5.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/6195/27092008103ty2.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/6804/27092008112re7.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/6667/27092008113iv9.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/893/27092008083ql7.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/3456/27092008090it3.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/951/27092008091fx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/3512/27092008094wa7.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/7852/27092008099mk3.jpg[/IMG]
  14. [B][U][SIZE=5][COLOR=darkred]WiTAMY PONOWNiE ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=5][/SIZE][/U][/B] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/4459/27092008068pr8.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Po deszczach zawsze w tym samym miejscu robi się takie bajoro ... No i same widzicie - co one wyprawiają :crazyeye: A potem trzeba je "prać" w domu po powrocie, bo przecież to jest woda i błoto :eviltong:[/COLOR] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/9793/27092008069ae1.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/9236/27092008075mo0.jpg[/IMG] [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/6884/27092008076ax4.jpg[/IMG] [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/648/27092008081sk4.jpg[/IMG] [B][U][SIZE=5][/SIZE][/U][/B]
  15. [quote name='jbk']Witam :) Jak tam na dziś??[/quote] [COLOR=darkred]A dziś pada u nas ... ale fotki jeszcze są, tylko jakoś czasu nie ma ...;)[/COLOR] [quote name='anitaaa i bartis']śliczne fotki z tyego spacerku ostatniego :loveu: super miał towarzystwo[/quote] [COLOR=darkred]dziękowawszy ...:loveu:[/COLOR] [quote name='deer_1987']Stesknilam sie za Wami!![/quote] [COLOR=darkred]Naprawdę ?????? Oooo... to trzeba coś zaś wsadzić !![/COLOR]
  16. [quote name='deer_1987']Niom ciezej jak za duzo ludzi i dzieci.. wtedy wiecej pies na smyczy..[/quote] [COLOR=darkred]Wtedy pies TYLKO na smyczy [/COLOR][COLOR=darkred]i w kagańcu ...!!![/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]przyjrzyj się...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]piesek na pierwszym planie dusi się patykiem :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=darkred]eeeeeee tam ... to tylko tak na zdjęciu jakoś wygląda :haha:[/COLOR] [quote name='jbk']Ale ma Dinduś dobrze, że ma takich przyjaciół do zabawy :)) Pięknie razem latają (bieganiem tego nazwać nie można, cały czas w powietrzu :evil_lol:) ;))[/quote] :-D:-D:-D:-D
  17. [quote name='agaciaaa']Witamy :multi: Nadrobiłam zaległości, troche tego było :lol: [URL]http://img174.imageshack.us/img174/2610/19092008014jy7.jpg[/URL] super tu wyszedł :loveu: [URL]http://img141.imageshack.us/img141/9192/19092008121qy2.jpg[/URL] a tu jaka synchronizacja! :lol:[/quote] [COLOR=darkred]Hehe ... dziękujęmy za odwiedzinki - ja też u ciebie nadrobię zaległości...[/COLOR] [quote name='deer_1987']ty to chyba pare razy dziennie w parku co? :P[/quote] Nieee :shake: tylko sporadycznie... dzisiaj byliśmy, ale z Dindkiem w takie dni - pogoda, odpust, pełno ludzi, dzieci - to się źle chodzi ! [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]czy to zdjęcie nie jest dość drastyczne? :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://img101.imageshack.us/img101/7383/27092008055nv1.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [COLOR=darkred]Ale dlaczego :crazyeye:[/COLOR]
  18. [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/1170/27092008063gf0.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/4913/27092008067ue0.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/16/27092008073sp5.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/7273/27092008072jf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/6556/27092008071ao4.jpg[/IMG] [COLOR=darkred]Teraz idę robić obiadek ... I zobaczę potem, czy wogle ktoś nas odwiedzi ... Jeszcze mam fotki z 27-go dalszy ciąg.[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Dzisiejsze jeszcze w aparacie. Popołudniu idziemy też do parku trochę pofocić odpust ...[/COLOR]
  19. [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/9280/27092008056ow5.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7383/27092008055nv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/862/27092008066eq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6969/27092008065pv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/8369/27092008064af3.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/2512/27092008053qf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1373/27092008052et2.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7704/27092008051bf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1995/27092008050tb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/763/27092008049zr5.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/3425/27092008038ts3.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/2922/27092008034vx9.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/4186/27092008031xl7.jpg[/IMG] [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/791/27092008047hq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/3568/27092008045bl1.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3097/27092008019hf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7838/27092008016cf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9459/27092008021hr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/7290/27092008023ad0.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/3798/27092008040be1.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]No, to lecimy już do parku ...:painting: Reszta w ciągu dnia - o ile dogo pozwoli ;)[/COLOR][/B]
  23. [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8816/27092008014xn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/650/27092008013zu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7098/27092008009gx7.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/716/27092008008gk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2061/27092008021tileaz2.jpg[/IMG] [B][COLOR=darkred]To są wczorajsze fotki. Jakoś nie dało się wczoraj nic wgrać...[/COLOR][/B]
  24. [quote name='deer_1987']Ale te psy sa szczesliwe!!![/quote] [COLOR=darkred]No pewno :multi::multi::multi: Psy nie wybiegane - to smutne psy ! Dindek nie wybiegany - to nerwowy Dindek...:nerwy::nerwy::nerwy:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Mam nowe dzisiejsze fotki z parku, jeszcze w aparacie. Zaraz przenoszę na komputer - zobaczymy, co wyszło ;)[/COLOR]
  25. [COLOR=darkred]Te białe kule puchowe są takie wspaniałe, śliczne - że nic tylko by patrzeć na nie się chciało ... :laola:[/COLOR]
×
×
  • Create New...