-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/071d699af86246a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/0400c8bf6d27d7e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/a9377c5407983f73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/f3f55e6c5a9b62ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/9af002bfaf7157aa.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Przyszedł Sammi z Orionem[/COLOR][/B] :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/e2c82ec4419c655e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/68f218200d634221.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR="DarkRed"]I Alfi się zjawił[/COLOR][/B] :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/34d8bcee8af3d43c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/ff1470d808796fd2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/4a686fa5ec459d30.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/90480f1113d3f3a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/aab8beadd416c8bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/bf8ca759a1c703af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/25bb87b20ecd3d0c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/3d741240aad5f0ed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/346210bbab95a064.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/5c262a3be5069ee7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/3e7eacde1ec121ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/c1a9734e782adc1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/52572a8199291e76.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='deer_1987']Nareszcie mam tylko jedna prace co zajmuje ok 1h miedzy 7-16 i sama wybieram i dopiero za godzine jade do pracy bo cos mi sie wstawac nie chce :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, to fajnie masz teraz ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]kij zawsze ma dwa końce :) a na każdym z nich wisi coś innego :evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/76/73b0b6f3965a8ae9.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Albo [COLOR="Red"]ktoś[/COLOR] inny[/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='deer_1987']No to ja napisalam pobudka i sie polozylam znow i zasnelam :D i teraz jestem spowrotem :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... a ja myślałam, że się wpisałaś i do pracy poleciałaś :evil_lol::evil_lol: trochę mnie tylko zdziwiło, że u innych nie byłaś - a ty zasnęłaś :evil_lol::evil_lol: Ja też się obudziłam o 5., ale myślę sobie - a jeszcze trochę poleżę i ... zasnęłam. Obudziłam się przed wpół do 7. :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Darianna']a ja zostawiłam brata samego z dwoma rudymi urwisami w domu... osiwieje w pracy zanim tam wrócę ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Eeee... będzie dobrze :multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)jaka oficjalna :p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Eeee tam ...[/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='deer_1987'][SIZE=6][COLOR=Red][B]pobudka!!!! :cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3: [/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jezdem ...[/COLOR][/B][IMG]http://i31.tinypic.com/4t9a8y.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Dzisiaj dłużej pospałam i dopiero piję kawkę, ale szybko-szybko i lecimy do parku [/COLOR][/B] :multi::multi:
-
[CENTER][IMG]http://i32.tinypic.com/14abksp.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[quote name='Pestka']obejrzałam wszystkie fotki :multi:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A to się cieszę bardzo ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:walki psów ......:evil_lol: [url]http://images6.fotosik.pl/517/0842d99dd95f0f9f.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :crazyeye::evil_lol::crazyeye::evil_lol: [quote name='Czarnulka']Dinduś cudnie wyszedł. Jest piękny,i będe częsciej wpadać[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... zapraszamy zaś ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale tam wielki ....malutka Białeczka :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Taaak ! maluteńka ...[IMG]http://i31.tinypic.com/10mnblz.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/10mnblz.jpg[/IMG] szczeniaczka - dopiero się urodziła [IMG]http://i31.tinypic.com/10mnblz.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
halgre replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[/COLOR][/B] [IMG]http://i27.tinypic.com/650uhx.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczne fotki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://img268.imageshack.us/img268/8445/sdc13667a.jpg[/url] -
[quote name='diabelkowa']fajne fotki :)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='gordonowa'][url]http://images8.fotosik.pl/76/d096f644c4483b58.jpg[/url] jaki zadowolony :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Niom ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='bianka19']Heeeeeeeej :evil_lol: Dinduś jest prześliczny i cudnie na fotach wychodzi :loveu::loveu: (chyba już to mówiłam..:hmmmm: Ale powiem jeszcze raz :eviltong:)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cieszymy się ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
halgre replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"]O taaak ... przepiękne :multi::multi::multi: Co tam schody :evil_lol:[/COLOR][/B] -
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
halgre replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Witamy się[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i26.tinypic.com/28u5l7d.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Ciągle mi się przewija ta galeria na innych, aż wreszcie wlazłam se tu - bo ta mordka w avatarku mnie strasznie przyciągała ... [/COLOR][/B][IMG]http://i31.tinypic.com/2my118h.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"] Prześliczna ta mała, słodka jak nie wiem co ...[/COLOR][/B]:loveu::loveu: [B][COLOR="DarkRed"]Obejrzałam od 1. strony oczywiście i będę wpadać tu do małej ślicznotki [/COLOR][/B]:multi::multi: -
[B][COLOR="DarkRed"]Ależ my jesteśmy cierpliwi ... poczekamy ...[/COLOR][/B][IMG]http://i32.tinypic.com/20hovvc.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]A z tej Pragi masz jakieś fotki ?[/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/8d81c68ed1fe1cd6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/d096f644c4483b58.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/c2aca43760148b0a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/16a4638e06d48900.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/2fa4e5c9a4daa1ab.jpg[/IMG][/URL] [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]C.d.n.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/1ed8944a9163c5bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/297931ec440231c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/b4224db3ecea4913.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/b0bbc3cf0a935eb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/bc028eea34cadb01.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/cf3a4da5d2111ff4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/d9152c2c93d14f04.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/d9097297199ce436.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/353ae3104581f657.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/0842d99dd95f0f9f.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/88877ccfde0b10f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/ab1af2639e1d5ee4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/f0b7090050694db9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/df4cae1d0748d3fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/73b0b6f3965a8ae9.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='agaciaaa']Cześć :multi: Aż boję się tu zaglądać po kilkudniowej nieobecności- tyyyyyyle nadrabiania :cool3: :evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/74/7a143988b7a1f92d.jpg[/url] cudna ta mała :loveu: A Zoja-weimarka już nie przychodzi do parku? :razz: [url]http://images6.fotosik.pl/515/ce6fa06947663c25.jpg[/url] jaki fajny uszaty Dindek :lol: :loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/517/4a2b80c6aeba745b.jpg[/url] dwa wariaty :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... nie bój się :shake: tylko nadrabiaj [IMG]http://i32.tinypic.com/20hovvc.jpg[/IMG] Zoja niestety nie przychodzi już, wogle jej nie widujemy ... :shake: (ale masz pamięć)[/COLOR][/B] [quote name='LadyK'][CENTER]Ile fotek :loveu: Superowe, aż nie wiem którą zacytować :loveu:[/CENTER][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dziękujemy ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='gordonowa']Ile zdjęć!!! :):):) [url]http://images6.fotosik.pl/517/1729747e512fd512.jpg[/url] super :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hehe ... :multi::multi: [/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']fajni przyjaciele!![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Najlepsi jak chcesz wiedzieć :multi::multi: ale ostatnio rzadko przychodzą, bo albo są o późniejszej porze, albo jadą do stadniny (zapomniałam gdzie). Kiedyś byli prawie codziennie :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Te fotki tutaj, to jak już wszyscy poszli do domu - a my się wróciliśmy na tor, żeby Dindek z Kleksiem się sami pobawili ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/325332/00000039.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Suuuuper fotka - suuuper Ozzulek ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://img194.imageshack.us/img194/9341/p8153134.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ależ ten pies wieeeelki :crazyeye::diabloti::crazyeye:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/b0fb78e8e0d718d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/c88317f3b8aa5419.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/277634d021348371.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/a36417f93306f5d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/0c4ade8194a4079a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/481ed91040316c63.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/3bdcb4a967858a8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/c1c9ca855b9eadd2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/428e7f5ba4f379a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/d0874ee1215b24a3.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/851d0e4ac1b619c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/1729747e512fd512.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/f74fe1a5bf6e6aa2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/517/f6528f3f097aca80.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/76/fb553013a439d827.jpg[/IMG][/URL]