-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[IMG]http://i31.tinypic.com/2cr6amo.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/dfvg42.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/smv8e0.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/140994y.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/svi3df.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i28.tinypic.com/2dsiq6p.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/30bzf3o.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2djw11v.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/sgls94.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/1jn98z.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i29.tinypic.com/8y9ni8.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/a1n39i.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/mwwapu.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/v8dl7a.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2e188zb.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']widze ze nowy psiak pieknie przyjety do stada :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]One się znają już od dawna, ale Rino nie przychodzi do nas na tor :shake: chodzą gdzie indziej ... Teraz postanowili jednak przychodzić ...[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Jedynie z Hektorkiem się nie znali.[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i27.tinypic.com/280k1sh.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/11a8tj9.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2ywy1ir.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/s44d8o.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2jg9wcp.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i26.tinypic.com/2dufpyh.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/jkvmur.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/adj41w.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/w1wy79.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/11r9ceb.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']U nas bedzie troche nadrabiania.. Zycze zdrowia!![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nadrobię napewno :evil_lol::evil_lol: Dzięki :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Na początek fotka, którą przysłał mi kolega i która mi się bardzo podoba:[/COLOR][/B] [IMG]http://i25.tinypic.com/2up7q7t.jpg[/IMG] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]A teraz już psiury - Dindek, Hektorek oraz husky - Rino, którego jeszcze nie znacie:[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://i32.tinypic.com/e6eidz.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/zlztsj.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/22hlzr.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/i6e9za.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pestka']A Ty już od 6 na dogo? :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]niom ... [/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='LadyK'][CENTER][FONT="Century Gothic"][SIZE="2"]Witam się u Was :hand: Mizianki dla Dindka :loveu:[/SIZE][/FONT][/CENTER][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dindek dziękuje [/COLOR][/B]:multi::multi::multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool1:kto cie tak poplamił :razz::razz:poczekaj może da sie zetrzeć :evil_lol: [url]http://images6.fotosik.pl/518/b9b3d77ab57c16a4.jpg[/url] ooooo i dachowe sasrańce u Ciebie :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='deer_1987']ale tu pusto wczoraj i dzis..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jestem, jestem [/COLOR][/B]:multi::multi: [quote name='Aga&Ganja']No to ja tak skromnie powiem, [B]Pestka[/B]- super banner! :cool3::loveu:[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye:[B][COLOR="DarkRed"] Ja nie jestem Pestka[/COLOR][/B] :shake: [quote name='deer_1987']i nadal pusto.. brakuje nam was..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jestem ... źle się dziś czuję, dlatego nie chciało mi się nawet laptopa otwierać. Wrzucę teraz jakieś fotki i zamykam znów - a jutro nadrobię odwiedziny u was :[/COLOR][/B]multi::multi:
-
[quote name='deer_1987']nie zauwazylam bo ja wpisalam sie 6:15 a Twoj wpis 6:14 "czesc kocurki". przepraszam :oops::oops:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"][COLOR="DarkRed"]Nic się nie stało ...[/COLOR][/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol: [quote name='bianka19']Doberek :loveu:[/QUOTE] :multi::multi: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] ale go natarł :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"][COLOR="DarkRed"]hahaha ...[/COLOR][/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='as_kate']dam znać, na pewno :razz::razz: [url]http://global.images8.fotosik.pl/77/e1d8b13373579352.jpg[/url] <-- ale masz groźnego psa ^^ :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... [/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Nie, nie dziwne :D ale u mnie nie byl jeszcze nikt po za mna :( edit: Asiaczki wlasnie przyszly[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"] Jak to :crazyeye::crazyeye: przecież ja rano byłam u ciebie jako pierwsza :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']Juz tak rano jestes?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]To chyba nie dziwne ... :shake::crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Justy$ka']Łołoloło... Sama nie wiem od czego mam zacząć.. No dobra.. Zdjecia cudowne - jak zwykle zresztą... :loveu: Ale, ale, ale...! Ja Cię dzisiaj w gazecie zobaczyłam z Dindkiem.! :p Pewnie ten temat był juz poruszany, ale może mnie nie było.?! Nie wiem.... W każdym razie nie mogłam oczom uwierzyc... Świetny opis i w ogóle pod wrazeniem jestem.! :multi: Pzdr.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki, dzięki [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/2cco6eh.jpg[/IMG]
-
[CENTER][B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="Green"]Z okazji 5. urodzinek Ozzulka wszystkiego co NAJ ... życzy Dindek z pańcią[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i30.tinypic.com/izasgm.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/2v2cf2v.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/x6n5g2.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2hx1wz4.jpg[/IMG][/CENTER]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="DarkRed"]Dzieńdoberek ... [IMG]http://i28.tinypic.com/fm27b5.jpg[/IMG] No, to czekam na te następne ...[/COLOR][/B] :multi::multi:
-
[IMG]http://i25.tinypic.com/2ep7pxz.jpg[/IMG]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Alicyo - idem już se spać, bo jutro z rana spacerek - a potem ... impra u Ozzulka [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i27.tinypic.com/r1ikxx.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[quote name='LadyK'][CENTER][url]http://global.images6.fotosik.pl/518/0dc9b997f7afc1b2.jpg[/url] "co się gapisz nakrapiany?" :diabloti:[/CENTER][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Oko za oko :eviltong:[/COLOR][/B] [url]http://gfx.lumisfera.pl/media/photos/7741/266612.5.jpg[/url] [url]http://global.images6.fotosik.pl/518/0dc9b997f7afc1b2.jpg[/url]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ile fot Dindkowo Kleksikowych :multi::multi: ale to najlepsze :) za co Kleksik płaską dostał? :evil_lol: [url]http://images6.fotosik.pl/518/0dc9b997f7afc1b2.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Za to:[/COLOR][/B] [B][B][COLOR="DarkRed"][url]http://gfx.lumisfera.pl/media/photos/7741/266612.5.jpg[/url][/COLOR][/B][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/67dbd941e0f8983f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/b9b3d77ab57c16a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/95498a917e8037a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/1c5330f7999282b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/fc767de3b6c10253.jpg[/IMG][/URL] [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]KONiEC[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/0dc9b997f7afc1b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/e1d8b13373579352.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/e08ce0ddb812f39d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/630ca662ba945a8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/1ef9bb0867105d09.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/30394cadf07a1254.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/ee2f6a12834c1236.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/d2086d2067d000d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/701de79a3c54eb2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/98ebfa6c939b4f1a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/99da279791cd1b75.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/e34be5ec77ef2138.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/fc724566c0756c33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/53fb6eefcfd840c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/07da4198c6b0d670.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/518/554daacbf63aa628.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/2cf357050048fa19.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/205bbee28fc9a26f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/8a2c56bdb8e3870c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/77/9bb8d5578be5c71f.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Czy ktoś jeszcze chce fotki ? Mam ostatnich 25...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]