Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Dla przypomnienia - Morfi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000006.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000007.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000008.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000009.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2rpwuix.jpg[/IMG]
  2. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]kara dla tego kto zepsuł Morfiego :mad::mad: co z nim? jakoś tak nieswojo kiedy szefa nie ma :roll: zdjęcia świetne :loveu: jak zawsze zresztą :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Szefa chyba zepsuła tęsknota - za długo w tym hotelu był :mad:[/COLOR][/B] [quote name='as_kate']Jak to pojedynczo? Spróbuj na fotoalbum.eu. Wgrywasz naraz tam ile chcesz, a jak wklejasz tutaj, to możesz adres 5 razy jeden adres wkleić, i tylko numerki przy zdjeciach pozmieniać (blabla.01, blabla02, blabla.03 itp) ;) Zdjęcia świetne:loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki za komentarze i pomoc :multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  3. [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000001.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000002.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000003.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000004.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000005.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]my mamy identyfikator nabity na obroży , na szelkach ...TZ nr tel. zamieścił w razie draki :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jaki to ten identyfikator nabity na szelkach - też bym dała taki zrobić ... ;)[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]witaj :multi: Będą dziś fotaski , tylko od jutra idę do pracy i musiałam zrobić obiadek na 2 dni :razz:, no i tym sposobem mamy cały gar faszerowanej papryki :sabber:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ja uwielbiam faszerowane papryki - moja mama robiła dość często :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR="DarkRed"]Narazie tyle ... następne czekają w kolejce do przeglądu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie mam już abonamentu na fotosiku i muszę pojedynczo wklejać tu przez tinypic - ale mnie to wkurza ... :mad::angryy::diabloti:[/COLOR][/B]
  6. [IMG]http://i30.tinypic.com/2qsnddf.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/9kvxac.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/v4urfp.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/ftzs5c.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/121x5k0.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://i26.tinypic.com/28bbqy8.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2w4xsm1.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2s7j86o.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2jcjk8.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2937cwg.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i30.tinypic.com/2l95y8k.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/5ca9tj.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/1zxwlxt.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/9kmdd2.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/1y91eu.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://i27.tinypic.com/wi8yz6.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2lmufdc.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2ngu5q9.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2ykkv4h.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/w1zbyc.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i28.tinypic.com/2wog1vq.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/wu3q1j.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/j9wuxi.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/b6blmr.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2ijgk85.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i28.tinypic.com/20adtf8.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/w8526f.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2vtd27k.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/5vx154.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/5pq1dc.jpg[/IMG]
  12. [quote name='as_kate']świetne zjdęcia :D dlaczego w tej turze nie ma żsdnego pociągu :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Pestka']Super fotki ;) Widzę ze maice duużo kolegów do spacerów :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ano mamy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']no jakos teraz to tylko ta trojka sie pojawia. a gdzi reszta?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nie czytałaś o Morfim :crazyeye: na poprzedniej stronie :p [/COLOR][/B] [quote name='katik']ale on jest towarzyski :)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Niom ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  13. [IMG]http://i28.tinypic.com/2vm7mmc.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/33k4ny1.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/3133l95.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2d7g7rm.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/9sqgjo.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i31.tinypic.com/vrfuxt.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/zv96df.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/juu03p.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/z23h3.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/23ijtc6.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i30.tinypic.com/30hrlt4.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2nqccnt.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/of7cdj.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/r74xtk.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/28w2h49.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i25.tinypic.com/6yjdrq.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/1679rab.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/23w1lzm.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/23m65aq.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/14tvx54.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i25.tinypic.com/xcq612.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2j4shnp.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2vj9542.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/10ekepk.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2m4y3hl.jpg[/IMG]
  18. [quote name='bianka19']Jakie boskie :loveu: [url]http://i28.tinypic.com/2nkib0m.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cieszę się ... :multi:[/COLOR][/B]
  19. [B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"] Chcę wam jeszcze powiedzieć, że Morfi jest bardzo chory :placz: Jego pan wrócił, pojechał odebrać go z hotelu - a Morfi wychudzony, słaby, nie można było go podnieść, miał rany jakieś na łapach sierść z tych łap znikła, nie chciał jeść ... :shake: Tyle dzisiaj się dowiedzieliśmy - więcej chyba się dowiemy, jak się zjawią w parku (narazie nie przychodzą). A to w razie jakbyście już nie pamiętały Morfiego: [url]http://global.images6.fotosik.pl/511/28ac0f0c7c972bea.jpg[/url] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  20. [quote name='bianka19'][FONT=Century Gothic]Jaka gonitwa :evil_lol:[/FONT] [url]http://i29.tinypic.com/ftzlhz.jpg[/url][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]pewnie tak, mój poprzedni pies całe życie wychodził o godzinie 6/7 więc nie było mowy żeby spać dłużej...kręcił się, piszczał i trzeba było wyjść z nim :) ogólnie to Salsa nigdy nie piszczy jak chce iść na dwór co mnie wkurza czasami bo muszę się domyślać, chodzi głównie o momenty kiedy ma rozwolnienie....chodzi jakby nigdy nic po domu, kładzie się koło mnie i nagle zaczyna się trząść bo już nie wytrzymuje :mdleje: dopiero wtedy jak ja wstanę i się ubieram to ona biegnie do drzwi, szczeka i szaleje żebym się pośpieszyła :roll: czy nie łatwiej byłoby jakby piszczała wcześniej a nie czeka do ostatniej chwili kiedy już ledwo wstrzymuje ja myślę że duży wpływ miał poprzedni właściciel, zanim trafiła u niego na łańcuch to trzymana była w domu i bita za załatwianie się w nim więc nauczyła się wstrzymywać i siedzieć cicho żeby nie oberwać :roll: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Oczywiście, że to może być wpływ poprzedniego właściciela ... bidulka :roll: Dindek - jak tylko wstanę o 5. to chce wyjść na balkon sobie poleżeć, poobserwować i czeka grzecznie aż zacznę się ubierać. Wtedy zaczyna dopiero chodzić mi po butach, kiedy je sznuruję :evil_lol: wogle przeszkadza mi w ubieraniu się ... :evil_lol::diabloti: A kiedy musi szybko wyjść (biegunka) - to skacze po drzwiach i popiskuje :p [/COLOR][/B]
  21. [IMG]http://i28.tinypic.com/2nkib0m.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2hz7abm.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2qbex05.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/1zz72hd.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2s8h9ah.jpg[/IMG]
  22. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi: Śliczne te Ozzulkowo-wodne fotki i wogle wodne ...:loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  23. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi: Fajne skoki ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
  24. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]ja to swoją drogą :) ale Salsa spod kołdry nawet nosa nie wystawi jak np. wstaję o 7 albo 8 :evil_lol: mogę spokojnie wszystko ze sobą zrobić, zjeść śniadanie i o 9/10 podnoszę kołdrę żeby jaśnie księżniczka się obudziła i ruszyła zadek na dwór[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]To chyba kwestia przyzwyczajenia - Dino jest przyzwyczajony wcześniej chodzić :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] [quote name='Marta_Ares']a tu jak zawsze pelno swietnych fotek:loveu: :loveu: :loveu: nie ma nic piekniejszego od szalejacych, szczesliwych psów:loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  25. [quote name='Dariette.']U nas dziś gorąco, ale teraz na wieczór bardzo przyjemnie, aż miło posiedzieć sobie i pospacerować z psem, tylko komary gryzą ;). Cieszę się, że podoba się zgaga :diabloti:. [SIZE=3]Zaraz nowe fotki![/SIZE] :multi:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi: [url]http://img30.imageshack.us/img30/5789/27419954.png[/url] [url]http://img33.imageshack.us/img33/894/31076548.png[/url] To ma być zgaga :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Taki słodziak ... :loveu::loveu::loveu: U nas też komary tną - jak nie wiem co, ale to chyba wszędzie :mad:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...