-
Posts
82 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marysia B.
-
Masakra! :angryy: http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,5837282,Spalila_w_piecu_trzy_szczeniaki.html
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Marysia B. replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='aina155']A ja mam inna odpowiedz. Juz przetestowana. Bylam ze swoja na spacerze. POdlecial pies, pan idzie powoli i krzycyz standart- "On nic nie zrobi". Na co ja "najwyzej moja mu krzywde zrobi". Jakos nagle panu sie zaczelo spieszyc zeby zabrac psa :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] Dobre, dobre :lol: Chyba zastosuję :diabloti: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Marysia B. replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Jak właściciele sie pytają czy gryzie to mówię, ze tak :evil_lol: Bo jak powiem, ze nie to zaraz spuszczają swoje psy 'żeby się pobawiły'... ja mam wszystko podporządkować, bo oni chcą, żeby nasze psy się pobawiły... -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Marysia B. replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
I gdzie tu sprawiedliwość?! :angryy: Tobie, darunia gratuluję tak odważnego czynu, a lekarzowi sądowemu współczuje głupoty :mad: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Marysia B. replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Moja Ipi chodzi na smyczy, bo inaczej odzywa jej się zew natury i biegnie za pierwszym lepszym tropem. Jak przybiega jakiś pies, proszę właścicieli o odwołanie go (bo jakby zaczęły się bawić, nie chcę ich smyczą oplątać). Psy nie zawsze przychodzą, najczęściej właściciel musi osobiście po nie przyjść. Ale to co ostatnio widziałam mnie rozwaliło. Młoda dziewczyna (20-25 lat) puściła swojego mopsa ze smyczy, on od razu pobiegł do Ipi. Poprosiłam o odwołanie psa. 'Do nogi xyz' - babka tak z 5 minut próbowała, pies nie przychodził, a ja nie mogłam się do niego odpędzić. Wreszcie ona straciła cierpliwość, podchodzi do psa i kopie go 'za to że nie przyszedł na komendę' :crazyeye: ja do niej, że nigdy psa nie nauczy jak będzie w ten sposób postępować. A ona na to, że chu.. wiem o psach i lepiej, zebym spier... Po takiej wypowiedzi stwierdziłam, że nie ma sensu gadać z takimi osobami, spojrzałam na nią z lekką pogardą i poszłam w swoją stronę... -
Wydrukuję troche ulotek, porozwieszam, zajrzę do sklepu zoologicznego, porozdaję przed wystawą... Mogę zareklamować akcję na innym forum?
-
Gratuluję okiełznania Leonadra Da Vinci, bo wiem, ze to niełatwa sprawa :D Na smyczy trudno, to co dopiero na ringu :cool3: Oczywiście gratulacje należą się wszystkim walczącym, gratki, gratki! :multi:;) Agnieszka, a masz jakieś fotki Demona? :)
-
To ja się szykuję na szczecin, Sopot i ew. Białystok :razz:
-
o jaką reklamę croppa chodzi? Bo niezbyt kojarzę.
-
Ja oglądałam, aby dopatrzyć się kolejnych absurdów, ale już nie oglądam bo szkoda mi czasu i pieniędzy. Do tego nie będę im oglądalności nabijać, może wtedy zniknie z anteny ;>
-
Szczere wyrazy współczucia, mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie :-(
-
To po prostu tragedia... Ludzie nie mający zielonego pojęcia o pseudohodowlach i pseudohodowcach użyją właśnie takiego argumentu: "Wiele osób chce mieć labka, szczeniaki pójdą jak świeże bułeczki" :roll:
-
Jak widzę takie pięknoty to oczu nie mogę oderwać :lol: Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)
-
Podobna sytuacja była w mojej dzielnicy... Gimnazjaliści znęcali się nad małymi kotkami. Rzucali w nie cegłami, aż zabili, a ciała spalili. Tacy ludzie są chyba chorzy psychicznie :/ :angryy:
-
Najbardziej żałosny serial jaki w życiu widziałam :mad: Po co tracić pieniądze na coś takiego?!
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Marysia B. replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Darunia, jestem w szoku! Co za idiota. Mam nadzieję, że za to odpowie :angryy: Gratuluję Ci odwagi! Sama nie wiem, czy bym tak zrobiła, bałabym się... :oops: -
facet katujacy psa,wszystko na filmie a policja nic nie robi!!
Marysia B. replied to wiska's topic in TV & radio
I za to max. rok więzienia mu grozi... :shake: -
Brawo, brawo :razz:
-
I na tym forum się spotykamy, parsonku :cool3: Uwielbiam twoje pieski, szczególnie w pozowanych sesjach, świetnie pozują :)
-
E, masz nick taki jak moje nazwisko :cool1: No właśnie, zdjęcia by się przydały ; )
-
Noo gratuluję :cool3: ma ktoś fotki? ;)
-
Nie mam, a szkoda, bo mnie temat zainteresował :) Mimo negatywnych opini chętnie bym zobaczyła co to jest :razz:
-
A na jakim kanale? :razz:
-
[quote name='_Rózowy Nosek_']Wlasnie wie ktos moze jak najlatwiej dojechac na teren wystawy z dworca PKP <wschodniego>:lol: Wole sie dowiedziec zeby nie bładzic;)[/quote] Tak jak w Toruniu :diabloti: Życzę Wam, aby nie padało ;) I powodzenia!
-
Świetny debiut, gratuluję :shiny: