-
Posts
1463 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Skibka
-
I tu jeszcze kilka. :lol: [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6346/s5005307bj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img388.imageshack.us/img388/8777/s5005309ie7.jpg[/IMG] :loveu: Tu wyszła super [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4959/s5005311tr3.jpg[/IMG] Wkrótce następne fotki :multi: 3majcie sie :loveu:
-
Po długiej przerwie następne fotki. :lol: [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9063/s5005292vy7.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1195/s5005299jo6.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/4867/s5005300vk0.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4898/s5005305ah4.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/6038/s5005306re8.jpg[/IMG]
-
A co sądzicie o wecie z Mikołowa to jest klinika 24h.. Ma ktoś z tej kliniki jakieś jakieś doświadczenia?
-
A jak nauczyć psa że jak się kliknie na klikerze to żeby wiedział że robi dobrze?
-
Ok już mam dzięki bardzo :cool3:. Sama bym nie dała rady....
-
Tak zrozumiale, ale jak tak robię to wyświetla się tylko link a nie ma banerka..:cry:
-
Psotka jest śliczna :loveu: A jaka fotogeniczna.. Napatrzeć się nie można... Uściskaj ją ode mnie :lol:
-
Oki:cool3: A jak zrobić przekierowanie żeby jak się kliknie na podpis to automatycznie wszedł na galerię ? bo jakoś to miałam zrobione a teraz już mi się nawet podpis nie wyświetla...:roll:
-
Śliczny banerek :loveu: Jest z tym dużo roboty? :razz: A fotki to proszę bardzo: Ta troszkę stara.. [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4866/s5004467fu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8528/s5004498ip9.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/7169/s5005149cg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/9705/s5005150zq8.jpg[/IMG] Dziękuje Ci [B]dadiii[/B] za banerek :lol:
-
Według mnie on powinien dożywotnio siedzieć :shake:. Albo go zabić dlatego że mówi.. Ale w Polsce raczej mu nic nie zrobią bo mają "ważniejsze" sprawy na głowie niż taki który zabijał psy.. Tak nie powinno być.. No ale co jak na to poradzę, życzę mu żeby on kiedy będzie umierał cierpiał więcej niż te wszystkie pieski razem.. :-(
-
No właśnie nie.. Czy może mi ktoś powiedzieć czy w zoologicznym dostanę kliker czy tylko przez internet? I o co w ogóle chodzi w tym urządzeniu bo dużo osób pisze że ma a ja nie mam zielonego pojęcia poco i do czego...:roll: Czy pies na to jakoś wyjątkowo reaguje? Jestem z tego całkowicie głupia, jeżeli ktoś może to proszę o proste (tak żeby zrozumieć) wytłumaczenie po co i dlaczego :oops: - będę bardzo wdzięczna.
-
Ja też mam taki sam problem ze swoim psem więc spróbuję wykorzystać porady w linku który podała [B]joanika :cool3:[/B]
-
Dziękuje bardzo!:lol: To wykorzystam Twoją metodę :cool3: Choć z moim psiakiem nauka jest bardzo trudna bo ona nie chce się uczyć :cool1:. Ale z tym "puść" to może chwyci. ;)
-
Ok bardzo dziękuję za pomoc :razz: Spróbuję nauczyć ją "puść", ale jak to zrobić by psowi tego nie wyrywać " na hama". Może znacie jakieś proste i skuteczne metody?;) Pozdrawiam.
-
Witam. Mam takie pytanie odnośnie nauczenia psa aportowania. Mój pies lubi biegać za rzuconymi mu zabawkami ale ona zabiera ją, przybiega do mnie ale nie chce jej dać. (Kiedyś byłam nad wodą to pewien pies kiedy jego właściciel rzucił mu patyk do wody po czym pies pobiegł po niego a następnie domagał się żeby znów mu rzucili- aż wkładał im go do ręki:lol:). Chciałabym żeby mój pies także chętnie oddawał przedmioty które mu rzucę- Jak to zrobić ( mój pies nie zna komendy "puść")? Pies ma niecałe pół roku więc może szybko to zajarzy. Postanowiłam odświeżyć temat żeby nie zakładać podobnego wątku. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. :fadein:
-
Witam. To znowu mój potworek :loveu: : [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/1589/s5005174sn7.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/96/s5005177my1.jpg[/IMG] [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/6093/s5005191fs7.jpg[/IMG] [IMG]http://img369.imageshack.us/img369/2063/s5005192vy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6305/s5005199hu1.jpg[/IMG] Zapraszam do komentowania. ;) Mokrego poniedziałku dla wszystkich Psinek i ich Właścicieli. :loveu:
-
Mój też jest kundlem w typie yorka. Ale według mnie jest cudowna i nie zamieniłabym jej na żadnego yorka z papierami . To mój kundel : [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2429/adsaddit5.png[/IMG] Czyż nie jest ona podobna do Yorka? :-o
-
Po prostu tylko się zakochać :loveu: A jak lubi pozować do fotek, ja mam ciężko swojego "olbrzyma" uchwycić w obiektyw :cool1: Zapraszam do obejrzenia galerii mojego psiaka :razz:
-
A jeszcze jedno pytanie czy można robić sobie fotki z psem, czy właściciele na to pozwalają? Czy tylko można fotografować psa tylko z właścicielem? :roll:
-
No boska psinka :loveu: A te oczka :loveu: Ale dlaczego prawie husky?:roll:
-
Witam. Mam 5msc yorkę (którą można zobaczyć w moim podpisie:lol:). Zawsze chciałam mieć psa, którego podczas spuszczenia ze smyczy mogę do siebie zawołać i on przybiegnie:roll:. Mając poprzedniego yorka nigdy nie spuszczałam ze smyczy, ponieważ bałam się że ucieknie.:oops: I tu powstało moje pytanie jak zacząć naukę? Prosiłabym żebyście tłumaczyli mi to od samych podstaw bo nie mam w tym żadnego pojęcia (jak zacząć i jakie są kolejne etapy). Czego powinnam nauczać psa przed zaczęciem nauki? Wiem, że jest dużo tego typu tematów, ale postanowiłam założyć swój.:cool3: Bardzo proszę o porady każda wskazówka jest na wagę złota.:) Jestem gotowa zacząć naukę od zaraz.:p
-
Też o tym słyszałam. Psinka urocza :loveu: Właścicielka sklepu miała fajne szczęście natrafiając na taką psinkę.:lol:
-
[quote name='Madzia_K']My w ubiegłym roku byliśmy w Katowicach jako widzowie. Niestety nie wpuszczono nas z psem, mimo, że papierowy wraz z kompletem badań[/quote] To trudno nie zabiorę ze sobą Psa. Czy może mi ktoś powiedzieć o której mniej więcej zaczyna się ta wystawa i jak długo trwa? I czy opłaty za wstęp można zapłacić przy wejściu czy trzeba wcześniej zamówić.? :cool1: