Jump to content
Dogomania

Skibka

Members
  • Posts

    1463
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Skibka

  1. [quote name='Erato']Ja proponuje zaopatrzyć sie również w sól fizjologiczna do przemywania oczu , bo zalegający piasek często powoduje zapalenie spojówek u Y.T. Jeśli piesek zamoczy łapencje, należy spłukiwać łapki słodką wodą najlepiej po powrocie na kwatere. Częstym powikłaniem u psów po pobytach nad morzem są grzybice zwłaszcza na łapkach. Tak wiec bezpieczniej spłukać tym bardziej, że to zajmuję chwilkę:)[/quote] A czy mogę prosić o wytłumaczenie jak się przemywa te oczy? Przecież jej tej soli do oczu nie nasypię :evil_lol: A nie wiem jak to się robi:roll:
  2. [B]Zuzolandia masz śliczne pieski! :loveu: [/B]Teraz dopiero zauważyłam że jesteś z Rudy Śląskiej a chyba jak się nie mylę to z Halemby! Poznałam bo też jestem z tej pięknej dzielnicy. :multi: Raz widziałam na żywo tego olbrzymiego misia na żywo jest jeszcze lepszy :loveu: Nie wiedziałam że u nas też można spotkać takie piękne okazy:loveu: Pozdrawiamy!
  3. Fotki? Proszę bardzo :lol: [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3518/s5006221bu2.jpg[/IMG] Tu mi się podoba :loveu: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9369/s5006223xq3.jpg[/IMG] Viki śpi z lekko otwartymi oczami :lol: [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/6098/s5006224lp9.jpg[/IMG] I tu Viki w swoim raju psa! :evil_lol: [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/2802/s5006226te2.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. Śliczność :loveu::loveu: Ładnie ostrzyżona do twarzy jej tak :evil_lol: Będziemy tu częściej zaglądać bo sama słodycz.:loveu: A ile Kurka ma lat?
  5. [quote name='madziasto4']I bardzo dobrze myślisz, trzeba sobie spisać listę rzeczy na odpowiednio długo przed wyjazdem, żeby o niczym nie zapomnieć :lol: A jak czesadło, to i pewnie gumki do kitek, jeśli takie robisz :lol: O, ja też jeszcze biorę preparat p/kleszczowy, jeśli akurat w czasie pobytu na wczasach mija termin poprzedniego preparatu.[/quote] O właśnie preparat na kleszcze! Jaki polecasz? Ja kupiłam jakieś miesiąc temu więc muszę nowy kupić, ale ten był jakiś nie skuteczny i tak kleszczy nałapała..:roll:
  6. Właśnie nie mam ale tak czytam i myślę że jak ręcznik i szampon to i czesadło. :razz:
  7. [quote name='madziasto4']Posłanko, miski, karma, smakołyki, ulubione zabawki, ręcznik, szampon... Co tam jeszcze :hmmmm: Smycz też, ale to oczywiste. Książeczkę zdrowia.[/quote] Nie chciałabym się wtrącać ale chyba jeszcze coś do czesania. :eviltong:
  8. Śliczności.. pierwszy raz trafiłam do tego wątku zupełnie przez przypadek ale teraz będę tu często zaglądać.. [B]Migotka [/B]gratuluję Ci maluchów bo są śliczne..:loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='zetka73']chyba nie chcesz jej uśpić :) !!? (żartuje )[/quote] Pewnie że nie ale mogłaby być troszkę oszołomiona i śpiąca..Bo jak będzie taka jak teraz to chyba nigdzie nie dojedziemy...:roll: Ale może wet coś poradzi i będzie dobrze...Musi być dobrze! :lol: A co Wy zabieracie dla psa ze sobą na wakacje? :razz: Bo kompletnie niewiem co nam będzie potrzebne...:oops:
  10. [quote name='kate8828']York + morze to doskonałe połaczenia :) [URL="http://i126.photobucket.com/albums/p84/kaprys/Benito%20morze%20maj%2008/KopiaIMG_9634.jpg"]http://i126.photobucket.com/albums/p84/kaprys/Benito%20morze%20maj%2008/KopiaIMG_9634.jpg[/URL] Co do tabletek my nie mamy porblemow ani z grzywkiem, ani z yorkiem, ale moj wet ostatnio mowił ze sa takie tabletki ze psa nie otumaniaja ale nie ma wymiotnych akcji -> tak pod wytsawy tez, spytam albo popytaj jeszcze swojego weta Karmienie zawsze swoja karma + oczywiscie troche turyzmu od nas z plazy :)[/quote] Mnie niestety nie wystarczy tabletka przeciw-wymiotna, bo bardziej nam zależy żeby większość trasy przespała bo ona nawet 5 minut nie umie usiedzieć bo piszczy, a często jeździ autem więc niewiem czemu nie umie być grzeczna i polubić go..:oops:
  11. Moja Viki kiedyś jadła psie ale jakoś teraz jej to przeszło ale bardzo gustuje w ptasich gównach i czyjejś ślinie- poprostu ją zlizuje z chodnika. :wallbash:
  12. Witam. Postanowiłam założyć temat bo na dziele yorek nie znalazłam takiego tematu. Mamy w tym roku zamiar jechać nad morze- Viki też.:lol: No i mam pytanie. Bo Viki nie przepada za jazdą w samochodzie a my mieszkamy na śląsku i nad morze mamy koło 10 godzin podróży.. I tu moje pytanie: Jakie znacie dobre środki uspokajające, żeby Viki mniej więcej większość podróży przespała? 2 lata temu jechaliśmy z byłym pieskiem nad jezioro i wet polecił nam podać jej tabletkę Aviomarinu, ale to nic nie dało ale tamten pies akurat bardziej lubił jeździć autem. I chcielibyśmy dać jej coś żeby podróż nie była dla nie stresująca. Drugie pytanie to czy pies (york) może kąpać się w słonej wodzie i czy to źle wpływa na włos? I co zrobić w razie kiedy słona woda naleci jej do oczu? I kolejne co powinniśmy wziąć oprócz takich podstawowych rzeczy jak smycz itp. może jakieś leki w razie czego? Jak tak to jakie? I co zrobić żeby Viki się na plaży za bardzo nie męczyła w cieple, wiem że nie ma leżeć w słońcu i musi mieć wodę, ale czy jeszcze jakoś możemy jej pomóc ? I ostatnie kiedy powinna dostawać jeść przed kąpielom w morzu czy po? Z góry dziękuję za odpowiedzi i proszę o opowieści jak Wy sobie radziliście ze swoimi psiakami nad morzem! :Dog_run:
  13. Skibka

    Drgawki u Yorka

    [quote name='zetka73']U Nerusia czasem trzęsie sie jedna łapka zauważyłam to kiedy siedzi-- muszę przyobserwować[/quote] Viki też tak czasem ma.. Ale częściej jej się dolna szczęka trzęsie i niewiem czemu...:roll:
  14. Witamy na dogo :lol: Niewiem ja się na tym nie znam,ale mój yorkuś podczas wypadania ząbków nie był smutny zachowywał się normalnie i jadł też tak samo...:roll: Niestety niewiem czy powinnaś się martwić..Ale może lepiej do pewności zapytać weta. Pozdrawiam ;)
  15. Witamy! Następne fotki: :lol: Kąpiel: [IMG]http://img406.imageshack.us/img406/9947/s5006171mt0.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9096/s5006175bx5.jpg[/IMG] "Dajcie mi jeszcze pożyć": [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7056/s5006176zl9.jpg[/IMG] Relaks na balkonie: [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/7131/s5006193nh8.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/2162/s5006192fw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/2232/s5006197er1.jpg[/IMG] Komentarzyki mile widziane! ;)
  16. Same śliczności :loveu::loveu: [url]http://img8.myimg.de/IMG6492a1853.jpg[/url] - ta fotka jest śliczna. Ona jest w ogóle cała cacy :loveu:
  17. [quote name='dadiii']ooo focie slicznej Vikusi :loveu: :loveu: i ladnie taka kruszyne poduchami wielkimi gniesc?? :D:D[/quote] Ja jej nie gniotłam bo mi tam sama weszła :roll:
  18. Kabiś jest śliczny :loveu::loveu: A tak apropo macie fajną wycieraczkę :evil_lol:
  19. Moli where are you?? Pokaż nam się! Bo już dawno Cię nie było!! :-( Czekamy na foty!!
  20. Wiem, ale jak będzie już dorosłą kobietką to też..:cool3:
  21. Kolejne fotki dla stałych bywalców!! :multi: To moja kukurydza!Radzę się nie zbliżać! :mad: [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/6418/s5006161uf3.jpg[/IMG] Te mokre spacerki... :roll: [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/7733/s5006167lp2.jpg[/IMG] Czy ja wyglądam na poduszkę?? [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/6467/s5006168gn1.jpg[/IMG] Może tam jeszcze coś dobrego znajdę... [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/4953/s5006169fw8.jpg[/IMG] Pozdrawiamy! :lol:
  22. [url]http://img7.myimg.de/IMG6529e6d9f.jpg[/url] Jest boska :loveu::loveu: Pewnie będzie śliczna :loveu::loveu:
  23. Następne fotki :cool3: [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/3666/s5006123ln5.jpg[/IMG] Taka jestem długa ;) [IMG]http://img390.imageshack.us/img390/1209/s5006150xn3.jpg[/IMG] Co jest? :razz: [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/1281/s5006153hz7.jpg[/IMG] Podczas nauki komendy "zdechł pies" ;) Wkrótce może jeszcze dzisiaj następne fotki KOMENTUJCIE ;)
  24. Ile młodziutkich yoreczków :loveu: Viki już pomału wkracza w dorosłe życie... Jednak starość nie radość :evil_lol:
  25. [quote name='dadiii']sliczna :loveu: :loveu: :loveu: i ja chce wiecej fotek!![/quote] Załatwione jutro będą nowe fotki :p
×
×
  • Create New...