Jump to content
Dogomania

szasztin

Members
  • Posts

    323
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szasztin

  1. Podnosimy I prosimy o konto! Co u niego słychać!!!!!!!!!
  2. Jest Śliczny!!!!!!:loveu: Po pracy wsyawię o nim informację do paru gazet z ogłoszeniami. Na razie jestem w pracy i nic nie moge zrobić:-(. Poprosze jakiś tel i maila do osoby z która zainteresowani będą mogli sie kontaktować.
  3. Jest młodziutki!! Jestem pewna że szybko coś znajdzie!! Czekamy na zdjęcia!! Ocelot - możesz jeszcze coś o nim napisać. Fajnie byłoby wieczorem wstawić go na Aukcję na allegro i do różnych gazetek!
  4. Czekamy na zdjęcia i wtedy ruszymy z aukcja adopcyjną. Czy potrzebne są jakieś finanase na leczenie?
  5. [B][SIZE=3][COLOR=red]Najnowsze informacje![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]Pseudo schronisko zostało przejęte przez Animalsów.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]Potrzebna wszelaka pomoc!!! PSY ŻYJĄ TAM w STRASZNYCH WARUNKACH.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]POMÓŻMY!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][COLOR=red]"Tym psiakom brakuje dosłownie wszystkiego a potrzeb jest tak wiele, że nie sposób ich wymienić. Wyzwanie przekracza możliwości Towarzystwa, które oczywiście zrobi wszystko, aby zwierzęta otrzymały od losu nową szansę na lepsze życie, ale to jednocześnie dla Animalsu wielkie wyzwanie.[/COLOR][/B] [B][COLOR=red][U]Osoby chcące pomóc, o wrażliwym sercu, prosimy o przekazywanie karmy do schroniska w gdyńskim Ciapkowie. Potrzebne są budy i elementy umożliwiające zadaszenie wybiegów, a także datki pieniężne.[/U][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Nr konta: OTOZ ([COLOR=#000000]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "Animals") [/COLOR]Animals 55 1020 1853 0000 9902 0069 5668."[/COLOR][/B] [B]z dopiskiem: Dąbrówka. [/B] [COLOR=red][B]W DNIU JUTRZEJSZYM O 17:00 na drugim programie w tvp bedzie program o przytulisku.[/B][/COLOR] [COLOR=red][B]Więcej danych o Animalsach na stronie:[/B][/COLOR] [URL="http://www.otoz.pl/"][COLOR=red][B]http://www.otoz.pl/[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=blue][B]CZEKAMY NA POMOC!!!!![/B][/COLOR] [B][COLOR=blue]Dzwoniłam Do Ciapkowa do GdYni![/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Pomoc w postaci karmy, kocy, bud itd mozna im zawozić do Gdyni lub bezpośrednio do Dąbrówki ( tam w tej chwili sa ludzie od nich - straz).[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]W przypadku chetnych do pomocy- to mogą oni sie zgłaszać do Gdyni bezpośrednio do OTOZ Animals:[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]ul. Świętojańska 41/16[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]81-391 Gdynia[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]tel/fax: 058 550 43 73[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]e-mail: [/COLOR][/B][EMAIL="[email protected]"][COLOR=blue][B][email protected][/B][/COLOR][/EMAIL] [COLOR=blue][B]BIURO CZYNNE: Pn - Pt 10:00 - 17:00[/B][/COLOR] [B][COLOR=red]"Jeżeli chcą Państwo pomóc w inny sposób prosimy o kontakt pod numerem tel. 505-08-67-11"[/COLOR][/B] [B][SIZE=3]Właśnie dziś natknęłam sie w wyborczej na artukuł o kolejnym pseudo schronisku - przytulisku:mad::placz::placz::shake:[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]MIEŚCI SIE ONO W DĄBRÓWCE gm. LUZINO POD WEJHEROWEM[/SIZE][/B] [B]oto linki do artukułów:[/B] [URL]http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4841003.html[/URL] [B]i jeszcze jeden:[/B] [URL]http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,4753116.html[/URL] Czy ktoś wie coś więcej na ten temat!!! Z kim sie skontaktować. Może forumowicze coś poradzą. [B]BO NIE MOŻNA TEGO TAK ZOSTAWIĆ!!!!!!!!!![/B]:shake: Mieszkam w Sopocie. Chętnie pomogę.
  6. Gdzie dokładnie jest- miejscowość i jakiś kontakt do osoby która sie nim zajmuje lub przynajmniej może coś o nim powiedzieć!
  7. Czy jest szansa na zdjecia! ŁAtwiej bedzie sdzukać domku! No i może jakieś imię! Mając imię pies staje sie nam bliższy!
  8. CZekamy, czekamy na informacje.:loveu: TRZYMAMY KCIUKI ZA WILKĘ!!!!!!!! I ZA JEJ DOMEK!!!!
  9. Ja też jeszcze mam braki. Ale uczę sie! Pilnie!;)
  10. Dea to jak takie wpłaty na hotelik lub leczenie załatwić? Czy tylko mozna zbierać na forum czy wchodzi w rachubę aukcja na allegro. np. zbiórka na hotelik! Bo ja sie trochę gubię. Jestem tu jeszcze zbyt krótko.Ale sie nauczę:)
  11. Israel - dzięki o info o aukcjach charytatywnych. Jestem nowa i nie wiem co i jak! Ale i tak możemy pomóc Sarze!
  12. A ja jutro może jeszcze z 20,00zł! Choć tyle! Doda - jak bedę jutro miał czas to spróbuję wystawić aukcję charytatywną na allegro. [U]cegiełki na operację Sary[/U] może po 5zł. Czy będę mogła podać Twoje konto do wpłat? I Twoje dane? Natomiast na allegro skorzystam z konta mojego chłopaka. Co wy na to?
  13. No to podnosimy!!!!! DO GÓRY!!!!!! DO DOMKU!!!!!!!
  14. Poproszę o nr konta na priva -dla Szakusia. Też coś wyskrobię. Gdzie jest teraz Szaki?
  15. Czy ktoś mógłby sie zajać wystawieniem aukcji charytatywnej z Uszką z tematem ze pilnie potrzebne wsparcie na leczenie!! Nie mam konta na allegro i dlatego sama nic nie zrobię. Im szybciej zaczniemy zbierać tym szybciej Uszka odzyska siły. tym bardziej że nie wiemy ile będzie kosztowąło leczenie.
  16. Ok. wielkie dzieki!:loveu: Poszło 50,00zł. Czekamy na dalsze informacje co do soboty. W przyszłym tyg. jak sie uda to może cos wyskrobię. A moze aukcje charytatywne na allegro np. po 5zł. Ja niestety nie mam konta na allegro i nie bawiłam sie w to. Pomózcie!!
  17. Własnie poszła kasa! Czekamy na innych!
  18. No ta ja zaraz wpłacam 50,00zl. I proszę bardziej kogoś o wystawienie w imieniu Dody aukcji charytatywnej na allegro. np cegIełki na operację Sary!!! Na pewno sie uda!
  19. J adeklaruję 50,00żł miesięcznie na Uszke na hotelik. A teraz proszę o nr konta na priva- TRZEBA ratować Uszkę!!! Czekam bo chce jak najszybciej wpłacić pieniadze.
  20. Może aukcja na allegro na operację i sterylizacje!! Cegiełki po 5zł.Ja nie bardzo wiem jak sie to robi ale wirzę że inni to potrafią. DO DZIEŁA!!Trzeba pomóc małej!! No i konto - napewno ktoś bedzie chciał jej pomóc finansowo. Ja chetnie bym coś wpłaciła. A im szybciej bedzie operacj a to tym lepiej!!
  21. Jak tylko wrócę z pracy i od dentysty to wieczorkiem zaczynam rozsyłać i wklejać info o Ziucie. Aha Maciaszek jeszcze 30 zł uskrobałam i przelałam. Na leki i weta. zawsze sie przyda! No to do góry!!!
  22. Dzis wysłałam na konto straży 250,00zł. Na jaki adres wysyłać karmę i koce? Niestety jestem aż z Sopotu i na razie nie mam zadnego transportu w Waszym kierunku. Trzymajcie sie! Moze aukcje charytatywne na Allegro! Zawsze to kilka złotych do przodu.
  23. Aha dorzuciłam na Twoje konto 20,00zł. Może coś jeszcze wyskrobię. 150 zł wolę trzymać na hotelik - na czarna godzinę. Jakbys coś dla małej potrzebowała to daj znać na priva. Chetnie pomogę.
  24. Maciaszek może wstawisz tak jak ostatnio aukcję charytatywną na allegro - z nowymi zdjęciami i takimi tam) i jeszcze raz adopcyjną. No i od nowa powstawiamy ogłoszenia o poszukiwaniu domku. Dobrze że choć jeszcze kilka dni może być u Ciebie:). Jak nic nie znajdziemy a ty już nie dasz rady - to będzie hotelik ( mam nadzieję że na krótki czas). DAMY RADĘ!!! Maciaszek daj znać co mozesz sama zrobić a w czym potrzebujesz pomocy. Jak wystawisz aukcje na allegro - to ja mogę je podłączyć np. do wolfdoga itp.
  25. No to czekamy na to co odpowie Maciaszek. Jeśli sunia znajdzie domek to SUPER wtedy do hotelików mam dwa inne pieski( na 100% to jeden piesek i to jak najszybciej) którymi opiekuje sie AFN. Jeśli Ziutki nie wezmą to załatwimy jej jeden z powyzszych hotelików i będziemy szukac domku. Oferowane 150 zł wpłacam albo do Maciaszka albo odrazu na hotelik - a jakaś paczka z karmą też sie znajdzie:) Co do tych piesków szukających domków To: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102084&page=21[/URL] Tam tez sie zaangażowalam. :)
×
×
  • Create New...