-
Posts
323 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by szasztin
-
SARA!Owczarek Niemiecki - Zostaje w DT na stałe!
szasztin replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Potrzebujemy Pomocy!!!!!!!!!! Sunia Do Nowego Domku!!!! Dogomaniacy Z Okolic Pomóżcie!!!! -
SARA!Owczarek Niemiecki - Zostaje w DT na stałe!
szasztin replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Może pani Kasia jest w pracy! Trzeba trochę poczekać! Oby Babcia dała radę! Cos napewno znajdziemy! -
SARA!Owczarek Niemiecki - Zostaje w DT na stałe!
szasztin replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
No nie wiedziałam ze aż tak żle było! Porozmawiaj z Pania Kasią jeszcze raz! Jeśli możesz chodż tam do niej codziennie, przez kilka dni - o ile masz czas( jak tego brakuje!). Niech pozna ta panią i dzieci! A na noc do babci!! Trzymam kciuki!! A jak nie to wystai dzis wieczorkiem jej ogłoszenia! Bądxmy dobrej mysli!!! -
SARA!Owczarek Niemiecki - Zostaje w DT na stałe!
szasztin replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Co do Twojego psiaka to może cie spróbowac jeszcze raz np. na spacerze spotkać sie z Sara. Najlepiej jest jak pieski spotykaja sie na gruncioe naturalnym. Moze jednak uda sie i Twój Onek polubi sunię. To ze szczeka i sie wyrywa to normalne. Tym bardziej jakl oba psy są na smyczy. Trzymam Kciuki!!!! -
SARA!Owczarek Niemiecki - Zostaje w DT na stałe!
szasztin replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Spróbujcie jeszcze raz !!! To wymaga Czasu - wiem że go zbyt dużo nie macie ale ktośmadry powiedział: "Wszystko jest trudne zanim stanie sie proste" Doda - dacie radę!!! Wierzę w WAS!!! -
SARA!Owczarek Niemiecki - Zostaje w DT na stałe!
szasztin replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Doda spróbuj chodzić tam na spacera albo tak radzą ci - zostawiaj na dzień a potem na noc zabieraj. Niech ta Pani daje jej smakołyki u siebie i jakieś zabawki. Piesek się przekona że to dobrzy ludzie! SPRÓBUJ!!!! SARA może byc u nich szczęśliwa!!! -
Niestety wiem ale i tak "nóż mi się w kieszeni otwiera".:mad: Ale choć dobrze że sa tacy ludzie którzych chca pomagać- Chwała Wam za to!
-
Dawajcie zdjęcia!! To może jakies ogłoszenie i allegro!! No i jak może długo zostać w tym garażu?? Trzeba hotelik!! Jakaś akcja!! Ile kaski potrzeba! Napiszcie cos o nim!!!i koniecznie zdjęcia! Może ktoś zrobi banerek i jakieś ogłoszenia do sciagnięcia - ja jeszcze nie umiem! DO ROBOTY!!!!!!!!!! POMOC POTRZEBNA!!!!
-
Nie mam słów:-( Takich właścicieli powinni przypinać do łańcucha!!!:x Daeaj zdjęcia! czy potrzebna pomoc!! Cos specjalnego!!!???
-
Półroczny, katowany ON-ek ma DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!
szasztin replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Trzeba chłopakowi Pomóc. Ja wieczorem wystawiam pare ogłoszeń z pieskami. Zatem dodam małego do gratki i kilku serwisów. Mały do domku!! -
Izis jestes bardzo Wielka!:loveu: Trzymamy kciuki za Uszkę Wierzymy że wytrzyma!!!!!! Izis może spójrz na ten watek, może któryś z Twoich cudownych znajomych je przygranie: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100316 lub http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102525. Tamtym psiakom też próbuję pomóc a teraz przyda się każda głowa do myslenia i ręce do pomocy! USZKA DO GÓRY!!!!!!!!
-
ŁÓDŹ-przepiękny, super łagodny ON SUN. Już w swoim domu...
szasztin replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
SUN trzymaj się szukamy domku! Czy będa zdjęcia!!! -
Szaki - nasz kochany wilczek odszedł [*]
szasztin replied to Witokret's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciagle nie ma konta:shake: A ja chcę coś dla Szakiego wpłacić!! Moze poprosze nr. konta na maila: [email protected]. Czekam!!!! -
Psia Tragedia - Pod Wejherowem!!! Potrzebna Każda Pomoc!!!
szasztin replied to szasztin's topic in Już w nowym domu
Dobra uderzam do gdyńskiego! Dzięki! -
Psia Tragedia - Pod Wejherowem!!! Potrzebna Każda Pomoc!!!
szasztin replied to szasztin's topic in Już w nowym domu
Waldi 481- To co napisałeś TO MASSSAKRA!!! ŻEby nie wpuścić wolontariuszy i nie chcieć pomocy!!!! Coś mi tu nieładnie pachnie:mad:. Zobaczymo co sie dowiem. Moze w weekend niby przypadkiem przejadę się tam. -
Psia Tragedia - Pod Wejherowem!!! Potrzebna Każda Pomoc!!!
szasztin replied to szasztin's topic in Już w nowym domu
Skontaktowałam sie z TOZem. czekam na info od nich! Jak czegos sie dowiem to podzile sie z wami informacjami! -
Szaki - nasz kochany wilczek odszedł [*]
szasztin replied to Witokret's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ok wielkie dzięki!!!!!!! -
Półroczny, katowany ON-ek ma DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!
szasztin replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Info mailu i tel jest kilka postów wczesniej! -
SARA!Owczarek Niemiecki - Zostaje w DT na stałe!
szasztin replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
NO dziewczyny liczymy na wasze wpłaty - Tylko 300zł. Damy radę!! Ja jakieś pieniążki bedę mogła wpłacić dopiero pod koniec stycznia! Może allegro- sprzedaż zdjęć Sary i zbórka na operację? Co wy na to? Ja nie znam się natym więc prosze o pomoc. Nie chcę sie w coś wpakować!!!!! ALE SARA MA DOMEK!!!!!!!!!!:multi::multi: -
Półroczny, katowany ON-ek ma DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!
szasztin replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
dzięki za info !! Wieczorkiem zaczne działać! Papapa -
Szaki - nasz kochany wilczek odszedł [*]
szasztin replied to Witokret's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bardzo ale to bardzo proszę o nr konta na priva. Przeciez Szaki ciagle potrzebuje pomocy!!! -
OWCZARKOWATA Ziuta JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!
szasztin replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Ja dopiero dziś zawalcze z gratką i anonsami! A co z aukcją adopcyjną - skończona? Jesli tak to prosimy o powtórkę!