Jump to content
Dogomania

szasztin

Members
  • Posts

    323
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szasztin

  1. Potrzebujemy Pomocy!!!!!!!!!! Sunia Do Nowego Domku!!!! Dogomaniacy Z Okolic Pomóżcie!!!!
  2. Może pani Kasia jest w pracy! Trzeba trochę poczekać! Oby Babcia dała radę! Cos napewno znajdziemy!
  3. Nasz kochany saruszek czeka na domek!! Bardzo prosimy o zdjęcia i napiszcie czy kasa jest potrzebna. Na weta karme, smycz - ile? W miarę mozliwości służę pomocą!! Tylko zdjecia i cos o naszym kochanym satuszkU!!!!
  4. No nie wiedziałam ze aż tak żle było! Porozmawiaj z Pania Kasią jeszcze raz! Jeśli możesz chodż tam do niej codziennie, przez kilka dni - o ile masz czas( jak tego brakuje!). Niech pozna ta panią i dzieci! A na noc do babci!! Trzymam kciuki!! A jak nie to wystai dzis wieczorkiem jej ogłoszenia! Bądxmy dobrej mysli!!!
  5. Co to za drugie schronisko w Ligocie! Ktoś cos wie!!!!
  6. Co do Twojego psiaka to może cie spróbowac jeszcze raz np. na spacerze spotkać sie z Sara. Najlepiej jest jak pieski spotykaja sie na gruncioe naturalnym. Moze jednak uda sie i Twój Onek polubi sunię. To ze szczeka i sie wyrywa to normalne. Tym bardziej jakl oba psy są na smyczy. Trzymam Kciuki!!!!
  7. Spróbujcie jeszcze raz !!! To wymaga Czasu - wiem że go zbyt dużo nie macie ale ktośmadry powiedział: "Wszystko jest trudne zanim stanie sie proste" Doda - dacie radę!!! Wierzę w WAS!!!
  8. Doda spróbuj chodzić tam na spacera albo tak radzą ci - zostawiaj na dzień a potem na noc zabieraj. Niech ta Pani daje jej smakołyki u siebie i jakieś zabawki. Piesek się przekona że to dobrzy ludzie! SPRÓBUJ!!!! SARA może byc u nich szczęśliwa!!!
  9. Niestety wiem ale i tak "nóż mi się w kieszeni otwiera".:mad: Ale choć dobrze że sa tacy ludzie którzych chca pomagać- Chwała Wam za to!
  10. Dawajcie zdjęcia!! To może jakies ogłoszenie i allegro!! No i jak może długo zostać w tym garażu?? Trzeba hotelik!! Jakaś akcja!! Ile kaski potrzeba! Napiszcie cos o nim!!!i koniecznie zdjęcia! Może ktoś zrobi banerek i jakieś ogłoszenia do sciagnięcia - ja jeszcze nie umiem! DO ROBOTY!!!!!!!!!! POMOC POTRZEBNA!!!!
  11. Nie mam słów:-( Takich właścicieli powinni przypinać do łańcucha!!!:x Daeaj zdjęcia! czy potrzebna pomoc!! Cos specjalnego!!!???
  12. Trzeba chłopakowi Pomóc. Ja wieczorem wystawiam pare ogłoszeń z pieskami. Zatem dodam małego do gratki i kilku serwisów. Mały do domku!!
  13. Izis jestes bardzo Wielka!:loveu: Trzymamy kciuki za Uszkę Wierzymy że wytrzyma!!!!!! Izis może spójrz na ten watek, może któryś z Twoich cudownych znajomych je przygranie: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100316 lub http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102525. Tamtym psiakom też próbuję pomóc a teraz przyda się każda głowa do myslenia i ręce do pomocy! USZKA DO GÓRY!!!!!!!!
  14. SUN trzymaj się szukamy domku! Czy będa zdjęcia!!!
  15. Ciagle nie ma konta:shake: A ja chcę coś dla Szakiego wpłacić!! Moze poprosze nr. konta na maila: [email protected]. Czekam!!!!
  16. No to coś wyskrobię! Może jeszcze kilka złotych na leczenie!
  17. Dobra uderzam do gdyńskiego! Dzięki!
  18. Waldi 481- To co napisałeś TO MASSSAKRA!!! ŻEby nie wpuścić wolontariuszy i nie chcieć pomocy!!!! Coś mi tu nieładnie pachnie:mad:. Zobaczymo co sie dowiem. Moze w weekend niby przypadkiem przejadę się tam.
  19. Skontaktowałam sie z TOZem. czekam na info od nich! Jak czegos sie dowiem to podzile sie z wami informacjami!
  20. Info mailu i tel jest kilka postów wczesniej!
  21. NO dziewczyny liczymy na wasze wpłaty - Tylko 300zł. Damy radę!! Ja jakieś pieniążki bedę mogła wpłacić dopiero pod koniec stycznia! Może allegro- sprzedaż zdjęć Sary i zbórka na operację? Co wy na to? Ja nie znam się natym więc prosze o pomoc. Nie chcę sie w coś wpakować!!!!! ALE SARA MA DOMEK!!!!!!!!!!:multi::multi:
  22. dzięki za info !! Wieczorkiem zaczne działać! Papapa
  23. Bardzo ale to bardzo proszę o nr konta na priva. Przeciez Szaki ciagle potrzebuje pomocy!!!
  24. Ja dopiero dziś zawalcze z gratką i anonsami! A co z aukcją adopcyjną - skończona? Jesli tak to prosimy o powtórkę!
×
×
  • Create New...