[quote name='kaskaSz']Ja też chciałabym ćwiczyć z Foxim agility, ale jak narazie w domu, potem coś się na podwórku u cioci może wykombinuje. A oto co wymyśliłam :
wysokość: 20cm, ale podkładam pod to jeszcze 2 paczki chusteczek, a one mają 5cm, więc jest 25cm :)
Gorzej u nas z nagradzaniem, bo Foxi musi mieć coś super smakowitego, żeby skoczyć...[/quote]
:crazyeye::evil_lol: w życiu bym na to nie wpadła, ale no, nie mam tak małego pieseczka ;)