Jump to content
Dogomania

TYGRYS-ica.

Members
  • Posts

    1878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by TYGRYS-ica.

  1. [quote name='Alicja']nie umie robić allegro TYGRYSica jakbyś zrobiła ale.gratkę to mogę wyróżnić , tylko nie pamiętam już jak się wysyłało te SMSy aby otrzymac kody :hmmmm:[/QUOTE] o to chodziło...? ;) Wyróżnienie ogłoszenie przez SMS Nazwa ogłoszenia : Kuba w typie dobermana.. Desperacko szuka swojego człowieka! Status wyróżnienia : [B]Niewyróżnione[/B] [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/ug.gif[/IMG] Wyróżnienie ogłoszenia na 7 dni [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_1.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o 1 punkt Wyślij SMS o treści [B]G5[/B] na numer [B]7136[/B] koszt 1.23 PLN (1 PLN +23% VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie Wpisz kod: [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_2.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o 3 punkty Wyślij SMS o treści [B]G0[/B] na numer [B]7355[/B] koszt 3.69 PLN (3 PLN +23% VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie Wpisz kod: [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_3.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o 6 punktów Wyślij SMS o treści [B]G1[/B] na numer [B]7636[/B] koszt 7.38 PLN (6 PLN +23% VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie Wpisz kod: [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_4.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o 9 punktów Wyślij SMS o treści [B]G3[/B] na numer [B]7936[/B] koszt 11.07 PLN (9 PLN +23% VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wpisz w pole poniżej a następnie zatwierdź klikając na przycisk WYRÓŻNIJ ogłoszenie Wpisz kod:
  2. jest i alegratka :) [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/11402619_kuba_w_typie_dobermana_desperacko_szuka.html[/URL] podczepiłam go do mieszańców -jak coś to zawsze mogę z edytować ;) a jak na świstaku ureguluje płatności to też go tam wrzucę :lol:
  3. co za facet.... takiego to tylko ..... :mad: a benki to tragedia... aż się płakać chciało... :shake: czy dla psiaków potrzebna jest jakaś inna pomoc niż finansowa..? bo domków to chyba nie można szukać jeszcze czy jak bo nie doczytałam.. :roll:
  4. [quote name='Alicja']nie wiem nawet gdzie najlepiej ogłosić , skad jest najwięcej adopcji .... Może alegratka ??[/QUOTE], nie zrobiłam alegratki bo mam nieaktywne konto a żeby aktywować to trzeba wysłać smsa.... ale dzisiaj doładowałam tel wiec nie ma problemu ;) a allegro to ma? i czy na świstaku jest?
  5. to ja tak o nocnej porze przypomne o Kubusiu :roll:
  6. z Hiszpanii...? nio faktycznie dziwna sprawa :)
  7. ogłoszenia Kubusia :) [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/zaloguj[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.mojpupil.pl/[/URL] [URL]http://www.zwierzaki.org/[/URL] [URL]http://www.zwierzeta.low.pl[/URL] [URL]http://www.ofertka.pl/[/URL] [URL]http://www.psy.pl/[/URL] [URL]http://www.allezoo.pl/index.php?[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/URL] [URL]http://www.przygarnij.pl/index.php[/URL] [URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://portal.animalia.pl/[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/[/URL] [URL]http://www.vetmozga.com/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL] [URL]http://www.pupile.com/default.asp[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://adsy.pl/[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://www.mammisia.pl/[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/[/URL] [URL]http://www.oddamzadarmo.eu/?oddamzadarmo/[/URL] [URL]http://www.top-ogloszenia.com/ogloszenia/0_0/[/URL] [URL]http://tlenek.pl/[/URL] [URL]http://www.krakvet.pl/forum/index.php[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/[/URL] mam nadzieje że to cos pomoże..... :roll:
  8. zrobiłam Kubusiowi mój standardowy pakiet ogłoszeń :) jutro wstawię linki stronek na których jest bo dzisiaj już zasypiam a na 8.30 mam do szkoły :angryy: jeśli jakieś ogłoszenia się zdublują to sorki ale nie patrzyłam gdzie był ogłaszany a gdzie nie z powodu braku czasu ;)
  9. witam :) tez jestem na zaproszenie ale na ta chwile nie wiem nawet jak pomoc.....:razz: przypomina mi mojego dawnego Browcia... :roll:
  10. dzieki za zaproszenie :) ta fotka za siateczka jest sliczna :loveu: jutro porobie kubusiowi ogłoszenia a jak nie wyrobie z czasem to w piatek ;-) zaznaczam watek przy okazji :eviltong:
  11. dostałam info ;-) widzę że już sporo chętnych się pozgłaszało ale jakby co to PW to w piątek mogłabym pewni podjechać :)
  12. o sobie? a co chcesz wiedziec ? :-) mialam wczesniej myszki, kroliki, chomiki i swinki morskie jak cos :eviltong:
  13. i dobrze jak nie wychodzi :-) bo jak by ganial po pokojach to by mnie z mieszkania wyrzucili :evil_lol: czyli co tylko transport potrzebny teraz? :eviltong:
  14. jestem zainteresowana adopcja ;) ale sa pewne problemy.. w jakiej klateczce go trzymasz? chodzi mi o odstepy miedzy pretami.. bo widzisz mialam juz kilkanascie myszek i klatke z wyposazeniem mam tylko w tym problem ze niektore myszki przechodzily mi miedzy pretami :-) no i niestety nie moge teraz do takiej sytuacji dopuscic :roll: dlatego zastanawiaja mnie wymiary klatki w ktorej obecnie myszka przebywa? no i odleglosc.. :razz: jestem z warszawy i nie mam kompletnie mozliwosci podjechania do łodzi :shake: bo z tego co zrozumialam to tam myszka sie znajduje?
  15. [quote name='Zofija']Najgorsza jest ludzka obojętność. Jak można przechodzić obok takiego nieszczęścia i nie widzieć- niepojęte:shake: Trzymam kciuki za domek dla tego bidusia[/quote] niestety sródmiescie to wedlug mnie najgorsza czesc warszawy. najwiecej ludzi bez serca na dodatek zajetych tylko swoimi sprawami :shake: mam nadzieje ze piesek wyzdrowieje :-(
  16. witam. czy myszka dalej szuka domku?
  17. witam. troche mnie nie było :-) jak tam u Bambiego? widze że jakas duza akcja sie szykuje :cool3:
  18. to ja jeszcze na dobranoc hopne Bambusia :lol:
  19. a tak nawiasem mowiac to jakos ostatnio ruch sie na kasienki watku zrobil jak nigdy :diabloti:
  20. oki to trzymam kciuki za wyjazd Dżaka do Niemiec. za Juniora zreszta tez -mam nadzieje ze jego obecni wlasciciele znajda mu w koncu ten jedyny domek ;) z tego co pamietam psiaki maja dalej ogloszenia, bodajze wyroznione :cool1: no nic myslalam zeby podrzucic na ich miejsce jakies inne bidy ale poczekamy zobaczymy zwlaszcza ze (jak slusznie zauwazylas:p) domki jakos sie nie zglaszaja :shake: myslicie ze beda jeszcze jakies info w sprawie Juniora?? :razz: acha i czekamy na obiecane fotki, nieprawdaż? :diabloti:
  21. i kto by pomyslal ze i Luckowi tak ulozy sie zycie :-) po tylu trudach i zgrzytaniu zebami :evil_lol: i on znalazl to o czym marzy kazdy bezdomny psiak :cool1:
  22. oj tam tłuszczyk czy nie tłuszczyk i tak jest sliczna :p czy chcemy foty??? tez mi pytanie... :diabloti:
  23. [quote name='Brysio']buu i tu będzie problem, poniewaz ja robiłam na stronkach gdzie nie ma rejestracji w większości a tam juz się nie da edytowac ogłoszenia[/quote] mysle ze nic sie nie stalo. ta informacje mozna bedzie podawac zainteresowanym ;) a jesli ktos jeszcze bedzie mial chec na ogloszenia to wtedy ja doda :cool1:
  24. [quote name='TYGRYS-ica.']przypominamy sie Gufi ;)[/quote] podnosze Gufola :cool1:
×
×
  • Create New...