JA mam tylko jedno jej zdjęcie. Ona jest bardzo ruchliwa i trudno jej zrobić zdjęcie bo zawsze stoi przy siatce i chce żeby ją głaskać :)
[IMG]http://images23.fotosik.pl/165/6df6f4c8ccdba599med.jpg[/IMG]
Dobra koniec tych pochwał! :diabloti: Ja idę spać bo mój Rysiu (kotek) nie może przeze mnie spać... :eviltong: Dobrej nocki :* Pozdrów Moli (ucałuj) :)