[quote name='smallpati']Noo my to wiemy ale ona nie koniecznie :roll: Oby znalazła domek :multi:[/quote]
Mam nadzieję że już niedługo (po świętach) ktoś się po nią odezwie;)
Może :cool3: Ale nic by z tego na szczęście nie było bo Miśka jest "sterylna":diabloti: Misiunia bidulka dostała zapalenia ucha... ale kotki ze schroniska tak mają że jak się je zabierze do domu to chyba twierdzą że mogą sobie spokojnie przechorować:roll: i chorują...
Ja mam tylko takie dwa...
[IMG]http://images31.fotosik.pl/182/5be30d112172dd4cmed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images30.fotosik.pl/178/285013b4882947d3med.jpg[/IMG]
[quote name='smallpati']
Vitka ona jest boska, i też mam taką obroże :evil_lol: tzn nie ja tylko Moli hehe
Co ona z tą rurą wyprawia :crazyeye:[/quote]
Misia się przytula do niej, bawi się i śpi z rurą :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Dziś tylko jedno ponieważ po upadku boli mnie głowa i mam pełno piasku we włosach...:roll: muszę je umyć i spać bo jutro na 7:10 do szkoły...:placz:
Misia pokochała rurę od odkurzacza:loveu:
[IMG]http://images25.fotosik.pl/176/859412298c8db9fbmed.jpg[/IMG]
Ja w ogóle nie piję i żyję:diabloti:
Dzięki Tinka :lol:
Pati zapomniałam ci powiedzieć! Wczoraj wykopałam z szuflady obróżkę którą pożyczyłam kiedyś od Pralinki dla kotka i założyłam Misi:evil_lol: Wygląda pięknie:loveu:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=103860"][IMG]http://images24.fotosik.pl/178/c4fd9f23058fc338.jpg[/IMG][/URL] Iguniu co ty jeszcze robisz w schronisku?!:-(
Banerek
Hehe ze mnie to taka życiowa fajtłapa :roll: W czwartek na lodowisku przecięłam sobie palca opaską do włosów koleżanki...:roll: Dziś się poobijałam... tyle już miałam ran i siniaków że chyba nikt nie zliczy:lol:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106367"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4761/liszkagu8.jpg[/IMG][/URL] Banerek dla Liszki;)
Nie koń nie stanął dęba... odskoczył w bok a ja biedna bez strzemion i równowagi spadłam na twarz:roll: mam kilka zarysowań na masce:lol: i zbity prawy bok:roll:
A to mój drugi upadek... pierwszy raz spadłam w tamte wakacje z konika polskiego:evil_lol: ale to było podstępne, koleżanki zrobiły mi to specjalnie że mi dały takiego konia wtedy bo on zrzucał wszystkich po kolei :cool3: Jej sposób to głowa między nogi i hop przez jeźdźca:mad:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106498"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8026/afrayt3.jpg[/IMG][/URL] Może ci psinko pomoże ten piękny avatarek od smallpati?:-(