Ale ja wam zazdroszczę!! :roll::oops: Taka piękna pogoda... i tyle fajnych zajęć, a ja się tak zanudziłam...
Biedna Kropeczka... :placz:
Charly widziałaś sarenki? I którą wybrałaś do adopcji? :diabloti:
Tak czułam, że Zosi już nie ma... bo nie widziałam jej kilka razy pod rząd, a szukałam... :roll:
Rzecznik od zadka wygląda jak Kopi :loveu:
Wspaniałe zdjęcia kordoniu!
Po wczorajszych spacerkach, zabawach i biegach z Kopi, Kelly, Lusią i Skoczkiem strasznie mnie wszystko boli. Dziś zjem sobie kisiel, jutro idę na basen... może się rozruszam :evil_lol: Nie mogę się tylko rozchorować! 8-)
[B]
[SIZE=4]Super robota dziewczyny!! :loveu:[/SIZE][/B]