Jump to content
Dogomania

Vitka

Members
  • Posts

    5010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vitka

  1. [IMG]http://images50.fotosik.pl/196/80b292433e50d8a9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/196/be33c08ce54d7142med.jpg[/IMG] Teatr [IMG]http://images47.fotosik.pl/196/97cee7e83cc453e9med.jpg[/IMG] Maluchy [IMG]http://images48.fotosik.pl/196/5b2b9e7ea970c8d4.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/196/c6a2ad8f6c4d7c7emed.jpg[/IMG]
  2. Num [IMG]http://images43.fotosik.pl/196/1ef3e8f5ff63f521med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/192/b4e4ea600158d79cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/192/eb270d6b56a465f8med.jpg[/IMG] Ola [IMG]http://images37.fotosik.pl/192/d6e9f94b40096f28med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/196/040f87605fef5d31med.jpg[/IMG]
  3. Kasjan [IMG]http://images37.fotosik.pl/192/d2724a5d767f1239med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/192/7da0a6154b7699c4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/196/26e46533ad60ea99.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/196/2c1d1a00970950ca.jpg[/IMG]
  4. Maja [IMG]http://images37.fotosik.pl/192/7a8f3c49a88e07b0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/192/0b57ee117a6cce0amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/196/9c3802173a92bdb1med.jpg[/IMG] Tej kici trzeba koniecznie szybko znaleźć domek... chowa się po kontach i boi innych kotów... nikt jej nie zauważy. :-( Nawet trudno powiedzieć jaka jest...
  5. Florida [IMG]http://images37.fotosik.pl/192/5ea1956fea43a321med.jpg[/IMG] Wika [IMG]http://images37.fotosik.pl/192/de37bd07c5214131med.jpg[/IMG] Dusza [IMG]http://images37.fotosik.pl/192/7e9d2a1074ed8ae0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/196/abe96462dcc475ebmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/192/30ecf31c80625476med.jpg[/IMG]
  6. Ara - największa ignorantka w kociarni... :diabloti: Zawsze ma mnie serdecznie gdzieś... :roll: [IMG]http://images38.fotosik.pl/192/4418b036f7780660med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/108/4d0522edfb83ba5emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/192/d2aa02eee32b541c.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/195/0e97b61bfbddaf42med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/196/c6d488ade2b9fbb3med.jpg[/IMG]
  7. Malwinka [IMG]http://images41.fotosik.pl/192/0938339d47abe207med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/192/2d5118fb7aa7a0afmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/196/0cb644f5b0702fa7med.jpg[/IMG] Czapla [IMG]http://images49.fotosik.pl/196/47e2f54d114d40femed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/192/3b0f026685668669med.jpg[/IMG]
  8. Majątek [IMG]http://images38.fotosik.pl/192/79de9045dc9f2c68.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/192/4a2b37969f99909dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/195/2c295e94b7b80c34.jpg[/IMG] Cicha [IMG]http://images50.fotosik.pl/196/9aa87c447b786221.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/196/2bd43d91af863df5med.jpg[/IMG]
  9. Jejku... ludzie są okropni... :-( A co do Shar pei'ów to pani oddająca powiedziała, że Yoshi rodzi ładne szczeniaki i jak chcemy to możemy sobie spróbować... :mad:więc nie ulega wątpliwości, że była kryta. Z weselszych wieści. Dowiedziałam się dziś, że znam panią naszej kochanej [B]ZOSI[/B]! :loveu: Jeżdżąc tramwajami można się wiele dowiedzieć :evil_lol: Zosia nazywa się teraz Queene (czy jakoś tak) i jest cudownym pieskiem. Wybredna jeżeli chodzi o jedzenie... nie je suchego, bo praktycznie nie ma ząbków :roll: Lubi raczej krótkie spacery i boi się morza, ale w lesie i nad jeziorem czuje się bardzo dobrze. :) Mieszka z dwoma kotami i ma wspaniałych właścicieli, którzy o nią bardzo dbają. :) Koleżanka obiecała mi wysłać zdjęcia. ;)
  10. Kuter [IMG]http://images43.fotosik.pl/195/3fbafe95d3c9956emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/107/ae78f46c51223d29med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/196/57c054b2bbf59df0.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/195/279dfb3df9bacd93med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/191/10e6b580f94543dbmed.jpg[/IMG] (reszta jutro)
  11. Blanka [IMG]http://images40.fotosik.pl/191/c0e827e0cc815060med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/195/124753614b4f72d5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/107/930f76b748e04f53med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/195/c244282d78b25c43med.jpg[/IMG]
  12. Jeszcze tylko wątki miłosne i zaczynam wrzucać koty :loveu: Miłość Basiowo - Skoczkowa (wszystkim dobrze znana) :lol: [IMG]http://images40.fotosik.pl/191/45437d076d67814emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/191/0000e8725a01c704med.jpg[/IMG] Miłość Małgosiowo - Simbowa :cool3: [IMG]http://images40.fotosik.pl/191/ee22736e5f9766a8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/195/9fc9add7fe5f46bc.jpg[/IMG] i Miłość Markowo - Bajaderkowa :cool3: [IMG]http://images43.fotosik.pl/195/7fed1efd846610abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/195/1267a0e791d7c764med.jpg[/IMG] :loveu:
  13. Karmel [IMG]http://images44.fotosik.pl/195/defac9c6c017d6f9.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/195/39fdcc093f285d23.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/191/a3c0c689561ce9e6.jpg[/IMG] Karolek [IMG]http://images44.fotosik.pl/195/43feeb7251fb8627med.jpg[/IMG] Prosiaczki :evil_lol: [IMG]http://images45.fotosik.pl/196/c0eb5f6af88bf539med.jpg[/IMG]
  14. Suczka z 8. [IMG]http://images40.fotosik.pl/191/37b4e6938d8ed2dbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/196/75b54244529af359med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/196/67129d7cc46a00camed.jpg[/IMG] Burka [IMG]http://images40.fotosik.pl/191/b80dec824940df36med.jpg[/IMG] Brunona [IMG]http://images46.fotosik.pl/195/d617e0b2b8611335med.jpg[/IMG]
  15. Kwarantanna [IMG]http://images48.fotosik.pl/195/7d0f4dcc3448b706med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/191/f6f0ea57259082ce.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/191/4c3abd1f45a1d98d.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/195/bd1707c5039d1e34med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/196/3726dcef16e2fb9b.jpg[/IMG]
  16. Era i Elka (ale nie wiem która jest która) [IMG]http://images40.fotosik.pl/191/abfe0a73c53d42a9.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/196/e1342eb36c90cccf.jpg[/IMG]
  17. Diana - ładnie chodzi na smyczy, lubi się przytulać, do innych psów raczej dobrze, choć bywa nieco zadziorna. [IMG]http://images44.fotosik.pl/195/3b5eed613d50e037.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/195/e1d864ea7365677f.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/192/08b1c0eacbdce7ed.jpg[/IMG] Pachyder [IMG]http://images49.fotosik.pl/195/19004ca96bd1cdb7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/191/fe67772151c3d6a3med.jpg[/IMG]
  18. Nowe boksy: [IMG]http://images48.fotosik.pl/195/e07694bfc49a456bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/196/ba8fb2365f3577acmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/191/c2ff519518d395d6med.jpg[/IMG] (ta żółta kropka na końcu to Kopi! :-()
  19. Basia i Skoczek to niezły kabaret :loveu: Zaraz reszta zdjęć tylko musiałam zmienić na imageshack bo fotosik zamula... :roll:
  20. Blacky nie znam dobrze, ale wiem, że za kotami nie przepada, cały czas na nie szczeka i warczy. Jest szalenie przyjazna, wariatka. Raczej zgodna z innymi psami (?) Bajaderka - ładnie chodzi na smyczy i biega przy rowerze, przyjazna do innych psów, nadaje się do dzieci, ma ok. 6-7 lat Simba / Sali - ładnie chodzi na smyczy, spokojna, ma dobrą kondycje, biega przy rowerze, nadaje się do dzieci, zgodna z innymi psami. Skoczka chyba nie muszę opisywać. :)
  21. Jakoś się udało :D [IMG]http://images42.fotosik.pl/107/c52bcff6faba2eabmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/195/111ad52e1eaf194f.jpg[/IMG] Potem już samo wychodziło ;) [IMG]http://images47.fotosik.pl/195/a44ea974de69ebadmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/195/b07eab4ee3e4f8ec.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/191/cf89e51a1a8ae4famed.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://images37.fotosik.pl/191/f4bad05e6e39d152.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/107/6e06f761ee40bfe1med.jpg[/IMG] A Skoczek stwierdził, że nie będzie się męczył :lol: [IMG]http://images37.fotosik.pl/191/33c2256d1ee34bf2med.jpg[/IMG] Basia mu pomagała :diabloti: [IMG]http://images42.fotosik.pl/107/ad4cbc62651f580bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/195/00025160d4638c6d.jpg[/IMG]
  23. Skacząca Simba / Sali [IMG]http://images40.fotosik.pl/191/dbce9bf74b4da89a.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/195/80143578d2dc114bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/191/242dac62a77fb800med.jpg[/IMG] Bajaderka [IMG]http://images37.fotosik.pl/191/86e9f5f3e14743f9.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/195/3c46692a5688515bmed.jpg[/IMG]
  24. Blacky [IMG]http://images41.fotosik.pl/191/d2a933618411a2d0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/107/25c54baccf3eeb93med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/195/e0d4c73958d82fd2.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/196/0237f60932dfb7dd.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/195/d15d4eb83591e824.jpg[/IMG]
  25. Jeszcze całe życie przede mną! [IMG]http://images43.fotosik.pl/195/e17ba9228fd8d410.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/196/1f037c6be723c3famed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...