Jump to content
Dogomania

Doda_

Members
  • Posts

    11293
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Doda_

  1. wet-siostra, no nic, bedziemy mowic KSIAZE/KSIEZNICZKA ;)
  2. mosii jestes wspaniala!! Wy wszyscy tez, uratowaliscie zycie tego rottka! Wlasciciel mowi, ze on jest bardzo grozny, a wy ze milutki, wcale sie nie dziwie. Wlasciciel pewnie nie lubil tego psa i sie go bal, a psy tego doskonale wyczuwaja. Temu psu nalezy sie [U]NAJWSPANIALSZY[/U] domek pod sloncem!
  3. Baaaardzo piekny, nie chce mi sie wierzyc ze nikt go nie zaadoptowal!
  4. Jaki przystojniak!!! A jak minie 3 m-ce, to co z nim będzie? Bo wiem ze wlasciciel zaplacil za psa na 3 mce
  5. Ja tez nic na tym zdjeciu nie widze :eviltong:
  6. ok, trzymam kciuki :loveu:
  7. Kot pojechał do kociarni, strasznie bardzo za nim tęsknię :-(
  8. [quote name='shanti']Jeśli pojedzie to w długi weekend. Dzisiaj mam trochę czasu to spróbuję skontaktować się z Panią z Krakowa.[/quote] To ta pani, do ktorej podalam email ?? :-o
  9. amikat, bardzo sie ciesze ze rita ma wspanialy domek :loveu:
  10. i nikt nie może go wziąc ? chociaz na dt?
  11. dziękuje bardzo, przeczytam
  12. nom.. :-( pytałam się, czy on ma wątek na owczarku.pl ??
  13. witam, nasza suczka jest kundelkiem, ma 11 lat. Byla grubiutkim psem, miala nadwage, przez rok jadla karme royal canin odchudzajaca..nie pomagalo, nie schudla wogole i jakies miesiac temu bylismy z nia u weta, przepisal jej leki ScanVet bo miala problemy z chodzeniem, bolaly jej lapki, po tych lekach w ciagu 1-2 tyg schudla az.. 5 kg.. I teraz jest strasznie bardzo chuda. Dajemy jej jak najwiecej jedzenia, tzn tyle, ile da rady zjesc, ale utyc juz nie moze. W czwartek dowiedzielismy sie ze ma cukrzyce, chodzi do weta na kontrole, bierze zastrzyki, dobrze sie czuje. Wet nie powiedzial nam, skad jest ta cukrzyca. Malo nam mówi, dlatego bardzo prosze, jesli ktos z was zna ssie na cukrzycach, niech mi napisze, skad ta cukrzyca? A jeść moze normalnie, to co zwykle..???
  14. ewatr strasznie, strasznie baaaardzo dziekuje za allegro :loveu:
  15. aaa.. czy bari ma wątek na owczarku.pl? jesli juz ktos o tym pisal to przepraszam :cool1:
  16. jaki piekny bari.. na pewno znajdzie bardzo szybko domek!! ale to MY musimy mu pomóc!!
  17. :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: duuuuuzo szczęscia w nowym domku Ci zycze, Ritko!!!!!!!!!!!! Może ktos wie, gdzie mieszka rita? w jakim miescie?
  18. piesku, hop na pierwsze miejsce!!
  19. [COLOR=red][B][SIZE=4][COLOR=red][B]Jest ktoś z Sosnowca-zagórza?? Pisać ![/B][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR]
  20. [quote name='oktawia6']to faktycznie pech-ale z głową-kto wydaje psa do mieszkania gdzie jest upośledzony?:crazyeye::icon_roc:[/quote] Niestety, ze mną przewozem jeździ chlopiec upośledziony, gryzie nas wszystkich, pluje, szarpie, kopie i ma psa.. Ten pies, gdy widzi jak chlopak wysiada z przewozu szkollnego, próbuje uciekać..:shake:
  21. Napisałam na miau.pl i cytuję: [quote]Rudy kotek jest, on mieszka...na balkonie, kilka bloków dalej.. Na balkonie jest takie pudełko, kocyk, miseczka.. i kotek tam albo siedzi, albo spi..caly dzien.. Bylam u nich, ale nikt mi nie otwierał drzwi, pewnie nikogo w domu nie było. Przed chwilą widzialam zapalone światlo w pokoju tych ludzi, a kot nadal na balkonie. Nie wiem czy to ich kot, jeśli tak, to jak oni mogą nie wpuścic kotka do mieszkania? Jesli nie ich, to tak jak marta mowila, zabierzemy kotka... Okropna pogoda, a on tam siedzial taki puszczysty [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG][/quote]
  22. [quote name='invictus hilaritas'] ciesze sie ze dziewczyny sa sobie coraz blizsze :) Tola jest napewno teraz bardzo szczesliwa ze ma towarzyszke.. [/quote] Napewno tak. ok godzinke temu swinki byly w wybiegu no i Tola najedzona biegala skacząc a Kira ją gonila caly czas, tak bylo przez kilkanaście minut :loveu: [quote name='invictus hilaritas']a sasza i borys jaks ie dogaduja? nie kloca sie?[/quote] Z tego, co wiem od Tomka, to Sasza i Borys sie nie kloca. Swietnie sie dogaduja, bawią sie razem ciągle. Jakby bylo cos nie tak, to Tomek do mnie w sekunde napisalby SMS-a :eviltong:
  23. o matko.. jaka ona piękna... hihi, a lubi szczury?
×
×
  • Create New...