witam, nasza suczka jest kundelkiem, ma 11 lat.
Byla grubiutkim psem, miala nadwage, przez rok jadla karme royal canin odchudzajaca..nie pomagalo, nie schudla wogole i jakies miesiac temu bylismy z nia u weta, przepisal jej leki ScanVet bo miala problemy z chodzeniem, bolaly jej lapki, po tych lekach w ciagu 1-2 tyg schudla az.. 5 kg.. I teraz jest strasznie bardzo chuda. Dajemy jej jak najwiecej jedzenia, tzn tyle, ile da rady zjesc, ale utyc juz nie moze. W czwartek dowiedzielismy sie ze ma cukrzyce, chodzi do weta na kontrole, bierze zastrzyki, dobrze sie czuje. Wet nie powiedzial nam, skad jest ta cukrzyca. Malo nam mówi, dlatego bardzo prosze, jesli ktos z was zna ssie na cukrzycach, niech mi napisze, skad ta cukrzyca? A jeść moze normalnie, to co zwykle..???