[quote name='Evelin']Doda bardzo się cieszę,że znalazłas domek dla Saszki i Borysa... (Saszke trzymałam na rekach u weta i Gambita też...) Może mi ktoś wyjasni skąd się wziął Borys (Elurin najgłosniej protestował przeciwko imieniu Borys.. ) nowa partia laboświniaków czy którys zmienił imię ?????
Vitapolu proszę mi tu nie przeklinać...moje swinie jedza właśnie to..od ostatniej wizyty u Pucki Vitapol wymieszany jest z Versele Laga...ale świnie kochają Vitapol...
choć nienajlepszy..ale,ale...chipsy chyba tez nie są najlepsze ...a czy tu ktos nie jadł chipsów?????
Doda mam nadzieję,że uda Ci sie dobrać towarzystwo dla Twojej świnki...generalnie dziewczyny sa zgdoniejsze niez chłopaki....:)[/quote]
ja sama tez sie ciesze, ze 3 swinki beda mialy dom.
Nie wiem czy Vitapol to dobra karma dla gryzoni, ale moje zwierzaki to jedzą. świnka niestety nie lubi suche karmy, je rzadko te karmy. Ale szczury uwielbiają, papugi tez (proso o nazwie vitapol:diabloti:)..
A co do towarzyszki dla mojej świnki, to wybrałam już - od Lexi. Ale ona jest jeszcze za malutka, i nie mam 100% pewnosci czy to samiczka.. Bedzie wiadomo za kilka tygodni... Ja tez mysle ze swinki sie dogadaja, zreszta zobacze, jak samiczka bedzie u mnie.
--------
Jesli znacie jakas samiczke, ktora czeka na domek (najlepiej mlodziutka, wiek do kilku miesiecy) to mozecie mi ją pokazac, bo gdyby okazalo sie ze prosiaczki od Lexi to samczyki, co wtedy?? :loveu: