[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]No no widze żę wakacje udane!
Piękne widoki:)
Najlepsze to
[url]http://images34.fotosik.pl/349/3e558ea57be7c84f.jpg[/url]
:loveu::loveu::loveu:
[/COLOR][/QUOTE]
Dziękować:)
[quote name='aleb']Śliczne fotki z zachodem słońca:)[/QUOTE]
Dziękuję również:razz:
[quote name='infers1995'][url]http://images34.fotosik.pl/349/3e558ea57be7c84f.jpg[/url]
To mi się bardzo podoba takie oryginalne:razz::multi:.[/QUOTE]
Chociaż jedno oryginalne:)
Witam wszystkich!!!
Chcecie zdjęcia?