[quote name='Kati16']Daj zdjęcie między łapami to zobaczymy :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Nie mam takiego:placz: napisz właścicielce żeby zrobiła;)
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Witamy i pozdrowionka przesyłamy :)[/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy]Świetne Foteczki a te z wakacji przepiekne:loveu:[/COLOR][/I][/CENTER][/QUOTE]
Dziękuje
[quote name='piciminikas']Piękne :loveu: [URL="http://images42.fotosik.pl/3/8ff54d0ec1a68fbb.jpg"]http://images42.fotosik.pl/3/8ff54d0ec1a68fbb.jpg[/URL][/QUOTE]
:oops:
[quote name='infers1995'][url]http://images29.fotosik.pl/269/36c8b81422cd4e8b.jpg[/url]
Bawią się w nawalnke:loveu:[/QUOTE]
[quote name='Herspri']o.O... :D:D:D[/QUOTE]
Lepsze to niż... nie ważne
[quote name='anitaaa i bartis']Fajnie się bawią maleństwa :loveu::loveu:[/QUOTE]
:multi:
Miłego dnia wszystkim!