-
Posts
4810 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AngelsDream
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
AngelsDream replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Klatka/Resizeof080521_11.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Klatka/Resizeof080521_12.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Klatka/Resizeof080521_13.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Klatka/Resizeof080521_14.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Klatka/Resizeof080521_15.jpg[/IMG] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
AngelsDream replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Klatka/Resizeof080521_03.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Klatka/Resizeof080521_04.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Klatka/Resizeof080521_08.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Klatka/Resizeof080521_09.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Klatka/Resizeof080521_10.jpg[/IMG] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
AngelsDream replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Jeżeli ktoś się zastanawia, czemu Baaj jest Baajem: [url]http://www.galicyjski.wilk.wolfdog.org//index.php?option=com_fireboard&Itemid=26&func=view&catid=16&id=141#141[/url] -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
AngelsDream replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
My lubimy spacerować w deszczu - jest pusto, cicho i spokojnie. -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
AngelsDream replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Wczoraj jak nas nie było Baaj wyszedł z klatki - oprócz ogólnego bałaganu, 2 plam na dywanie, stłuczonej filiżanki [ze spodkiem], figurki wiewiórki i otwartej szczurzej klatki zastaliśmy też odkręcony gaz. Innymi słowy wilczak w 100 %. -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
AngelsDream replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_29.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_30.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_31.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_32.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080519_33.jpg[/IMG] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
AngelsDream replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_22.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_24.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_26.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_27.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_28.jpg[/IMG] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
AngelsDream replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_17.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_18.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_19.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_20.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_21.jpg[/IMG] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
AngelsDream replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_11.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_12.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_13.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_15.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_16.jpg[/IMG] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
AngelsDream replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_06.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_07.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_08.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_09.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_10.jpg[/IMG] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
AngelsDream replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_01.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_02.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_03.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_04.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Jaktorow/Resizeof080518_05.jpg[/IMG] -
Śmieszny efekt tego nałożenia się. :)
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
AngelsDream replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
A wczoraj w nocy Michał spotkał znów tego psa, co po parku biegał samopas... -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
AngelsDream replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
109 cm x 74 cm x 86 cm. Wpisuję z pamięci, więc mogłam się kopsnąć. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
AngelsDream replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[QUOTE]Pan przyjechał po psa? :P Jestem ciekawa jak go "odwiózł" na motorze [/QUOTE] Ja również, ale niestety nie widziałam. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
AngelsDream replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
A dziś miało być miło. Nowe szelki i w ogóle. Poszliśmy do parku. Baaj trochę pomęczył psa w typie bernardyna - Cezara, potem dorwał sunię - Basirę [za pozwoleniem właściciela jednego i drugiego psa oczywiście]... Nagle wpadła między sunię a Baaja suka labradora i z zębami... Pani ją odwołała i juz byłoby super, gdyby za labradorką nie popędził owczarkowaty pies, który Baaja zaczął kryć. Pan od Basiry pomógł go zdjąć z Baaja, Michał mój go odgonił. Latał ten owczarkowaty psiak po parku z godzinę bez dozoru. Dopadł sunię w typie ASTa. Misiek podszedł pomógl go z suki zdjąć [jeszcze by opitol zebrał za cudzego psa], właściciel kolejnej napastowanej zdjął jej kaganiec, żeby mogła się sama obronić. Ja się poddałam i stwierdziłam, żeby Misiek zerknął na adresówkę. W momencie spisywania numeru usłyszeliśmy, że ktoś woła psa. Pan na czarno, z kaskiem motocyklowym i że "piesek mu się zerwał pod blokiem, a on po niego przyjechał. Michał zwrócił mu uwagę, że psa się prowadza na smyczy, a ten, że wykladów sobie nie życzy... Na jego oczach dałam Baajowi komendę siad i go utrzymałam, jak obok nas przechodzili i to chyba była najgorsza kara. -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
AngelsDream replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Kong/Resizeof080516_11.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Kong/Resizeof080516_12.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Kong/Resizeof080516_13.jpg[/IMG] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
AngelsDream replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Kong/Resizeof080516_06.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Kong/Resizeof080516_07.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Kong/Resizeof080516_08.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Kong/Resizeof080516_09.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Kong/Resizeof080516_10.jpg[/IMG] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
AngelsDream replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='gubis']robicie nam antyreklamę :cool1: jak on rośnie, toż to słoń a nie wilczak :diabloti:[/QUOTE] Stwierdzamy fakty ;) [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Kong/Resizeof080516_01.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Kong/Resizeof080516_02.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Kong/Resizeof080516_03.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Kong/Resizeof080516_04.jpg[/IMG] [IMG]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/Kong/Resizeof080516_05.jpg[/IMG] -
[I]EOT - End of topic, koniec tematu po naszemu ^^ [/I]
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
AngelsDream replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Wiemy, ale rzadko się z nimi stykamy :P -
To jakiś absurd totalny, że pseudorasowe psy kosztują tyle samo, albo i więcej od tych z rodowodem... :/
-
Trzymałam mocno kciuki od początku, potrzymam i teraz. No i naprawdę mam nadzieję, że teraz juz będzie tylko lepiej.
-
No to teraz już z górki.
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
AngelsDream replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Znajoma zadzwoniła - pies przywiązany przed kinem Femina, ponad 30 minut na krótkiej lince tuż przy ulicy. Po kolejnych 15 minutach wrócił jego pan... :/