[quote name='malgooska']Jejku jak tu ślicznie :loveu:
Twój wilczak jest prześliczny i przesłodki!!!! Już się w nim zakochałam i teraz się od Was już nie odczepię ;):loveu:[/QUOTE]
Zapraszamy ^^
[quote name='pusia2405']Ach, jak wam zazdroszczę wypadu...
Widać, że Baaj był w siódmym niebie;)[/QUOTE]
Oj był, był...:cool3: