Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Potwierdzam wszystko, pieniądze na koncie Dziadka są, tarczyca jest, wyniki są, leki są, rachunki są. Wszystko dopiszę jak najszybciej :-) Uściski od Gacka!
  2. [quote name='Romka']Ponownie proszę o wyrażenie zgody WPROST na przejęcie wątku,chcemy uzupełniać pierwsze posty wątku o zdjęcia nowych psiaków i aktualizować wątek...[/QUOTE] Wyrażam zgodę na przejęcie wątku.
  3. [SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][U][B][SIZE=4][COLOR=Red]W skarpecie znajduje się [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red][SIZE=5]0[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=Red]zł[/COLOR][/SIZE][/B][/U][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
  4. Kopiuję z wątku łowickiego [URL]http://www.dogomania.pl/threads/171870-%C5%81owicz-Schronisko-dla-Zwierz%C4%85t?p=17626671#post17626671[/URL] [quote name='Donata']Oczywiście po dokonanym rozliczeniu pieniężnym stan kasy w Skarpecie wynosić będzie „ O”. My mamy swoje [B]konto bankowe znane Pani Figa Figa[/B] [B]i na to konto prosimy dokonać przelewów pieniędzy z podziału zadań. [/B] [B]Rozliczenie pieniężne również akceptujemy[/B] Sprawa zebranych przez Was fantów rzeczowych darowanych na bazarek pozostaje Wasza własnością do zagospodarowania ich na własny sposób. 1/ Romka 2/ Donata 3/ Olivin[/QUOTE] To już ostatni oczekiwany głos w sprawie podziału skarpety łowickiej. Wszystkim dziękujemy, pieniądze zostaną przelane do skarbonek poszczególnych psów.
  5. [quote name='Figafiga'][INDENT] [SIZE=5][B][COLOR=black][FONT=&quot]Po rozdzieleniu całej kwoty przypadającej na psy ze Skarpety Łowickiej,czyli 693,60/10 = 69,36 zł kwota [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT=&quot]208,08 zł[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=&quot] przypadająca na Erniego, Elmo i Kubę pozostaje do dyspozycji ich opiekunki, Romki. Czekamy na podanie konta do przelewu.[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [/INDENT][/QUOTE] ^ ^ ^ ^ ^ :roll:
  6. Przelałam przed chwilą 100zł od Irenaka i od siebie za 3 m-ce (30zł)
  7. Romka, czekamy na numer konta do przelewu.
  8. Dziadulinek został zaszczepiony dzisiaj przeciwko wściekliźnie. Pani Wet pobrała również krew do badania, w związku z prawdopodobieństwem szwankowania tarczycy. Koszt badania krwi wyniesie 50zł - wsparcie od Ireny przyszło w samą porę, jeszcze raz dziękujemy! Jutro będą wyniki badania.
  9. Fara została dzisiaj zaszczepiona przeciwko wściekliźnie. Pani Wet pobrała też zeskrobiny do badania, prawdopodobnie Fara ma nawrót nużycy. Wyniki będą jutro. Nie dość, że Psina nie może znaleźć domu, to jeszcze choroby skóry nękają ją na zmianę...
  10. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY! Właśnie wróciłam z Farą i Gackiem z lecznicy, oba psiaki zostały odwścieczone. Fara miała pobrane zeskrobiny w kierunku wykrycia nużeńca, prawdopodobnie ma nawrót... mimo dobrej karmy i oleju od Florentynki... biedna Fara, z jej odpornością jest naprawdę krucho :-( A Gacek miał badanie krwi, w związku z podejrzeniem niewydolności tarczycy. Wyniki będą jutro.
  11. [COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black][B]Dostałam dzisiaj 100zł [/B]na potrzeby[B] 7 psów od Mariat :loveu:[/B], które za Jej zgodą zostanie przekazane na karmę dla Fary. Bardzo serdecznie dziękujemy! [/COLOR][/SIZE][/COLOR]
  12. Majusko, Fifa, bardzo serdecznie dziękujemy! otrzymałam dzisiaj 100zł na potrzeby 7 psów od Irenaka :loveu:, które za Jej zgodą, zostanie przekazane na DT i leczenie Florci. Przeleję dzisiaj razem ze swoją deklaracją
  13. [COLOR=darkred][SIZE=2]W związku z zamknięciem działalności skarpety łowickiej i [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177078-SKARPETA-%C5%81OWICKA-Fundusz-na-%C5%82owickie-psiaki-zawieszony-rozliczamy/page146"]oświadczeniem z dnia 9 września[/URL], podziałem odpowiedzialności za psy i obowiązków wobec nich, tytuł wątku (10 Psów...) zostaje zmieniony, a pod moją opieką zostaje 7 psów - Gacek, Florcia, Bojka, Nina, Fara, Kora i Antek. Kuba, Elmo i Erni zostają pod opieką Romki, w sprawie organizowania pomocy dla tych trzech psów, proszę kontaktować się z Romką. [COLOR=black] Karma, którą udało nam się zebrać dzięki Wam do tej pory zostanie przekazana, zgodnie z wcześniejszym tytułem dla 10 psów. We wrześniu wszystkie psy otrzymają i już otrzymały karmę. [U]Dzięki Wam! [/U]Otrzymałam dzisiaj [B]300zł dla [SIZE=3]7[/SIZE] psów :multi: [/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black][B]100zł [/B]na potrzeby[B] 7 psów od Mariat :loveu:[/B], które zostanie przekazane na karmę dla Fary [/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black][B]100zł [/B]na potrzeby[B] 7 psów od Irenaka :loveu:[/B], które zostanie przekazane na DT i leczenie Florci[/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black][B] 100zł [/B]ze wskazaniem na potrzeby[B] Gacka od Irenaka :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR] Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc!!! [COLOR=darkred][SIZE=2][COLOR=black] [/COLOR][/SIZE][/COLOR]
  14. [quote name='Figafiga'][INDENT] [SIZE=5][B][COLOR=black][FONT=&quot]Po rozdzieleniu całej kwoty przypadającej na psy ze Skarpety Łowickiej,czyli 693,60/10 = 69,36 zł kwota [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=red][FONT=&quot]208,08 zł[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=&quot] przypadająca na Erniego, Elmo i Kubę pozostaje do dyspozycji ich opiekunki, Romki. Czekamy na podanie konta do przelewu.[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE] [/INDENT][/QUOTE] Przypomnę, żeby nie umknęło. Bardzo prosimy o numer konta do przelewu.
  15. Przyszłam z dobrą informacją. Gacek otrzymał [COLOR=darkgreen][B]100zł[/B] [/COLOR][B]od Irenaka :loveu: :loveu: :loveu: Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY :multi: [/B]
  16. Dotarła deklaracja p.Agaty, 20zł. Bardzo dziękujemy! (Sylwia, daj znać p.Agacie, ok?)
  17. [quote name='Romka']Nie mam kontaktu z Panią Toresa,nie przetrzymuję także numeru konta,pieniądze zawsze otrzymywałaś na konto prywatne z przeznaczeniem na skarpetę,co widać na wątku skarpety(wpływy).Konto zleceniodawcy jest możliwe do ustalenia w banku.[/QUOTE] Nie mam problemu z ustaleniem konta, pieniądze zostały odesłane. Mam problem z ustaleniem numeru telefonu do Pani Wilka, zapisanego w umowie adopcyjnej, którą dawno powinnaś mi przekazać.
  18. Kopiuję z wątku łowickiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/171870-%C5%81owicz-Schronisko-dla-Zwierz%C4%85t/page565[/url] [quote name='Romka']Jako darczyńca skarpety zgadzam się na zaproponowany podział środków.[/QUOTE] [quote name='Romka']Moja propozycja: podzielić po równo na każdego psa,także Elmo,Erniego i Kubę pieniądze ze skarpety [/QUOTE] [quote name='AniaiJanek']Jako , że i mi i np. mojemu teściowi zdarzyło się wspomagać skarpetę, my jak najbardziej wyrażamy zgodę na przedstawiony podział. [/QUOTE] Czy ktoś jeszcze chciałby zabrać głos w sprawie?
  19. Dostałam od Kai deklaracje za 3-mce dla Antka, przekazałam przelewem.
  20. Dostałam deklarację od Kai na VII, VIII i IX oraz od Figifigi na VIII i IX. Dziękujemy!
  21. Romka, bardzo proszę o przekazanie Pani Toresa, że działalność skarpety została zamknięta. Ja nie mogę tego zrobić ponieważ przetrzymujesz dokumenty. Kwota w wysokości 20zł, którą dostałam po zamknięciu działalności skarpety, zostanie odesłana.
  22. Dziękujemy Edzi.71 za deklarację na wrzesień i październik. Dopisałam.
  23. Ja również dziękuję wszystkim za dotychczasowe wsparcie. Za pieniądze od [B]kingusi75 - 100zł i bahlsy - 115zł[/B], [B]razem 215zł, [/B]kupiłyśmy [B]90kg suchej karmy[/B] dla psów. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy! :loveu: :loveu: :loveu: Figa, wstaw proszę zdjęcie paragonu, ja nie mogę otworzyć.
  24. Zgodnie z regulaminem forum, mamy obowiązek na wątku, na którym zbierane były pieniądze, zapytać o zdanie w kwestii podziału finansów, pytamy więc po raz trzeci. Pieniądze zbierane były na potrzeby 10 psów i mogą być na nie przekazane, ponieważ te psy istnieją, nie znalazły domów. Psy te pochodzą z Łowicza i nadal potrzebują pomocy. Niektóre z nich nie mają swoich skarbonek, dlatego możemy przesłać pieniądze do ich opiekunek, o ile wyrażą na to zgodę. Coś takiego jak pomysł przekazania komuś innemu wątku skarpety jest niedorzeczny. Romka, walcz do krwi ostatniej, ale na litość... nie kłam!
×
×
  • Create New...