Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. trzeba się wrócić o kilka stron i poszukać czy nie czas ogłoszenia odnawiać... allegro usunięte... wielka szkoda.
  2. Jestem załamana postanowieniami allegro... bezmyślnymi...
  3. Antek mógłby dać wiele radości swojemu człowiekowi, wniósłby dużo pozytywnej energii w życie.
  4. Tylko tarmosić, całować i przytulać te fafle fafluniaste :loveu:
  5. świetne ma loczki, uwielbiam takie zrównoważone, wesoły psy :-) czy panienki zostały dzisiaj same w domu?
  6. Przepiękna. Teraz czekamy na sesję warszawską. Szczęśliwej drogi!
  7. 15kg karmy brit light przekazałam dla Fary
  8. Bardzo dobrze, choć krótko. Pani Tymczasowa miała za chwilę lekcję i nie mogliśmy przeszkadzać. Przekazałam Farze 15kg karmy brit light. Fara po dwukrotnej kąpieli czuje dużą ulgę, zaognione punkciki zjaśniały. Jolusiu jeszcze raz dziękujemy za dar natury :-) Będziemy się przyglądać jak działa szampon w dalszym użyciu, a Pani T. również bardzo dziękuje!
  9. I na ten dom wszyscy razem z Antkiem czekamy.
  10. To i ja chucham i dmucham i czekam aż się ktoś odezwie, na razie cisza... Chciałabym zobaczyć wielkopsa Piksela, już ostatnio wydawał mi się bardzo duży i silny.
  11. Gaculinek chciałby wygłosić krótki apel: Zabierzcie, błagam, ode mnie tego gówniarza, który nic sobie nie robi z powagi mojego wieku!!! Pcha się do mojego łóżka nieproszony, spać nie daje, kłóci się i pyskuje. A ja miałem mieć spokojną emeryturę... Na pomoc! [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/13ab01f99bfe5e36dfe6d52b35ce8c2a,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6ba6a28f6930439107d62f883a8aeec8,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4b429ae7870d56c05dbdf9b016e04ae1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/10245f56f5511b43c543c4e678f08170,10,19,0.jpg[/IMG]
  12. Biedny Dziadziuś męczony przez Potwora, jak dotąd tylko Mopik zachował niezależność i z malizną się nie zadaje, a jak się da, to zabiera jej zabawki. [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4b429ae7870d56c05dbdf9b016e04ae1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/10245f56f5511b43c543c4e678f08170,10,19,0.jpg[/IMG] Za jakość zdjęć z góry przepraszam :-)
  13. Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w ogłoszeniach! [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b493d0c1aa3d54d165720f52aada6e6f,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/1dd6aae9089dbfc6dcb2dd2802e22930,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/e8bea5e0c3057962bb5edf0bb984d6cb,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/6ba6a28f6930439107d62f883a8aeec8,10,19,0.jpg[/IMG]
  14. Dla mnie Diego jest po prostu przepiękny!!!!
  15. Ninka dziękuje Ci Osko za puszki :loveu:
  16. Oj, UBOCZE ale Ci zazdroszczę tego spotkania!
  17. allegro wywaliło wszystkie ogłoszenia bezdomnych psów :-( Ogłoszenia psiakom potrzebne są najbardziej, czy ktoś może pomóc?
  18. Jeszcze trochę Feliksa :-) [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/50d4dc4086d3a344582b6201004568fb,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/1b3bf2f5a0034cdbbd998f934f454968,10,19,0.jpg[/IMG] trzeba się ogrzać po spacerze [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/37dd15ec0586434e0a8dc3d7a02d0a61,10,19,0.jpg[/IMG] Pozdrowienia od Feliksa [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9b30879ba752af1f59de9006cfd95c51,10,19,0.jpg[/IMG]
  19. Mimo protestów Dziadka, dopięła swego ;-) [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/13ab01f99bfe5e36dfe6d52b35ce8c2a,10,19,0.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...