Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Zdjęć nie mogę na razie obiecać, ale wieści będą na pewno. Zadzwonię dzisiaj.
  2. Bardzo dobre wieści od Niuni!!!
  3. jakość oczywiście komórkowa ;-) spacer [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c96d65526833f7abbeafe181182fc2f6,10,19,0.jpg[/IMG] i odpoczynek [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/0dde9e5d9804385244c482e4d01d6b9b,10,19,0.jpg[/IMG]
  4. No, pewnie, że się zgodzę :-D i Figa to przerabia aktualnie :-D Ale... Ty się pewnie ze mną zgodzisz, że to niezła jazda jest!
  5. Potwierdzam, na moich też sprawdzone! I popieram, taka sesja z dziećmi, czy w ogóle z ludźmi, to byłoby to!
  6. i trochę zimę pewnie...
  7. Przepiękny, wyjątkowy bazarek. Dziękuję Maryszko za reklamę u Ninki!
  8. Hej, Figa, nie poznałam Cię po banerku :-D
  9. Szira ma wspaniały charakter, zastanawiam się jak można by wydobyć go na zdjęciach, wtedy dom znalazłaby w 5 min. Jakaś specjalna sesja by się przydała.
  10. Piękna, przepiękna! I wodę polubiła! Kochany cielak, już się nie mogę doczekać spotkania!
  11. Rewelacja!!!!! Czekam na resztę i fruuuu do Akrum!
  12. No! Doczekała się księżniczka paru fotek!
  13. Dlatego wczoraj naprawiłam ten błąd i my poszliśmy, a on został na spacer dowieziony. Mam jakieś zdjęcie w komórce, spróbuję wstawić. [url]http://img838.imageshack.us/img838/6628/dsc3105i.jpg[/url] dobrze im razem, dziękujemy za pozdrowienie!
  14. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nB2gItlhj-8/T195R2L6QDI/AAAAAAAAEBw/MN4Qi8iqrts/s493/DSCN2064.JPG[/IMG] Mikuś pozdrawia!
  15. Wzięłam dzisiaj wszystkie psy na spacer i tylko TZ został sam z Gackiem, po powrocie powiedział nam, że Gacek leżał na dywanikach Belli i Hyźka i próbował wyć, tak bardzo tęsknił za stadem. On jest naprawdę niesamowity!
  16. No to czekamy na mnóstwo fotek spacerowych z dzisiaj! Ja też ruszam w łąki! Nie wysiedzę tu! :-D
  17. [quote name='karolciasz28']Jak na razie pani się nie odezwała, ale poczekajmy spokojnie :).[/QUOTE] Spokojnie czekamy i ciiii.....
  18. Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy wsparli finansowo Rudego z Nieborowa. Pies od kilkunastu m-cy zamieszkuje przy Pałacu w Nieborowie, pełni rolę towarzysza wartowników, ma swoją budkę, ale czas spędza w budynku wartowni, jest regularnie karmiony, towarzyszy w patrolowaniu parku, jest czujnym małym stróżem i jest z panami autentycznie zaprzyjaźniony i związany. Opowiadają o nim historie jak z książki, w ilu sytuacjach im pomógł, jak bardzo jest mądry i rozumie każde ich słowo. I wszystko byłoby przepięknie, gdyby nie to, że Rudy nie używa jednej tylnej łapki, co zaniepokoiło pewną Panią przebywającą czasowo w Nieborowie. Pani postanowiła szukać pomocy dla Rudego i tak przez Kalvę, Sylwię i Donatę dotarła do nas, a raczej my do niej. Zabraliśmy Rudego do lecznicy na prześwietlenie, które wykazało stare złamanie, prawdopodobnie po wypadku samochodowym, nieprawidłowo zrośnięte. Pies został zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, dostał arthrofos w proszku i miał obcięte pazury oraz oczywiście badanie RTG. Koszt wizyty wyniósł[B] 144zł (paragon do wglądu).[/B] [B][U]Jeszcze raz bardzo dziękuję darczyńcom Rudego:[/U] Pani Krystynie E. z Warszawy - 50zł Donacie - 50zł Nowemu Panu Dingo z Łódzkiego TOZ - 30zł Magdalenie - 14zł[/B] W Nieborowie na naszą pomoc czeka jeszcze sunia ze szczeniakami u biednego starszego człowieka, psiaki potrzebują karmy, a sunia funduszy na sterylizację. [B]Andzike[/B], zgodziłabyś się na przekazanie dla niej części karmy z poprzednich zbiórek od Was? Szczeniaki oczywiście szukają domów. Mistrzowskie zdjęcia Figifigi - wkrótce!
  19. [quote name='uczeń czarnoksieżnika']Jednego darczyńce już macie, daję 50zł od siebie i popytam wśród znajomych ;)[/QUOTE] Wiedziałam, że można na Ciebie liczyć! :multi: Dziadka trzeba przekonać jeszcze na 100%, bo się lekko migał z decyzją. I Antek do góry, hop!
  20. chyba się nie da, ona ma DS... wydaje mi się, że nie można. Można prosić o pomoc i zbierać, założyć wątek, ale bazarku nie można.
×
×
  • Create New...