-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
rewelacyjna!!! -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
mamanabank replied to leni356's topic in Już w nowym domu
a się zastanawiałam po co Sylwii ta ławka :-D -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
mamanabank replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Masz całkowitą rację! Co widzę labradora, to myślę "eeee, za chude łapki", "eeee, za mała głowa", "eeee, spasiony" ;) Nuri jest idealna, pięknie zbudowana, czekoladowe cudo, do tego z niesamowitym charakterem :) Nurkowy domek ma wielkie szczęście :D[/QUOTE] No! Dokładnie tak! I jeszcze ogon, ogony też wszystkie mają nie takie piękne jak Nuri! I proporcje tylko ona ma doskonałe. Ha, ha! -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
mamanabank replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Nuri jest najpiękniejszą labradorzycą jaką spotkałam w realu, teraz co widzę labkę, to eee Nuri jest ładniejsza. Coś ma takiego w sobie, że nie sposób się nie zachwycić i ten charakter... Cieszę się, że jest szczęśliwa. -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Figafiga, Tobie powinni płacić za te komentarze, przecież to jest rewelacyjna reklama. A siłę przekonywania masz taką, ze ja już też nie zwracam uwagi na inne wózki :-D -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Ojejej, a czy grządka została odpowiednio zabezpieczona przed parówami? Pomysł rewelacyjny! -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Oj i ja rozumiem... Mam co prawda apetyt w normie, ale wszytko mnie tuczy, bo w iwku średnim to tak już jest i żeby waga za szybko nie rosła, muszę przebierać, wybierać i porcjować, buuuu Florentynko, a myślałaś już o tym, żeby i Młodego od razu na BARF przestawić. W sumie ma to być przecież dziecię [I]otwierające paszcze krokodylom[/I], może by potem porządek w stadzie zaprowadził, będzie dzielił i rządził sprawiedliwie. -
Super! No to teraz pora na sesję w nowych obrożach!
-
NIKO - 22 luty 2010 r. najpiękniejszy dzień w życiu - MAM DOMEK!!!
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Niko z pozdrowieniami :-) -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
mamanabank replied to leni356's topic in Już w nowym domu
I ja się przyszłam przywitać. Bingo wczoraj szczekał na worek z ziemniakami, upatrzył sobie jakiegoś kartofla w worku w spiżarni, nie ważne, że obok niego na podłodze leżał już inny, on musiał dorwać tego, który tam w worku siedział, na polowanie przecież przyszedł do kuchni i nie będzie z podłogi zbierał, nie on, nie dzielny wojownik Bingo! A w domu jest super, zachowuje się bardzo dobrze i widać, że jest szczęśliwy. -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Tak Figa, Nikolas to właśnie Niko :-) Twoje zdjęcie ze schronu strasznie smutne, a on teraz wygląda tak :-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/173522-NIKO-22-luty-2010-r-najpiękniejszy-dzień-w-życiu-MAM-DOMEK!!!/page60#top"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173522-NIKO-22-luty-2010-r-najpiękniejszy-dzień-w-życiu-MAM-DOMEK!!!/page60#top[/URL] Świat jest naprawdę mały! A przygód nie zazdroszczę! Choć u nas na każdym spacerze (i w domu też) za każdym razem zdarza się coś, co przekracza naszą wyobraźnie, a potem denerwuje strasznie i psuje nie tylko nerwy ale i częściowo spacer. Mopik taki na przykład ma takiego fioła na punkcie patyczków, że wczoraj nei zwracając uwagi na to, że się oddalamy postanowił zabawiać się z przypadkowym dziadkiem i wnuczkiem. Dziadek zadowolony rzucał patyczek, wnusio się cieszył, no to dziadek patyczek do rzeki, raz, drugi, my coraz dalej, pies coraz bardziej mokry i zmarznięty, co dziadka obchodzi, że pies będzie chory, a jego prawowitą rodzinę kilkadziesiąt metrów dalej szlag trafia, bo nie mogą iść dalej, ważnie, że wnusio się cieszy. Już nie mówię o Mopiku, który kompletnie nas zlał i trzeba było wrócić po niego, choć Jurek pomstował, że go zostawi, niech go zabierają, jak taki zaprzaniec, a ja dokładałam, żeby poszedł do dziadka i nagadał, że pies to nie zabawka, skończyło się bez awantury, bo w sumie ten dziadek tak bardzo się cieszył, że żal było go wyprowadzać z tego stanu... I też chciałabym pospać na brzuchu, a niedługo już samo [I]pospać [/I]będzie marzeniem. -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A to Tośka już przebiera nogami jak usłyszała o kiecce z Diora, ech baba! Wczoraj w lumpie natknęłam się na takie coś [url]http://www.tommeetippee.pl/product/wklad_do_pojemnika_na_pieluszki_nappy_disposal_x_1/[/url] i nie mogłam przeboleć, że są rzeczy, o których nie wiem do czego służą, wypytywałam się sprzedawców, ale oni też nie wiedzieli, właścicielka poszła z tym do córki i zięcia, też nie wiedzieli, aż pani to rozpakowała, zepsuła i chciała mi sprzedać za 5zł, nadal nie wiedząc co to jest, a ja pięknie podziękowałam i wyszłam z uśmiechem :evil_lol:, no i dzisiaj zaspokoiłam ciekawość. Takie głupie wynalazki ludzie robią, żeby zarobić, takie czasy... -
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='FIFA']Witaj Bojcia dzisiaj dzisiaj wysłalam swoją deklarację pozdrawiam[/QUOTE] I dotarły deklaracje od IV do VIII, bardzo dziękujemy!!! Przekazałam do skarbonki Bojki i dopisuję na pierwszej. -
Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!
mamanabank replied to leni356's topic in Już w nowym domu
A ja się melduję jeszcze raz u Bingo, bo mnie awaria forum wypisała, małpa jedna! I skasowała też nasze umawianie się na imprezę! -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Rety! Tyle się tu dzieje, że nie nadążam za tematami, co mam odpowiedź to temat się zmienia. Majusko, żebyś Ty widziała jak piałyśmy z Figą z zachwytu nad tymi cudeńkami! Żadnych kudełków w nich nie było, dopiero będą :evil_lol: A to body z kołnierzykiem i myszkami, o mamuniu, jakie piękne! Dziękuję!!! Tyle radości, aż mi się zachciało i malować, i sprzątać, i przestawiać wszystko, mózg mi odmłodniał w ostatnim czasie. A przeżywać i przerabiać to wszystko z Wami, to jest najprawdziwsza frajda! I strachy nie straszne. Andzike, trzymajcie się razem z Kacperkiem, żadnych numerów! Florentynko, Ty kup sobie tę chustę zawczasu, bo nawet po porodzie będziesz pewnie po krzakach buszować za psami. No i czekamy na objawienie imienia! -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Super! Dziękujemy! -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Deklaracje od p.Kasi i Fishki już są w skarbonce Fary, skarbonka zaktualizowana. Dziękujemy! -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Mylisz się :-) W tej chwili jest 3:1 :-D a za chwilę będzie 4:1, oczywiście w klasie juniorów, nie licząc psów, kotów i dorosłych. Równowaga jest, ale w przyrodzie, nie w naszej rodzinie, ha ha! Imię: Tooooośka :-) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Łuuuuu..gratulacje, super, że wszystko dobrze:multi:, no i dziewuszka dla równowagi :) ..[B][U]to co, lecę trochę różowości przygotować:cool3: :lol: [/U][/B] Figafiga czy to ten potfur z Twojego avatara??:evil_lol: Kto ciął? bo bardzo ładnie:razz:[/QUOTE] Tak!!! :multi: Dziękuję!!! Cieszę się z tej równowagi :-) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
mamanabank replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Oznajmiam oficjalnie, że w opisie z dzisiejszego badania, w rubryczce płeć, mam jak wół napisane: prawidłowe żeńskie narządy płciowe. [B]Jest dziewczyna!!!! [/B]Łaaa, jak się cieszę! W ogóle zryczeliśmy się dzisiaj wszyscy. Piękne było to USG, niesamowita wetka nam się trafiła i mam filmik do obejrzenia w spokoju jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze... Uff! -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
mamanabank replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Wieści świetne, zdjęcie super! Miło choć na zdjęciu zobaczyć Nuri! -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga'][CENTER][B]arjuna[/B] dziękujemy za chęć pomocy :-) dziękujemy również [B]P. Kasi z Łowicza[/B] za deklaracje za kwiecień i maj [B]20 zł[/B]. Doszły też deklaracje od [B]Fishki[/B] za kwiecień, maj, czerwiec i lipiec [B]400 zł[/B] oraz dodatkowe [B]10 zł[/B] za niepełną deklarację lutową :-) łącznie skarbonka Fary powiększyła sie o [B]430 zł[/B] podrzucę jutro mamanabank :multi: i przy okazji zrobię fantom zdjęcia [SIZE=5][COLOR=#ff8c00][B]Dziękujemy!![/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [/QUOTE] [B]Wow! Nie wiem co powiedzieć. Bardzo dziękujemy![/B] Dzisiaj mnie trochę nie będzie, ale może uda nam się jakoś spotkać. Bardzo chętnie pojechałabym z Wami do Brzozowego Lasku niedługo, bo jest tak ładnie i słonecznie. Sylwia prosiła. A te fanty przy okazji wpakowałabym do Ciebie, zwłaszcza książki ;-) [quote name='uczeń czarnoksieżnika']Dzisiaj miałem okazję osobiście poznać Farę, super sunia!!! Dziękuję mamanabank że mnie zabrałaś ze sobą [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE] Ja dziękuję za tachanie karmy dla Fary! -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Antek leki wciąga bez marudzenia :-) A UMilki bez marudzenia spacerowała wczoraj z psami w strugach deszczu. Grunt to się nie poddawać! A słońce dzisiaj wyjrzało, jak dobrze! -
3 PSY z Łowicza POTRZEBUJĄ KARMY i DS! Prosimy o Pomoc!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figafiga']No i dobrze, czyli szukamy domu dla trzech pozostałych, przyjrzyj się mamanabank, który :-)[/QUOTE] Pierwszy :-) A dlaczego zdjęcie trzeciego zniknęło? [quote name='sylwiaso']Mamusiu trzeba dopisać darczyńców(ze Szczudłowa) oddali 50zł z bazarku za Żabcię na sunie w ciąży ze Szczudłowa!!![/QUOTE] Dobrze, bardzo dziękujemy. To może dołożymy do suczki w ciąży?