Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. a się zastanawiałam po co Sylwii ta ławka :-D
  2. [quote name='Andzike']Masz całkowitą rację! Co widzę labradora, to myślę "eeee, za chude łapki", "eeee, za mała głowa", "eeee, spasiony" ;) Nuri jest idealna, pięknie zbudowana, czekoladowe cudo, do tego z niesamowitym charakterem :) Nurkowy domek ma wielkie szczęście :D[/QUOTE] No! Dokładnie tak! I jeszcze ogon, ogony też wszystkie mają nie takie piękne jak Nuri! I proporcje tylko ona ma doskonałe. Ha, ha!
  3. Sorry Andzike, ale następnym razem masz jedną sajgonkę mniej. Nie ma mnie tu od 15 kwietnia i nikt po mnie nie przyszedł? Ajka i Ty? Buuuuuuu [foch foch foch]
  4. Nuri jest najpiękniejszą labradorzycą jaką spotkałam w realu, teraz co widzę labkę, to eee Nuri jest ładniejsza. Coś ma takiego w sobie, że nie sposób się nie zachwycić i ten charakter... Cieszę się, że jest szczęśliwa.
  5. Figafiga, Tobie powinni płacić za te komentarze, przecież to jest rewelacyjna reklama. A siłę przekonywania masz taką, ze ja już też nie zwracam uwagi na inne wózki :-D
  6. Ojejej, a czy grządka została odpowiednio zabezpieczona przed parówami? Pomysł rewelacyjny!
  7. Oj i ja rozumiem... Mam co prawda apetyt w normie, ale wszytko mnie tuczy, bo w iwku średnim to tak już jest i żeby waga za szybko nie rosła, muszę przebierać, wybierać i porcjować, buuuu Florentynko, a myślałaś już o tym, żeby i Młodego od razu na BARF przestawić. W sumie ma to być przecież dziecię [I]otwierające paszcze krokodylom[/I], może by potem porządek w stadzie zaprowadził, będzie dzielił i rządził sprawiedliwie.
  8. Super! No to teraz pora na sesję w nowych obrożach!
  9. I ja się przyszłam przywitać. Bingo wczoraj szczekał na worek z ziemniakami, upatrzył sobie jakiegoś kartofla w worku w spiżarni, nie ważne, że obok niego na podłodze leżał już inny, on musiał dorwać tego, który tam w worku siedział, na polowanie przecież przyszedł do kuchni i nie będzie z podłogi zbierał, nie on, nie dzielny wojownik Bingo! A w domu jest super, zachowuje się bardzo dobrze i widać, że jest szczęśliwy.
  10. Tak Figa, Nikolas to właśnie Niko :-) Twoje zdjęcie ze schronu strasznie smutne, a on teraz wygląda tak :-) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/173522-NIKO-22-luty-2010-r-najpiękniejszy-dzień-w-życiu-MAM-DOMEK!!!/page60#top"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173522-NIKO-22-luty-2010-r-najpiękniejszy-dzień-w-życiu-MAM-DOMEK!!!/page60#top[/URL] Świat jest naprawdę mały! A przygód nie zazdroszczę! Choć u nas na każdym spacerze (i w domu też) za każdym razem zdarza się coś, co przekracza naszą wyobraźnie, a potem denerwuje strasznie i psuje nie tylko nerwy ale i częściowo spacer. Mopik taki na przykład ma takiego fioła na punkcie patyczków, że wczoraj nei zwracając uwagi na to, że się oddalamy postanowił zabawiać się z przypadkowym dziadkiem i wnuczkiem. Dziadek zadowolony rzucał patyczek, wnusio się cieszył, no to dziadek patyczek do rzeki, raz, drugi, my coraz dalej, pies coraz bardziej mokry i zmarznięty, co dziadka obchodzi, że pies będzie chory, a jego prawowitą rodzinę kilkadziesiąt metrów dalej szlag trafia, bo nie mogą iść dalej, ważnie, że wnusio się cieszy. Już nie mówię o Mopiku, który kompletnie nas zlał i trzeba było wrócić po niego, choć Jurek pomstował, że go zostawi, niech go zabierają, jak taki zaprzaniec, a ja dokładałam, żeby poszedł do dziadka i nagadał, że pies to nie zabawka, skończyło się bez awantury, bo w sumie ten dziadek tak bardzo się cieszył, że żal było go wyprowadzać z tego stanu... I też chciałabym pospać na brzuchu, a niedługo już samo [I]pospać [/I]będzie marzeniem.
  11. A to Tośka już przebiera nogami jak usłyszała o kiecce z Diora, ech baba! Wczoraj w lumpie natknęłam się na takie coś [url]http://www.tommeetippee.pl/product/wklad_do_pojemnika_na_pieluszki_nappy_disposal_x_1/[/url] i nie mogłam przeboleć, że są rzeczy, o których nie wiem do czego służą, wypytywałam się sprzedawców, ale oni też nie wiedzieli, właścicielka poszła z tym do córki i zięcia, też nie wiedzieli, aż pani to rozpakowała, zepsuła i chciała mi sprzedać za 5zł, nadal nie wiedząc co to jest, a ja pięknie podziękowałam i wyszłam z uśmiechem :evil_lol:, no i dzisiaj zaspokoiłam ciekawość. Takie głupie wynalazki ludzie robią, żeby zarobić, takie czasy...
  12. [quote name='FIFA']Witaj Bojcia dzisiaj dzisiaj wysłalam swoją deklarację pozdrawiam[/QUOTE] I dotarły deklaracje od IV do VIII, bardzo dziękujemy!!! Przekazałam do skarbonki Bojki i dopisuję na pierwszej.
  13. A ja się melduję jeszcze raz u Bingo, bo mnie awaria forum wypisała, małpa jedna! I skasowała też nasze umawianie się na imprezę!
  14. Rety! Tyle się tu dzieje, że nie nadążam za tematami, co mam odpowiedź to temat się zmienia. Majusko, żebyś Ty widziała jak piałyśmy z Figą z zachwytu nad tymi cudeńkami! Żadnych kudełków w nich nie było, dopiero będą :evil_lol: A to body z kołnierzykiem i myszkami, o mamuniu, jakie piękne! Dziękuję!!! Tyle radości, aż mi się zachciało i malować, i sprzątać, i przestawiać wszystko, mózg mi odmłodniał w ostatnim czasie. A przeżywać i przerabiać to wszystko z Wami, to jest najprawdziwsza frajda! I strachy nie straszne. Andzike, trzymajcie się razem z Kacperkiem, żadnych numerów! Florentynko, Ty kup sobie tę chustę zawczasu, bo nawet po porodzie będziesz pewnie po krzakach buszować za psami. No i czekamy na objawienie imienia!
  15. Deklaracje od p.Kasi i Fishki już są w skarbonce Fary, skarbonka zaktualizowana. Dziękujemy!
  16. Mylisz się :-) W tej chwili jest 3:1 :-D a za chwilę będzie 4:1, oczywiście w klasie juniorów, nie licząc psów, kotów i dorosłych. Równowaga jest, ale w przyrodzie, nie w naszej rodzinie, ha ha! Imię: Tooooośka :-)
  17. [quote name='majuska']Łuuuuu..gratulacje, super, że wszystko dobrze:multi:, no i dziewuszka dla równowagi :) ..[B][U]to co, lecę trochę różowości przygotować:cool3: :lol: [/U][/B] Figafiga czy to ten potfur z Twojego avatara??:evil_lol: Kto ciął? bo bardzo ładnie:razz:[/QUOTE] Tak!!! :multi: Dziękuję!!! Cieszę się z tej równowagi :-)
  18. Oznajmiam oficjalnie, że w opisie z dzisiejszego badania, w rubryczce płeć, mam jak wół napisane: prawidłowe żeńskie narządy płciowe. [B]Jest dziewczyna!!!! [/B]Łaaa, jak się cieszę! W ogóle zryczeliśmy się dzisiaj wszyscy. Piękne było to USG, niesamowita wetka nam się trafiła i mam filmik do obejrzenia w spokoju jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze... Uff!
  19. Wieści świetne, zdjęcie super! Miło choć na zdjęciu zobaczyć Nuri!
  20. [quote name='Figafiga'][CENTER][B]arjuna[/B] dziękujemy za chęć pomocy :-) dziękujemy również [B]P. Kasi z Łowicza[/B] za deklaracje za kwiecień i maj [B]20 zł[/B]. Doszły też deklaracje od [B]Fishki[/B] za kwiecień, maj, czerwiec i lipiec [B]400 zł[/B] oraz dodatkowe [B]10 zł[/B] za niepełną deklarację lutową :-) łącznie skarbonka Fary powiększyła sie o [B]430 zł[/B] podrzucę jutro mamanabank :multi: i przy okazji zrobię fantom zdjęcia [SIZE=5][COLOR=#ff8c00][B]Dziękujemy!![/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [/QUOTE] [B]Wow! Nie wiem co powiedzieć. Bardzo dziękujemy![/B] Dzisiaj mnie trochę nie będzie, ale może uda nam się jakoś spotkać. Bardzo chętnie pojechałabym z Wami do Brzozowego Lasku niedługo, bo jest tak ładnie i słonecznie. Sylwia prosiła. A te fanty przy okazji wpakowałabym do Ciebie, zwłaszcza książki ;-) [quote name='uczeń czarnoksieżnika']Dzisiaj miałem okazję osobiście poznać Farę, super sunia!!! Dziękuję mamanabank że mnie zabrałaś ze sobą [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE] Ja dziękuję za tachanie karmy dla Fary!
  21. Antek leki wciąga bez marudzenia :-) A UMilki bez marudzenia spacerowała wczoraj z psami w strugach deszczu. Grunt to się nie poddawać! A słońce dzisiaj wyjrzało, jak dobrze!
  22. [quote name='Figafiga']No i dobrze, czyli szukamy domu dla trzech pozostałych, przyjrzyj się mamanabank, który :-)[/QUOTE] Pierwszy :-) A dlaczego zdjęcie trzeciego zniknęło? [quote name='sylwiaso']Mamusiu trzeba dopisać darczyńców(ze Szczudłowa) oddali 50zł z bazarku za Żabcię na sunie w ciąży ze Szczudłowa!!![/QUOTE] Dobrze, bardzo dziękujemy. To może dołożymy do suczki w ciąży?
×
×
  • Create New...