Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. [quote name='Jasza']Twoje psy Florentynko, sadząc po zdjęciach - chyba zadowolone? ;-)[/QUOTE] zwłaszcza Balbina, widzę, że jest zachwycona ;-)
  2. Dziękujemy bardzo Camisiowej za czerwcową deklarację dla Fary :loveu:
  3. [quote name='Andzike']Florentynka, gratuluję tymczaski :D Będę zaglądać i kibicować :D Brakuje mafii łowickiej, Akrum, Jaszy i Jostel i będzie jak w domu ;)[/QUOTE] Mafia się melduje. Florentynko wielkie uściski! Padam, nie tylko do Waszych stóp ale też realnie... Wczoraj podobnego szczeniora wieźliśmy do W-wy do DT, żeby uchronić od schroniska i parwo. A tej samej nocy jeszcze Dziadek napędził nam stracha. Dobrze, że Romka była przy nim... Za suczydełko i Stado Florentynki trzymam kciuki.
  4. To był wspaniały tydzień, na szczęście się już kończy, ale na koniec (tfu, tfu), żeby nie było za lekko ganiałyśmy z Romką po wsi szukając trzech dwumiesięcznych suczek, zapadły się pod ziemię. Znalazłyśmy jedną, jeśli się pojawią pani, która zgłaszała bezdomne suczki ma do nas zadzwonić. A to jest nasza jedynka, dzisiaj jedzie do DT do Warszawy. Jest duża jak na takiego malucha, bardzo przyjazna, trochę wystraszona, śpi całe popołudnie. [url]http://foto.onet.pl/2u7p4,0wkkgssw05wr,qy588,u.html#qy57d[/url]
  5. [quote name='carlos0101']Witam! Podziwiam to co robicie dla tych piesków i oby tak dalej!!!! Z miłą chęcią jeśli tylko znajdę chwilę czasu a znajdę na pewno dla naszych piesków ze schroniska przyłącze się do waszej inicjatywy ratowania i postaram się pomóc jak tylko będę mógł. POZDRAWIAM wszystkie wolontariuszki i osoby chcące pomóc.Piękna inicjatywa[/QUOTE] Witamy i dziękujemy! Jak mówi dobry znajomy [I];-) gonimy dopóki żywi...[/I] To wszystko dla nich, tych małych i dużych, kudłatych i nie, młodych, a zwłaszcza starych.
  6. Witaj wśród żywych :-) Wczoraj poszedł przelew od Dionizego i Romki. Edit. [B]Romka[/B], skopiuj post 421 do postu rozliczeniowego na pierwszą, OK?
  7. No i jeszcze karmę dla Fary trzeba zamówić [url]http://allegro.pl/purina-dog-chow-light-15kg-1xanimonda-gratis-i1649357899.html[/url]
  8. [quote name='Justyna Klimek']W imieniu Przyjaciół Czterech Łap przekazuję dla Danki 150zł :)[/QUOTE] Bardzo serdecznie dziękujemy! Sunia umówiona na zabieg na środę.
  9. a ja już przelałam działkę Ninki, Figa też zapłaci przelewem. Zrobiłam też przelew do skarpety 70zł od Romki i 20zł ode mnie na czerwiec.
  10. Wstrzymuję oddech do 18.00 z minutami
  11. Mam nadzieję, że szybko uda Ci się dowiedzieć, co tam się stało... Czy zmienić imię w tytule?
  12. Czy ktoś widział dzisiaj Sambę?
  13. Jak zachowuje się Semir w schronisku i gdzie siedzi?
  14. I ja przychodzę z następną suczką. Diana, zwana Danką, rodzenie to jej stałe zajęcie. W ostatnim miocie miała 15 szczeniąt, z matką został jeden (reszta zgładzona metodą XIX wieczną), ma teraz pół roku, poszukuje domu. Właścicielka sama poprosiła nas o pomoc w wysterylizowaniu suczki. Oto Danka [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/c17de4e16f9a58bbde16ec66cdfacb30,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/6339a58a53f0795e6fb49474055e7aae,10,19,0.jpg[/IMG] i jej dzieciak [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/22d79fb4b631380620224bbb225cab3d,10,19,0.jpg[/IMG] W imieniu Danki bardzo prosimy o pomoc...
  15. Poryczałam się wczoraj, tak mnie witał, kompletnie nie mam poczucia, że na to zasługuję :lol: Dziękujemy bardzo Camisiowej za pamięć o Gacku i 2 opakowania podkładów! :loveu:
  16. [quote name='mamanabank']Jeśli chodzi o samą Farę do zapłaty jest za fiprex L i pratel, dodatkowo 22zł za tabletki. Pozostałe 4 fiprexy i pratel nie są już dla Fary, czyli musiałybyśmy zapłacić z funduszu łowickich psiaków, cała suma to 130zł + 22zł[/QUOTE] Tutaj jest wyliczanka płatności, 130zł niezapłacone encorton 22zł - Fundacja Niechciane i Zapomniane. szczegóły [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182959-Fara-%C5%9Bliczna-alergiczna-w-DT-potrzebuje-karmy-vet-i-DS/page94[/URL]
  17. Do zapłaty w lecznicy 130zł - [B]ze skarpety[/B] Po uregulowaniu należności dopisze jako jednorazową od skarpety.
  18. [quote name='mamanabank']Post rozliczeniowy DEKLARACJE STAŁE: Romka 10zł - II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI, XII, I, II Tofikowa 10zł - II, III, IV, V, VI Jolusia 20zł - II, III, IV, V edzia.71 10zł - II, III, IV, V oska1983 10zł - II, III, IV, V, VI, VII, VIII skarpeta łowicka 50zł - II, III, IV, V, VI p.Agata 20zł - II, III, IV AniaiJanek i Spółka 90zł - II, III, IV, V, VI illa 20zł - II, III, IV, V perdusia1 10zł - II, III, IV, V Razem 250zł DEKLARACJE JEDNORAZOWE: Cannary 100zł - II edzia.71 10zł - II desktop19 20zł - II Romka 5zł - II Tofikowa 10zł - II Zuzia 10zł - II [COLOR=black]AniaiJanek 50zł - [COLOR=darkgreen]IV Tofikowa 10zł - [COLOR=darkgreen]V Razem 155zł WYDATKI: - 250zł DT luty - 25zł fartuszek pooperacyjny na koniec lutego zostaje 240zł - 250zł DT marzec - 19zł krople przeciwkleszczowe na koniec marca zostaje 321zł [SIZE=2]- 88zł wizyta u weterynarza (stawy) - 250zł DT kwiecień - 19zł krople przeciwkleszczowe na koniec kwietnia zostaje 234zł - 250zł DT maj [SIZE=1]na koniec maja zostaje 204zł [SIZE=2]- 250zł DT czerwiec W Skarbonce Ninki aktualnie znajduje się 64zł Dotarła kwietniowa deklaracja Pani Agaty (20zł) i czerwcowa deklaracja Ani, Janka i Spółki (90zł) - bardzo serdecznie dziękujemy! W maju Ninka była odrobaczona (22,50zł) i zakroplona przeciwko kleszczom (20zł) Do zapłaty w lecznicy 42,50zł
  19. Opłaty w lecznicy za Florcię za maj ze skarpety łowickiej, Andzike dopisz proszę jako jednorazową ze skarpety, strzyżenie było w czerwcu, rachunek dostaniemy na koniec czerwca i wtedy zapłacimy. Leki i fiprex - 73zł odrobaczenie - 22,50zł
  20. [quote name='sylwiaso']cioteczki wpłaciła Irenka na Musie 100zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Irenko wejdż na wątek jak mam to zrozumieć to duzo pieniążków!!![/QUOTE] Irenaka, Sylwiaso, W lecznicy trzeba zapłacić 15zł za odrobaczenie Muszki w maju. Czy ktoś prowadzi rozliczenie Muszki na pierwszej stronie, jest aktualizowane???
×
×
  • Create New...