Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Hurra, hurra, hurra!!! Szczęściarzu!
  2. zapisuję ............
  3. Jeszcze trochę katowickiej Muszki :-) [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/32204e5b4a5dfc398ba96e5f3b4c694e,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/e9cd669ede309cacc9f97ce8b52e2f25,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/2cbdf02f6f50874423bc02a78fc9a593,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d2273f64a303a77bd51c13a2ad91577a,10,19,0.jpg[/IMG] A co powiecie na to? :-) [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b33f2346f3f44f9c5e247ff0ee51695f,10,19,0.jpg[/IMG]
  4. Tekst jest OK. Coś w tytule tylko bym zmieniła... Rafik - niewidomy nie znaczy gorszy. Jakoś tak, żeby nie było tragicznie.
  5. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-jxpF908SwQI/Tf4trzXgPHI/AAAAAAAAEQQ/uTl9E_W286c/s640/DSC_0458.JPG[/url] nie mogę się napatrzeć na to królewskie futro Balbiny.
  6. I kto tu jest piranią ;-) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-jxpF908SwQI/Tf4trzXgPHI/AAAAAAAAEQQ/uTl9E_W286c/s640/DSC_0458.JPG[/IMG]
  7. [quote name='Alexandra20']aaaa jeszcze jedno pytanie, czy ja coś już powinnam podpisywać na tej wizycie przedadopcyjnej?? uszykować sobie jakieś dokumenty czy coś??[/QUOTE] Jakie tam dokumenty, eee... tylko wyciągi bankowe i dokumentacja pochodzenia do 4 pokolenia wstecz ;-)
  8. [quote name='majuska'] Ale, żeby nie wiedzieć , że Kangur jest suczką:shake::evil_lol::eviltong:[/QUOTE] Gorzej, na początku myślałam, że Kangur to jest człowiek, ktoś z Rodziny Królewskiej, coś w rodzaju Florentynkowo-Figowego brata rodzonego :lol:, potem patrzę - pies! Ki diabeł? A teraz sunia :loveu: Jeszcze jakieś niespodzianki?
  9. [quote name='majuska']Pierwsza:eviltong:[/QUOTE] ta, ta, ta! To nie fair, bo na pewno nie czytałaś, tylko hop i już :eviltong: w szoku jestem, najsamwpierw z tego powodu, że do tej pory nie wiedziałam, że Kangur jest suczką :-D i że ze schroniska też nie wiedziałam, i że z Elbląga, drugiego końca Polski, i że piękna taka, a taką smutną ma historię, i że tutaj nam się wykluły Florentynki i Dzikie_Figi, że Kangurowi to zawdzięczamy :loveu: Ale miała szczęście! Buziole dla Całej Rodziny!
  10. Poranne Info od Asi [QUOTE]Przesyłam zdjęcia :) Muszka nie robi problemów w domu ani na spacerze. [/QUOTE] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/47639c683f072c35c5aa31f454bd5045,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/aeba55b5715e0cefcfaa699ae38a7844,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/7738861da208607b75a60f78121d38e2,10,19,0.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Florentynka']Kangur ma wątek, tylko nikt tam od stu lat nie zagląda. Pies ma się dobrze - wątek zdechł. Powinnam go odkopać , bo jest historyczny, jako miejsce dogodebiutu Dzikej_Figi i mojego.[/QUOTE] Odkop, odkop! Koniecznie!
  12. Taki cudowny kot, że Klara postanowiła wziąć go sobie na zawsze :-)
  13. Ale cierpliwy Wujek Gucio do żucia! Robi wrażenie!
  14. [quote name='Romka']myślałam,ze suszyłaś coś i spadło...[/QUOTE] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  15. [quote name='wielebny']Dziękujemy bardzo. Po prostu trzeba pomagac.[/QUOTE] Wiem już dlaczego jesteś [B]wielebny[/B], gdzie się nie pojawicie, tam Was wielbią :-D
  16. [quote name='mamanabank'][B]Już mnie wkurza ten człowiek, co Muszki nie może odnaleźć! [/B] [/QUOTE] Żartowałam :evil_lol: [quote name='Romka']Same dobre wieści dziś...[/QUOTE] aż chce się żyć :multi:
  17. [quote name='Florentynka']A skąd wziąć takie mikroby na bazarek?[/QUOTE] O to samo, o to samo :-) miałam zapytać.
  18. [quote name='UMilki']Nie ma psów idealnych!!! Każdy jakąś wadę ma. Kuba ciągle wyciąga posłanie z budy :D Woli samą słomę. I ciągle nie może zrozumieć, że nie ma głaskania jak jest skakanie.[/QUOTE] phi, też mi wady :-D
  19. Asia już dwa razy próbowała się zarejestrować, ciągle jakiś błąd. Może za trzecim razem się uda, tak jak Muszce? ;-) ZAPRASZAMY do nas :-)
  20. [quote name='UBOCZE']Tu jest allegro Dekiego... [URL]http://allegro.pl/deki-schronisko-w-podziekowaniu-za-lata-sluzby-i1663581679.html[/URL][/QUOTE] najpiękniejsze allegro ze wszystkich naszych!
  21. [quote name='rita60']Moj wnusio:loveu:[/QUOTE] Bossski :loveu:
  22. [quote name='Romka']Jak się przywitał?To pewnie czeka nas kolejna wizyta...rany jak się cieszę...wspólna szkółka przyda się dzieciakom...oj tak![/QUOTE] Radośnie, bardzo radośnie! Decyzja nie zapadła, na razie wysłałam wątek, jak będzie zobaczymy :-) [B]Sylwia[/B] bardzo wzruszające są zdjęcia z Pastereczkami. Uściskaj je ode mnie.
×
×
  • Create New...