Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. [quote name='Figafiga']Poszedł skarpetowy przelew za Bojkę za lipiec 50zł.[/QUOTE] Czy wpłata doszła? Można już dopisać?
  2. Przelałam dochód bazarkowy 224zł
  3. [quote name='Tofikowa']już dotarła?? Dopiero co z banku wyszłam:)[/QUOTE] Czasem banki potrafią nas miło zaskoczyć :-)
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy Tofikowej za lipcową deklarację dla Ninki, dopisałam.
  5. Udało się! Ciapuś odwiedzi dom już dzisiaj o 17.00 Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc dla Serwusa!!!
  6. Wizyta odbędzie się dzisiaj, zgodziła się pomóc Ciapuś. Bardzo serdecznie dziękujemy!!!
  7. Podniosę Bojkę, dziękując wszystkim za pamięć o Bojce, Camisiowej w szczególności! A jutro zajmę się rozliczeniem, bo dzisiaj już od cyferek mam mętlik. Ostatnio jakoś tak Bojka na koniec mi zostaje, chociaż nie, Dziadek jeszcze nierozliczony, więc tym razem będzie przedostatnia :-)
  8. Piszę do kolejnych osób i w sprawie Serwusa i w sprawie Falko... jutro jeszcze spróbuję podzwonić.
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy Andzike za deklaracje za V i VI dla Fary :loveu: :loveu: :loveu:, [B]40zł od Andzike [/B]zaksięgowane w poście rozliczeniowym na 1 str
  10. Ja dzisiaj przed południem też dzwoniłam do Suri :-) Co jeszcze mogę dopisać? Warczenie przy kościach w schronisku przeniosło się na warczenie przy misce, gdy pani chciała zamienić karmę suchą na coś innego, skoro suchego nie chce jeść. Na szczęście pani się nie przestraszyła, a ze strony Suri się nie powtórzyło. Mówiła mi też, że bawi się ja półroczny szczeniak i jest bardzo szczęśliwa. W tym tygodniu ma być zarejestrowana, zdjęcie szwów środa/czwartek, a blizna dobrze się goi. Rodzina jest psem zachwycona, gości wita bardzo przyjaźnie, pani obawiała się kontaktów z dziećmi, ale była mile zaskoczona zachowaniem Suri, która dopominała się ich towarzystwa.
  11. niestety jeszcze nie, dzisiaj napiszę do kolejnych osób z prośbą o pomoc.
  12. Dopisałam również bazarkową wpłatę [B]Donaty[/B] w wysokości [B]91zł[/B], która została potwierdzona na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209465-Co%C5%9B-pi%C4%99knego-i-praktycznego-dla-Ciebie-i-Psa.-ZAKO%C5%83CZONY%21"]wątku bazarku[/URL] - post 315 Bardzo dziękujemy!
  13. [B]AniaiJanek oraz znajomi [/B]- 100zł [B][COLOR=darkgreen]- VI[/COLOR][/B], [B][COLOR=darkgreen]VII[/COLOR][/B] [B]UMilki [/B]- 10zł [B][COLOR=darkgreen]- VI, VII, VIII[/COLOR][/B] [B]Skarpeta Łowicka [/B]- 20zł - [COLOR=darkgreen][B]VI[/B][/COLOR], [COLOR=darkgreen][B]VII[/B][/COLOR] [B]Romka [/B]- 10zł - [COLOR=darkgreen][B]VI, VII, VIII, IX, X, XI[/B][/COLOR] (VII-XI 50zł u Sylwiaso) [B]Tofikowa [/B]- 10zł - [B][COLOR=darkgreen]VI[/COLOR][/B] [B]Donata [/B]- 10zł - [COLOR=darkgreen][B]VI[/B][/COLOR], [B][COLOR=darkgreen]VII[/COLOR][/B] [B]Dionizy Ass [/B]- 10zł - [COLOR=darkgreen][B]VI[/B][/COLOR] [B]RAZEM: 170zł [COLOR=red]BRAKUJE: 30zł [/COLOR][/B][COLOR=red][U][COLOR=black]Deklaracje jednorazowe: [/COLOR][/U][COLOR=black][B]Ares-ka - 20zł - [COLOR=darkgreen]VI [COLOR=black]Tofikowa - 10zł -[/COLOR] VI [COLOR=black]wydatki - 200zł hotelik maj/czerwiec - 200zł hotelik czerwiec/lipiec [/COLOR][/COLOR] [/B][SIZE=4]Aktualny stan skarbonki[/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=darkgreen] 0zł [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=darkgreen][COLOR=black][SIZE=2] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR]
  14. Bardzo serdecznie dziękujemy. Skarpeta zaktualizowana.
  15. wydatki Ninkowe [SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]- 250zł DT lipiec - 16zł zakroplenie (przelew) W Skarbonce Ninki aktualnie znajduje się 95,50zł
  16. Ja również przelałam 147zł za Dziadka i Ninkę. 66zł ze skarpety dla Dziadka dotarło.
  17. Do zapłaty w lecznicy Florcia ma 80zł - SPA - ze 100zł przeznaczonych na ten cel. Czy 20zł, które zostało możemy przeznaczyć na DT? Czy jest sprzeciw? 69zł - zakroplenie i leki - płaci skarpeta łowicka.
  18. [B]Figaro[/B]- RTG- [B]55zł[/B] - [B]skarpeta łowicka[/B] (na konto lecznicy) [B]Dziadunio[/B]- wizyty dyżurowe- 131zł - [B]66zł - skarpeta łowicka [/B](na konto mamanabank)[B], 65zł - mamanabank[/B] Florcia- spa, krople, leki- 149zł - [B]69zł - skarpeta łowicka [/B](na konto lecznicy)[B], 80zł - Andzike[/B] (na konto lecznicy) Fara- kerabol [B]40zł - skarpeta łowicka [/B](na konto lecznicy) Diana z Tkaczewa sterylizacja 270- 150-50= [B]70zł - skarpeta łowicka [/B](na konto lecznicy) Psotka z Podrzecznej sterylizacja - 200- 150= [B]50zł - skarpeta łowicka [/B](na konto lecznicy) Lolek- badania dodatkowe po pogryzieniu [B]90zł - skarpeta łowicka [/B](na konto lecznicy) Nina- krople [B]16zł - mamanabank [/B] Ciężarna suczka USG- [B]gratis Łącznie Skarpeta Łowicka na konto lecznicy [COLOR=red]374zł [COLOR=black]Skarpeta Łowicka na konto mamanabank [COLOR=red]66zł RAZEM 440zł [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][B]mamanabank na konto lecznicy 66zł + 65zł + 16zł = [COLOR=red]147zł [COLOR=black]Andzike na konto lecznicy [COLOR=red]80zł [COLOR=black](Łącznie: 601zł)[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
  19. Dzwoniła do mnie Pani, którą urzekł charakter Serwusa. Mieszkanie w bloku, rodzina z dzieckiem. W zeszłym roku odszedł 14 letni pies. Dorośli w rodzinie są zgodni, co do adopcji psa, spacery, odchudzanie, praca nad ewentualnym lękiem separacyjnym, gdyby się okazało, że Serwus nie lubi przebywać sam. Państwo pracują, ale pies miałby również towarzystwo kogoś z rodziny w ciągu dnia, nie spędzałby wiele czasu sam. Serwus jest tym jednym jedynym, wymarzonym, ze względu na cechy, że się tak wyrażę, osobowości. Dom jest zdecydowany.
  20. Serwus ma szansę na dom, dom który podczytuje jego wątek od dłuższego czasu. Poszukujemy osoby do sprawdzenia domu w Łodzi (Widzew), skontaktowałam się w tej sprawie z Ritą60, niestety nie może pomóc, czekam na odpowiedź ewatonieja i katya. Proszę o pomoc w imieniu Serwusa.
  21. Nadal nikt nie odpowiedział w kwestii pomocy w przeprowadzeniu wizyty, dzisiaj jeszcze poproszę kilka osób, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto zechce pomóc, zwłaszcza, że Pan zaoferował również pomoc w dowiezieniu wolontariusza z Łodzi do swojego domu, jeśli będzie taka potrzeba. A może jednak ktoś z Was wybiera się do Łodzi i przy okazji mógłby pomóc Falko w opuszczeniu schroniska?
  22. Za czas niedługi rozbiję cegłę na kawałki, ile z jakiej skarbonki trzeba zapłacić, ale i tak będzie bolało. Zapytałam już w mailu ile dokładnie kosztowało samo spa, bez leków i kropli.
  23. Uwaga! Leci cegła! [QUOTE]Rozliczenie za czerwiec 2011 Figaro- RTG- 55zł Dziadunio- wizyty dyżurowe- 131zł Florcia- spa, krople, leki- 149zł Fara- kerabol 40zł Diana z Tkaczewa sterylizacja 270- 150-50= 70zł Psotka z Podrzecznej sterylizacja - 200- 150= 50zł Lolek- badania dodatkowe po pogryzieniu 90zł Nina- krople 16zł Ciężarna suczka USG- gratis Pozdrawiam, -- Maja Popławska Przychodnia Weterynaryjna- Popławscy s.c [/QUOTE]
×
×
  • Create New...