-
Posts
324 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ruru
-
Ada może nie mieć włosów i tak jest najpiękniejsza trzymam kciuki za Was Obie:loveu:
-
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
ruru replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://tiny.pl/lhh5"][IMG]http://images30.fotosik.pl/150/226a689eaa73d122.jpg[/IMG][/URL] kod do bannerka; [noparse][url=http://tiny.pl/lhh5][IMG]http://images30.fotosik.pl/150/226a689eaa73d122.jpg[/IMG][/url][/noparse] Można pomóc suni umieszczając jej bannerek w podpisie, aby umieścić bannerek w podpisie trzeba skopiować powyższy kod, kliknąć na Panel Użytkownika na górze strony, potem na Edytuj Podpis i można już wkleić kod bannerka, dziękujemy:loveu: -
Malutki Dziadzia...śpi w krzakach..POJECHAŁ DO DOMU!!!
ruru replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Banerek dla słodkiego, malutkiego Dziadzi [URL="http://tiny.pl/lfk5"][IMG]http://images32.fotosik.pl/131/bfb0d84714892002.jpg[/IMG][/URL] [noparse][url=http://tiny.pl/lfk5][IMG]http://images32.fotosik.pl/131/bfb0d84714892002.jpg[/IMG][/url][/noparse] można pomóc pieskowi, umieszczając jego bannerek w podpisie, aby umieścić bannerek w podpisie trzeba skopiować powyższy kod, kliknąć na Panel Użytkownika na górze strony, potem na Edytuj Podpis i można już wkleić kod bannerka :loveu: -
Jakie szczęśliwe zakończenie:multi::multi: Duuuuużo szczęścia śliczna sunieczko:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Dramat Rockiego-kila lat u alkoholika!łódz .ma dom!
ruru replied to netti1's topic in Już w nowym domu
typ sowa ;) do góry Rocki po domek:multi: -
[FNiZ]-Psiak Nosek...już w Fundacji..od roku czeka na dom!
ruru replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Pomyślałam, że bardzo by się przydały [SIZE=4]portrety Noska[/SIZE], takie na, których widać byłoby [SIZE=3]oczka[/SIZE] i mokry [SIZE=3]nosek[/SIZE];) By można zrobić bardziej działający bannerek i do ogłoszeń by było dobrze wstawić.. brakuje mi jego psiego [SIZE=4]pyszczka[/SIZE];):roll:;) -
Bardzo czekamy na zdjęcia z aportowania patyka:multi::multi::multi:
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ruru replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam ślicznemu podłużnemu Bafusiowi dodatkowy bannerek, co dwa bannerki to nie jeden..;) [URL="http://tiny.pl/lc8s"][IMG]http://images31.fotosik.pl/140/c104c47687425992.jpg[/IMG][/URL] a tu kod do bannerka: [noparse][url=http://tiny.pl/lc8s][IMG]http://images31.fotosik.pl/140/c104c47687425992.jpg[/IMG][/url][/noparse] Można pomóc pieskowi, wklejając jego bannerek do podpisu, aby umieścić bannerek w podpisie trzeba skopiować powyższy kod, kliknąć na Panel Użytkownika na górze strony, potem na Edytuj Podpis i można już wkleić kod bannerka Dziękujemy!:loveu: -
[FNiZ]-Psiak Nosek...już w Fundacji..od roku czeka na dom!
ruru replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Oto bannerek dla ślicznego Noska, musi przynieść szczęście [URL="http://tiny.pl/lf5c"][IMG]http://images23.fotosik.pl/156/a5064aa0363af600.jpg[/IMG][/URL] a tutaj kod do bannerka: [noparse][url=http://tiny.pl/lf5c][IMG]http://images23.fotosik.pl/156/a5064aa0363af600.jpg[/IMG][/url][/noparse] Można pomóc Pieskowi umieszczając bannerek w podpisie, aby umieścić bannerek w podpisie trzeba skopiować powyższy kod, kliknąć na Panel Użytkownika na górze strony, potem na Edytuj Podpis i można już wkleić kod bannerka Dziękujemy:loveu: -
Dramat Rockiego-kila lat u alkoholika!łódz .ma dom!
ruru replied to netti1's topic in Już w nowym domu
Bannerek dla Rockiego, niech przyniesie szczęście, ile może czekać taki piękny Piesek: [URL="http://tiny.pl/lf5t"][IMG]http://images33.fotosik.pl/140/9d751016dce1924e.jpg[/IMG][/URL] kod do bannerka: [noparse][url=http://tiny.pl/lf5t][IMG]http://images33.fotosik.pl/140/9d751016dce1924e.jpg[/IMG][/url][/noparse] aby umieścić bannerek w podpisie trzeba skopiować powyższy kod, kliknąć na Panel Użytkownika na górze strony, potem na Edytuj Podpis i można już wkleić kod bannerka dziękujemy:loveu: -
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
ruru replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[CENTER][URL="http://upload.miau.pl/show.php?u=3/63895"][IMG]http://upload.miau.pl/3/63895m.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4] Wspaniała,wierna, tłuściutka, najmądrzejsza sunia Bella, po 5 latach [/SIZE][SIZE=4]dzielnego stróżowania[/SIZE] [SIZE=4] w zimnym pustostanie bardzo, bardzo prosi o domek chociaż tymczasowy[/SIZE] [/CENTER] -
:multi:WoW:multi:
-
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
ruru replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Czy Bella dzisiaj na zabiegu? -
Łódź[FNiZ] - melina nad melinami,dramat suni,pomocy!!!ma dom
ruru replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Bardzo piękny piesek z tej Molly, troszkę jak dingo:roll::loveu::loveu::loveu: -
Cześć Ada, co tam słychać pod świerczkiem:loveu::loveu::loveu: