Jump to content
Dogomania

ruru

Members
  • Posts

    324
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ruru

  1. MOżna pomóc Fionie umieszczając jej bannerek w podpisie: kod bannerka: [noparse][/noparse] aby umieścić bannerek w podpisie trzeba skopiować powyższy kod, kliknąć na Panel Użytkownika na górze strony, potem na Edytuj Podpis i można już wkleić kod bannerka, dziękujemy:loveu:
  2. Ada może nie mieć włosów i tak jest najpiękniejsza trzymam kciuki za Was Obie:loveu:
  3. [URL="http://tiny.pl/lhh5"][IMG]http://images30.fotosik.pl/150/226a689eaa73d122.jpg[/IMG][/URL] kod do bannerka; [noparse][url=http://tiny.pl/lhh5][IMG]http://images30.fotosik.pl/150/226a689eaa73d122.jpg[/IMG][/url][/noparse] Można pomóc suni umieszczając jej bannerek w podpisie, aby umieścić bannerek w podpisie trzeba skopiować powyższy kod, kliknąć na Panel Użytkownika na górze strony, potem na Edytuj Podpis i można już wkleić kod bannerka, dziękujemy:loveu:
  4. Banerek dla słodkiego, malutkiego Dziadzi [URL="http://tiny.pl/lfk5"][IMG]http://images32.fotosik.pl/131/bfb0d84714892002.jpg[/IMG][/URL] [noparse][url=http://tiny.pl/lfk5][IMG]http://images32.fotosik.pl/131/bfb0d84714892002.jpg[/IMG][/url][/noparse] można pomóc pieskowi, umieszczając jego bannerek w podpisie, aby umieścić bannerek w podpisie trzeba skopiować powyższy kod, kliknąć na Panel Użytkownika na górze strony, potem na Edytuj Podpis i można już wkleić kod bannerka :loveu:
  5. Trzymamy kciuki za [SIZE=4]wspaniały[/SIZE] domek:thumbs::thumbs:
  6. Jakie szczęśliwe zakończenie:multi::multi: Duuuuużo szczęścia śliczna sunieczko:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. typ sowa ;) do góry Rocki po domek:multi:
  8. Pomyślałam, że bardzo by się przydały [SIZE=4]portrety Noska[/SIZE], takie na, których widać byłoby [SIZE=3]oczka[/SIZE] i mokry [SIZE=3]nosek[/SIZE];) By można zrobić bardziej działający bannerek i do ogłoszeń by było dobrze wstawić.. brakuje mi jego psiego [SIZE=4]pyszczka[/SIZE];):roll:;)
  9. Bardzo czekamy na zdjęcia z aportowania patyka:multi::multi::multi:
  10. Można ściągnąć plakat o Fionie http://upload.miau.pl/3/67455.pdf i porozsyłać mailowo razem z linkiem do tego filmu, który znalazła Katya, bardzo dobry film: ja tak porozsyłałam:roll: a nuż?:roll:
  11. Zrobiłam ślicznemu podłużnemu Bafusiowi dodatkowy bannerek, co dwa bannerki to nie jeden..;) [URL="http://tiny.pl/lc8s"][IMG]http://images31.fotosik.pl/140/c104c47687425992.jpg[/IMG][/URL] a tu kod do bannerka: [noparse][url=http://tiny.pl/lc8s][IMG]http://images31.fotosik.pl/140/c104c47687425992.jpg[/IMG][/url][/noparse] Można pomóc pieskowi, wklejając jego bannerek do podpisu, aby umieścić bannerek w podpisie trzeba skopiować powyższy kod, kliknąć na Panel Użytkownika na górze strony, potem na Edytuj Podpis i można już wkleić kod bannerka Dziękujemy!:loveu:
  12. Oto bannerek dla ślicznego Noska, musi przynieść szczęście [URL="http://tiny.pl/lf5c"][IMG]http://images23.fotosik.pl/156/a5064aa0363af600.jpg[/IMG][/URL] a tutaj kod do bannerka: [noparse][url=http://tiny.pl/lf5c][IMG]http://images23.fotosik.pl/156/a5064aa0363af600.jpg[/IMG][/url][/noparse] Można pomóc Pieskowi umieszczając bannerek w podpisie, aby umieścić bannerek w podpisie trzeba skopiować powyższy kod, kliknąć na Panel Użytkownika na górze strony, potem na Edytuj Podpis i można już wkleić kod bannerka Dziękujemy:loveu:
  13. Bannerek dla Rockiego, niech przyniesie szczęście, ile może czekać taki piękny Piesek: [URL="http://tiny.pl/lf5t"][IMG]http://images33.fotosik.pl/140/9d751016dce1924e.jpg[/IMG][/URL] kod do bannerka: [noparse][url=http://tiny.pl/lf5t][IMG]http://images33.fotosik.pl/140/9d751016dce1924e.jpg[/IMG][/url][/noparse] aby umieścić bannerek w podpisie trzeba skopiować powyższy kod, kliknąć na Panel Użytkownika na górze strony, potem na Edytuj Podpis i można już wkleić kod bannerka dziękujemy:loveu:
  14. A tutaj do pobrania plakat o Fionie w wygodniejszym do drukowania formacie pdf: http://upload.miau.pl/3/67455.pdf
  15. DZisiaj Hanah przelała na moją prośbę 150 zł, które pozostały, bo nie udało się pomóc innym pieskom, to chociaż Fionie się przyda...
  16. Fionko, do góry niech cię wypatrzy twój nowy Domek tak jak cię wypatrzyło czyjeś dobre oko na tym strasznym złomowisku...
  17. [CENTER][URL="http://upload.miau.pl/show.php?u=3/63895"][IMG]http://upload.miau.pl/3/63895m.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=4] Wspaniała,wierna, tłuściutka, najmądrzejsza sunia Bella, po 5 latach [/SIZE][SIZE=4]dzielnego stróżowania[/SIZE] [SIZE=4] w zimnym pustostanie bardzo, bardzo prosi o domek chociaż tymczasowy[/SIZE] [/CENTER]
  18. Czy Bella dzisiaj na zabiegu?
  19. Żeby się udało, żeby to była TA pani, Busko Zdrój to nawet idealne powietrze i woda dla kuracjuszki Fiony...żeby się udało:thumbs:
  20. bardzo, bardzo czekamy na wieści i żeby były doooooobre:multi::happy1:
  21. A tutaj bannerek ślicznej suni: [URL="http://tiny.pl/l937"][IMG]http://images23.fotosik.pl/153/44a61d86315d7594.jpg[/IMG][/URL] kod do bannerka: [noparse][url=http://tiny.pl/l937][IMG]http://images23.fotosik.pl/153/44a61d86315d7594.jpg[/IMG][/url][/noparse] Zapraszam do pobierania:multi:
  22. Bardzo piękny piesek z tej Molly, troszkę jak dingo:roll::loveu::loveu::loveu:
  23. Cześć Ada, co tam słychać pod świerczkiem:loveu::loveu::loveu:
  24. Trzymamy kciuki bardzo, bardzo:thumbs::happy1: moooocno, bez względu na łatki
×
×
  • Create New...