Jump to content
Dogomania

jamnicze

Members
  • Posts

    10302
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jamnicze

  1. A co tu tak cicho? czyżby przygotowania przed klubówką? No to trzymam kciuki :)
  2. dwie uśmiechnięte pysie :) [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/1%20wrzesien/IMG_6241.jpg[/url] Ale włochaty ten kombinezon który pokazywałaś.
  3. A ja na krety polecam [B]jamnika[/B]! Przetestowane i skuteczne, tyle, że ogródek wcale nie wygląda lepiej :diabloti:
  4. Fajny efekt :) [url]http://www.tomecki.serwery.pl/cienka/noc_01.jpg[/url]
  5. dobry wieczór :)
  6. o, buzi sobie noskami jak Eskimosi dają :) [url]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_4008.jpg[/url]
  7. cha cha uśmiałam się, mała cffffaniara dobrze wie jak wykorzystać swoje gabaryty :) Gratulacje za Chorzów!!!
  8. Buziaki i najlepsze życzenia od Sajduni i jamnicze :)
  9. Sajdusia była już bardzo zmęczona [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/39-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/40-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/41-2.jpg[/IMG] i przesiadka na moje kolana [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/42-1.jpg[/IMG] a to ostatnie zdjęcie z mojego aparatu :( [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/43-1.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/24-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/25-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/27-3.jpg[/IMG] dużo ludzi było tam w nocy [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/28-3.jpg[/IMG] czas na kolację [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/26-4.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/34-3.jpg[/IMG] ratusz [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/35-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/36-2.jpg[/IMG] Saidi spotkała swojego przodka ;) [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/37-2.jpg[/IMG] ciekawie wyglądają te małe okienka po prawej, ciekawe jakie są pomieszczenia po drugiej stronie [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/38-2.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/23-3.jpg[/IMG] tu zatrzymaliśmy się na małą kawkę i coś słodkiego [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/22-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/33-3.jpg[/IMG] zobaczcie jak śmiesznie kończy się ulica :diabloti: [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/31-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/32-3.jpg[/IMG]
  13. A oto Kowno wieczorem w hotelowym pokoju ;) [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/29-3.jpg[/IMG] i już na starówce [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/30-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/005-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/006-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/21-3.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Metheora']to może zaryzykuję drugą flexi -Gudzinki sie ucieszą, bo narazie to tylko jak zabieram je pojedyńczo to bierzemy flexi :) i znowu lista zakupów dłuższa hahha[/QUOTE] No pewnie, dasz radę jak nic! [quote name='Cienka']Ja za Chiny ludowe nie wyprowadzę mośków na 2 flexi, a Jogiego to nawet samego:angryy: On ma taką torpedę w nogach, że ręce na flexi urywa[/QUOTE] Można poćwiczyć wyczekaj parę razy moment tuż przed końcem i sama szarpnij. Saidi mnie zadziwia tym, że doskonale wie kiedy która smycz się kończy. [quote name='Buszki']Bo może od małego nie był przyzwyczajany.My też na dwie ręce i dwa fleksiki chodzimy.A kiedyś był jeszcze trzeci Alvaro [*],to dopiero była jazda :diabloti:.[/QUOTE] Z 3 tylko raz próbowałam, problem z przyciskiem hamującym - za krótki kciuk ;) [quote name='M&S']Cześć Dziewczyny:)[/QUOTE] witanko [quote name='Metheora']puk puk :D[/QUOTE] chorubsko mnie zmogło, ale już się doczłapałam do komputera. [quote name='Asiaczek']Mnie czasami też się zdarza, że biorę 3 baski na 3 Flexi. I jakoś daję radę:) Oczywiście, na spacerach to jest ciągłe przekładanie smyczy, aby nie poplątały się... Pzdr.[/QUOTE] 3 to faktycznie już wyższa szkoła jazdy. [quote name='Korenia']Ja kiedyś wychodziłam z 4ma na raz - Amy + Bunia, Dunia i Emir. Rozstrzał wieku 2-12 lat. Było trudnooo ;) Oczywiście 4 flexi ;p[/QUOTE] A 4 to nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić. No chyba, że zablokowane, ale wtedy nie różniłyby się od zwykłych smyczy. [quote name='Darianna']Ja z dwoma rudymi na flexi mykam, czasami w powietrzu ;)[/QUOTE] O, któż do nas zawitał :) To musi pięknie wyglądać: dwa rudzielce ciągną darianowy latawiec :diabloti: [quote name='M&S']Cześć Sajduchy:)[/QUOTE] Dobry wieczór :)
  15. Luzik jest zawsze po ocenie, przed to nie jestem nawet w stanie kanapki przełknąć ;) A fleksi - spoko, jak Asiaczek pisała - kwestia wprawy, masz w dwóch rękach i nie ma problemu, wszystko sama kontrolujesz. Najlepiej jak we 3 wychodzimy z naszymi psami, każdy na fleksi i one wtedy zaczynają szaleć :)Już się nieźle wyćwiczyłyśmy w przedkakiwaniu, schylaniu i przechodzeniu pomiędzy :diabloti: Koleżanka stwierdziła, że to lepsze od aerobiku :)
  16. Fajne stadko :) [url]http://img710.imageshack.us/img710/8106/dsc0584t.jpg[/url] Co do rowerów, to oni chyba nie muszą szukać swoich, bo to są miejskie - bierzesz i jedziesz (tylko nie jestem pewna czy tak jest tez w Szwecji)
  17. Saidi lubi oglądać właśnie ze zwierzakami, a ostatnio puściliśmy zdjęcia z weekendu (oczywiście była na nich Saidi) i nie mogliśmy ze śmiechu tak grzecznie siedziała przed telewizorem i oglądała :)
  18. Na filmie jaki Womb zadowolony i jaki delikatny w zabawie :)
  19. Witamy powakacyjnie :) A my mieliśmy fałszywy alarm ;)
  20. A ja myślałam, że to Wasz trawniczek, bo Aiko taki zadowolony :) [url]http://img820.imageshack.us/img820/5736/sam0576q.jpg[/url] Podoba mi się ubarwienie Mańka- 100lat dla kociaka :)
  21. [quote name='Asiaczek']Juz pisze wyniki z CAC-Chorzowa: [SIZE=3][B][COLOR=red]OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI[/COLOR], kl.pośrednia - dosk.1, CAC [COLOR=red]Kanibaru FROMAJE FRAIS[/COLOR], kl.otwarta - dosk.1, CAC [COLOR=red]JAZZY BOY Asiaczek FCI[/COLOR], kl.championów - dosk.1, CAC, BOS, [COLOR=purple]BOB, BOG2!!!![/COLOR] [COLOR=red]ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI[/COLOR][/B][B], kl.puppy - w.o.1. [COLOR=red]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI[/COLOR], kl.championów - - dosk.1, CAC, [COLOR=purple]BOS.[/COLOR] [COLOR=red]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI,[/COLOR] kl.weteranów - dosk.1, Naj.Weteran, [COLOR=purple]BIS Veteran3!!![/COLOR]![/B][/SIZE] [COLOR=blue][B]Dodatkowo, [SIZE=3]Zuzka + Erka[/SIZE] brały udział w konk. Młody Prezenter i.... Zuzka razem z Ercią wygrała gr. starszą!!!![/B][/COLOR] aj, aj, jaki super dzień! Słoneczny, z sukcesami, spotkałam się z moim bratem ciotecznym,który specjalnie przyszedł na tę wystawę (a mieszka w Pyskowicach).... Sędzia z Norwegii - Elli Marie Klepp - to prawdziwa sedzia. Na ringu spokojna,opanowana, sprawna, jej opisy były jasne, logiczne. to tez zasługa tłumacza:) Pomimo, iz miała do oceny 73 psy + konk. Młody Prezenter, do końca wystawy, czyli do konkurencji finałowych zachowała super kondycję, spokój i... uśmiech na twarzy! Dla oceny z Jej rąk warto było jechac do Chorzowa. Pzdr.[/QUOTE] [B]GRATULACJE [COLOR=darkred]:multi::multi::multi: super wynik !!! [/COLOR][/B]
  22. Tak, tak !!! Wszyscy świetnie rozpoznali i nikt nie dał się zwieść podobieństwem siostrzyczek :). A ile pomysłów i metod na rozpoznanie, ho, ho :) [B]ewelinabuck [/B]bardzo dziękuję za śliczne zdjęcia mojej Sajduni :loveu: [B][URL="http://www.dogomania.pl/members/5089-ewelinabuck"][/URL][/B][URL="http://www.dogomania.pl/members/5089-ewelinabuck"][/URL]
  23. Gratulacje! Pięknie Luisek wyrósł [url]http://img89.imageshack.us/img89/9149/przemysl046.jpg[/url] Ktoś tu się bawił chowanego w rabatkach ;) [url]http://img192.imageshack.us/img192/959/dscn9374.jpg[/url]
  24. Ale kawusie :) A ja bym sobie taką ze smakiem wypiła :diabloti:
  25. I jak tam?
×
×
  • Create New...