Jump to content
Dogomania

jamnicze

Members
  • Posts

    10302
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jamnicze

  1. 100 lat dla córci :)
  2. Do zabawy oczywiście, a raczej chciałam ją trochę nakręcić na coś innego niż smaczki. Ale ona nie jest nim aż tak zainteresowana, jak sam w łapki nie chce wpaść, to biegać za bardzo za nim nie będzie :diabloti:
  3. Jaką fajną altankę macie w ogrodzie, aż by się chciało na piwo skoczyć do Was :) [url]http://img404.imageshack.us/img404/149/dzis040.jpg[/url]
  4. I jak rozłożyły się maści? Dwa czarne się urodziły?
  5. [quote name='Cienka']Pina się nie boi co więcej siedzi i zawsze z nami ogląda fajerwerki a Jogi jak nie strzelają pod domem to nie reaguje.[/QUOTE] Ja nie wiem jak to się stało, ale to był proces postępujący. Najpierw niczego się nie bała. Potem zaczęła się bać wystrzałów, a zwłaszcza tych wizgów od rakietnic. Za to mogła spać w czasie burzy nawet przy otwartym oknie. Niestety po kolejnym roku nie lubi także grzmotów i podczas burzy robi się nerwowa :niewiem:. A dzisiaj wystrzeliło akurat jak robiła q...., no i przerwała w trakcie :motz:
  6. [quote name='BasVet']A mamusia gdzie była? :D[/QUOTE] W domu oczywiście ale ona ich nie nosi. Była bardzo zadowolona jak wróciliśmy i z powrotem zabraliśmy jej dzieciaczki do kupy :) [quote name='Buszki']Mam dwie ręce,to będę dwa kciuki trzymać ;).[/QUOTE] Ale pierwsze miejsce jest tylko jedno ;)
  7. Taaaa, a ja mam właśnie wrażenie, że największą atrakcją Wigilii będą właśnie maluchy ;) i to przede wszystkim dla nich rodzinka się zapowiedziała :evil_lol:
  8. [quote name='M&S']Tylko teraz przesyłka nie dojdzie przed świętami.....[/QUOTE] No właśnie, a my też zostawiamy część prezentów na ostatnią chwilę. A tłumy takie, że TZ się odgraża, że spożywcze też będzie robił przez internet :evil_lol: [quote name='Buszki']A ja właśnie wróciłam z zakupów.Normalnie koszmar:pełno samochodów,ludzi,kolejki...Ale jestem zadowolona,bo kupiłam mężowi piżamę za całe 10zł (porządna,bawełniana) :).[/QUOTE] Łoł, to gdzie taka promocja? Ja wczoraj widziałam dla siebie piżamkę, nawet mi się podobała, podchodzę i :crazyeye: ponad 300zł :roll:, nie, nie, tyle to ja za barchany płacić nie będę :eviltong:
  9. [quote name='lourdnes']Mania tak samo.Jak ją wołam po coś to nie słyszy ale dzwiek otwieranej lodowki działa magicznie :evil_lol: i to bez znaczenia co sie z tej lodówki wyciąga Mania zje wszystko ;) Teraz bede malo w sieci bo jestem juz na wsi i bede tutaj na stale bo przenosimy sie do olsztyna .Oznacza to mieszkanie w domu :multi::multi: :multi:i tym samym brak sieci :shake::shake::shake:Ale co jakis czas przyjde z fotkami i pozagladam co u was slychac ;)[/QUOTE] Oooo, to szkoda, że będziesz teraz rzadko. Ale pracować będziecie w Olsztynie? To może tam będziesz do nas zadlądać? :) Na pewno najbardziej zadowolone z takiego rozwiązania będą Mośki :)
  10. [B]A rebus dotyczy odróżnienia maluszków z ostatniego zdjęcia :)[/B]
  11. [quote name='Buszki']No to ja się pokuszę :).Mam wprawę w wychowywaniu maluchów,to i chrzestną mogę zostać ;).[/QUOTE] :loveu: no to mamy komplet, ostatniej ATHARY chrzestną została [B]Buszki [/B]:loveu: Tylko jak Ty będziesz za nią kciuki trzymać jak na ringu spotka się z Twoimi basałykami? :evil_lol::eviltong:
  12. [quote name='deer_1987']To ja sie zglaszam ma mame chrzestna ALBIREO[/QUOTE] Super :multi::multi:, to już tylko Athara czeka na chrzestną :) [quote name='Buszki']No to będziesz miała wesoło :evil_lol:.[/QUOTE] Przyjdzie mi płotek rozstawić, tylko nie wiem co w nocy zrobić żeby Saidi miała do nich dostęp, a z drugiej strony mogła sobie wyjść, bo ona jest nie przyzwyczajona do zamknięcia. [B]I co, nikt się nie pokusi na rozwiązanie rebusa? :razz:[/B]
  13. [quote name='BasVet']Piękne, piękne po prostu :loveu: Napatrzeć się nie można ;)[/QUOTE] I jak szybko rosną, dopiero co takie małe sznurówki były, a teraz już kluchy przez ręce się przelewają :) [quote name='Buszki']Ale Sajdi ma małe cycusie,u Buszi wiszą prawie do połowy tylnych nóg ;).[/QUOTE] Teraz już są nieco bardziej wyciągnięte, ale Saidi zawsze dbała o wygląd, linię trzyma, to i cycki wciąga [B]:diabloti:[/B] [quote name='betka-sp'][url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/25-6.jpg[/url] jejku ;) jak ja lubię takie bezbronne fotki ;) cudne maluszki ...:loveu: pięknie rosną :multi::multi:[/QUOTE] Mi też ta fotka się podoba :loveu: [quote name='ewtos']Zaglądam i podziwiam cudeńka:loveu:, ja to pewnie długo jeszcze ich nie odróżnię , bardzo wyrównany wagowo miot (jak na moje oko.)[/QUOTE] To nie takie trudne, każde ma inny układ skarpet i kryz ;) Miot faktycznie wyrównany, ważę je codziennie, przy urodzeniu różnica między najcięższą pierworodną, a ostatnim chłopaczkiem było 22g :). Nadal najcięższa jest pierworodna ale chłopak już tuż tuż za nią. 4 gramy mu brakują [B]:diabloti:[/B], tak więc reszta towarzystwa się tasuje ;)
  14. [B]Zanim odpowiem na Wasze posty, to mam niusa! :razz: Barykada w wejściu do klateczki została sforsowana!!! [/B] [B]:crazyeye: Właśnie wróciliśmy z kościoła, a tu małe się drze, patrzę, a Aviarek lezie przez pokój i piska :mad:, zaglądam do środka, a tam tylko 2 dziewuszki tri sobie śpią, a gdzie Aludra? :roll: Oczywiście też wylazła :angryy:, zwinęła się w kłębuszek i spała koło klatki :lol: Oj, będą z nich rozrabiaki :diabloti:[/B]
  15. Aviar i Albireo [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/43-2.jpg[/IMG] cała rodzinka :) [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/44-1.jpg[/IMG] I mam dla Was zagadkę: [B]poznajecie już moje szkraby?[/B] :cool3: [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/45-1.jpg[/IMG]
  16. ATHARA ma już całkiem otwarte oczka, a ALBIREO i AVIAR maja już szpareczki ;) Wczoraj szkraby zaczęły już stawać na wszystkich czterech łapach i stawiać pierwsze kroki :loveu: A tu trochę nieco wcześniejszych fotek [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/39-3.jpg[/IMG] Athara i Aludra [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/40-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/41-3.jpg[/IMG] a tu się ułożyły dokładnie tak jak się urodziły :loveu: od lewej: ADHARA, ALBIREO, ALUDRA, AVIAR [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/42-2.jpg[/IMG]
  17. [quote name='deer_1987']A co trzeba zrobi by być chrzestnym? :D[/QUOTE] Przede wszystkim chcieć :) Mentalnie wspierać maluszka, przesyłać mu dobre myśli i zawsze trzymać za niego kciuki, zwłaszcza na wystawach :) [quote name='BasVet']Dzień dobry :) Jakie śliczne boBaski i mamusia oczywiście ;) Tylko je tulić :D[/QUOTE] Witam w baskowym przedszkolu :) Ja je ciągle przytulam, są bardzo mięciusie :loveu: [quote name='Kisses']Aaaa, jakie małe gnomy :loveu:[/QUOTE] Ja Ci dam gnomy, to świnki morskie są, nie widać? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='BasVet']Zakochać się można :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Oj, można, można, a ruda panienka nadal czeka aż ktoś z kretesem się w niej zakocha i zaofiaruje swój domek do wspólnego zamieszkania :cool3: [quote name='M&S']Słodkie serdelki:):)[/QUOTE] A jakie pulpety się z nich robią :), za to Saidi chuda jak przecinek :roll:
  18. Ale tu dużo pięknych ozdób świątecznych, od razu bardziej świątecznie się zrobiło. U mnie na razie w ogóle nic nie zapowiada Świąt, a do tej pory wyciągałam ozdóbki na Mikołaja. No cóż, jak się ma przedszkole w domu ... Aaaaa, na dodatek w Wigilię przychodzą goście .... Będzie trzeba w końcu jakoś ogarnąć tę chałupę ;) A choinki i to żywej TZ nie odpuści, tyle, że jodły poszuka coby się igły ze szczeniakami nie mieszały ;)
  19. Te z Twojej listy Asiaczku już wszystkie nakarmione :) Oddałam dzisiaj michę takiemu co ma mniej procent ale piszecie, że akcja tylko do dzisiaj? to pewnie nie zdąży nazbierać pełnej miseczki, szkoda.
  20. Saidi też niezbyt chętnie wychodzi, na dodatek zaczęli już u nas strzelać.
  21. [quote name='Cienka']Oj tam oj czepiasz się Asiaczku :P[/QUOTE] To nie czepianie się, wtedy wszystko jest jasne które to imię, a które przydomek. Tym bardziej, że przydomek może być pisany po lub przed imieniem. Ja się wkurzam, że w niektórych katalogach w ogóle nie zwracają na to uwagi.
  22. [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/31-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/32-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/34-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/33-4.jpg[/IMG]
  23. No dobra, nadal nikt nie chce wspierać mentalnie moich panienek tri, więc może jak wstawię fotki, to ktoś się zauroczy i zostanie chrzestnym :loveu: Jeszcze dwie dziewuszki czekają ;) [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/23-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/24-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/25-6.jpg[/IMG]
  24. [quote name='deer_1987'][url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/38-3.jpg[/url] jaka cudna![/QUOTE] :loveu: [quote name='Buszki']Mamusia najpiękniejsza :).[/QUOTE] No, baaa :loveu: ale mam nadzieję, że ta urodę przekazała dzieciaczkom ;) [quote name='M&S']Super maluszki, a Sajducha:loveu::loveu:[/QUOTE] Dzięki :) [quote name='Cienka']Teraz do pomocy Sajdzie Jogi by się przydał on to taki tatuś etatowy:)[/QUOTE] No wiesz, one teraz to głównie cyca się domagają więc nie wiem jakby Joguś sobie poradził :evil_lol: [quote name='M&S']Ciekawe, czy Sajdi byłaby zadowolona.....;)[/QUOTE] Kto wie? Ale raczej by go pogoniła ;) [quote name='bafisia']Witaj kochana, widzę że maluszki rosną, są śliczne, sama miałabym ochotę na takie słodkości w domku ale znasz moją sytuację hi hi. Wygłaskaj od cioci Asi maluszki, a specjalne mizianki dla mojej ulubionej basenjinki Sajduni :)[/QUOTE] Hej, cieszę się, że do nas wpadłaś :multi::multi::multi: Sajdunia wymiziana :) Właśnie przygotowywałam fotki z naszej ostatniej wystawy (Wy tez tam jesteście :)) do wstawienia na stronę, tylko z internetem były wczoraj jakieś cuda. Postaram się do Świąt je tam umieścić :) [quote name='unikatowydiament']miłego weekendziku życzymy:)[/QUOTE] dzięki, upływa nam na lenistwie, więc jest miły. A wczoraj byliśmy z bratem zrobić zakupy dla maluszków, tzn. trochę zabawek :) [quote name='Asiaczek']Jupi!!!!!!! U mnie jeszcze "cisza w oczach".... Zaciśnięte mocno:) Jeeeeeee..........różowe łapinki!!!! [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/30-5.jpg[/url] pzdr.[/QUOTE] U mnie widzi pierwsza sunia, a pieskowi zrobił się już trójkącik ;), reszta jeszcze nie chce oglądać świata, z to zaczynają już wędrować :) [quote name='M&S']Ale fajnie, otwarte oczko:)[/QUOTE] Już oba :) [quote name='anetta']Jakie na karku :mad: O tułowi pisałam :eviltong: Brawo dla pierwszego oczka :lol:[/QUOTE] :)
  25. [quote name='marcelinka371']Ooooo jakie kochaneee :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: A jak tam mamusia ??[/QUOTE] Mamusia ma się dobrze :) Ładnie sprząta po dzieciach, ale nie chce już siedzieć z piraniami i tylko wpada posprzątać i nakarmić ;)
×
×
  • Create New...