-
Posts
10302 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jamnicze
-
100 lat dla córci :)
-
Do zabawy oczywiście, a raczej chciałam ją trochę nakręcić na coś innego niż smaczki. Ale ona nie jest nim aż tak zainteresowana, jak sam w łapki nie chce wpaść, to biegać za bardzo za nim nie będzie :diabloti:
-
Jaką fajną altankę macie w ogrodzie, aż by się chciało na piwo skoczyć do Was :) [url]http://img404.imageshack.us/img404/149/dzis040.jpg[/url]
-
I jak rozłożyły się maści? Dwa czarne się urodziły?
-
[quote name='Cienka']Pina się nie boi co więcej siedzi i zawsze z nami ogląda fajerwerki a Jogi jak nie strzelają pod domem to nie reaguje.[/QUOTE] Ja nie wiem jak to się stało, ale to był proces postępujący. Najpierw niczego się nie bała. Potem zaczęła się bać wystrzałów, a zwłaszcza tych wizgów od rakietnic. Za to mogła spać w czasie burzy nawet przy otwartym oknie. Niestety po kolejnym roku nie lubi także grzmotów i podczas burzy robi się nerwowa :niewiem:. A dzisiaj wystrzeliło akurat jak robiła q...., no i przerwała w trakcie :motz:
-
[quote name='BasVet']A mamusia gdzie była? :D[/QUOTE] W domu oczywiście ale ona ich nie nosi. Była bardzo zadowolona jak wróciliśmy i z powrotem zabraliśmy jej dzieciaczki do kupy :) [quote name='Buszki']Mam dwie ręce,to będę dwa kciuki trzymać ;).[/QUOTE] Ale pierwsze miejsce jest tylko jedno ;)
-
Taaaa, a ja mam właśnie wrażenie, że największą atrakcją Wigilii będą właśnie maluchy ;) i to przede wszystkim dla nich rodzinka się zapowiedziała :evil_lol:
-
[quote name='M&S']Tylko teraz przesyłka nie dojdzie przed świętami.....[/QUOTE] No właśnie, a my też zostawiamy część prezentów na ostatnią chwilę. A tłumy takie, że TZ się odgraża, że spożywcze też będzie robił przez internet :evil_lol: [quote name='Buszki']A ja właśnie wróciłam z zakupów.Normalnie koszmar:pełno samochodów,ludzi,kolejki...Ale jestem zadowolona,bo kupiłam mężowi piżamę za całe 10zł (porządna,bawełniana) :).[/QUOTE] Łoł, to gdzie taka promocja? Ja wczoraj widziałam dla siebie piżamkę, nawet mi się podobała, podchodzę i :crazyeye: ponad 300zł :roll:, nie, nie, tyle to ja za barchany płacić nie będę :eviltong:
-
[quote name='lourdnes']Mania tak samo.Jak ją wołam po coś to nie słyszy ale dzwiek otwieranej lodowki działa magicznie :evil_lol: i to bez znaczenia co sie z tej lodówki wyciąga Mania zje wszystko ;) Teraz bede malo w sieci bo jestem juz na wsi i bede tutaj na stale bo przenosimy sie do olsztyna .Oznacza to mieszkanie w domu :multi::multi: :multi:i tym samym brak sieci :shake::shake::shake:Ale co jakis czas przyjde z fotkami i pozagladam co u was slychac ;)[/QUOTE] Oooo, to szkoda, że będziesz teraz rzadko. Ale pracować będziecie w Olsztynie? To może tam będziesz do nas zadlądać? :) Na pewno najbardziej zadowolone z takiego rozwiązania będą Mośki :)
-
[B]A rebus dotyczy odróżnienia maluszków z ostatniego zdjęcia :)[/B]
-
[quote name='Buszki']No to ja się pokuszę :).Mam wprawę w wychowywaniu maluchów,to i chrzestną mogę zostać ;).[/QUOTE] :loveu: no to mamy komplet, ostatniej ATHARY chrzestną została [B]Buszki [/B]:loveu: Tylko jak Ty będziesz za nią kciuki trzymać jak na ringu spotka się z Twoimi basałykami? :evil_lol::eviltong:
-
[quote name='deer_1987']To ja sie zglaszam ma mame chrzestna ALBIREO[/QUOTE] Super :multi::multi:, to już tylko Athara czeka na chrzestną :) [quote name='Buszki']No to będziesz miała wesoło :evil_lol:.[/QUOTE] Przyjdzie mi płotek rozstawić, tylko nie wiem co w nocy zrobić żeby Saidi miała do nich dostęp, a z drugiej strony mogła sobie wyjść, bo ona jest nie przyzwyczajona do zamknięcia. [B]I co, nikt się nie pokusi na rozwiązanie rebusa? :razz:[/B]
-
[quote name='BasVet']Piękne, piękne po prostu :loveu: Napatrzeć się nie można ;)[/QUOTE] I jak szybko rosną, dopiero co takie małe sznurówki były, a teraz już kluchy przez ręce się przelewają :) [quote name='Buszki']Ale Sajdi ma małe cycusie,u Buszi wiszą prawie do połowy tylnych nóg ;).[/QUOTE] Teraz już są nieco bardziej wyciągnięte, ale Saidi zawsze dbała o wygląd, linię trzyma, to i cycki wciąga [B]:diabloti:[/B] [quote name='betka-sp'][url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/25-6.jpg[/url] jejku ;) jak ja lubię takie bezbronne fotki ;) cudne maluszki ...:loveu: pięknie rosną :multi::multi:[/QUOTE] Mi też ta fotka się podoba :loveu: [quote name='ewtos']Zaglądam i podziwiam cudeńka:loveu:, ja to pewnie długo jeszcze ich nie odróżnię , bardzo wyrównany wagowo miot (jak na moje oko.)[/QUOTE] To nie takie trudne, każde ma inny układ skarpet i kryz ;) Miot faktycznie wyrównany, ważę je codziennie, przy urodzeniu różnica między najcięższą pierworodną, a ostatnim chłopaczkiem było 22g :). Nadal najcięższa jest pierworodna ale chłopak już tuż tuż za nią. 4 gramy mu brakują [B]:diabloti:[/B], tak więc reszta towarzystwa się tasuje ;)
-
[B]Zanim odpowiem na Wasze posty, to mam niusa! :razz: Barykada w wejściu do klateczki została sforsowana!!! [/B] [B]:crazyeye: Właśnie wróciliśmy z kościoła, a tu małe się drze, patrzę, a Aviarek lezie przez pokój i piska :mad:, zaglądam do środka, a tam tylko 2 dziewuszki tri sobie śpią, a gdzie Aludra? :roll: Oczywiście też wylazła :angryy:, zwinęła się w kłębuszek i spała koło klatki :lol: Oj, będą z nich rozrabiaki :diabloti:[/B]
-
Aviar i Albireo [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/43-2.jpg[/IMG] cała rodzinka :) [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/44-1.jpg[/IMG] I mam dla Was zagadkę: [B]poznajecie już moje szkraby?[/B] :cool3: [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/45-1.jpg[/IMG]
-
ATHARA ma już całkiem otwarte oczka, a ALBIREO i AVIAR maja już szpareczki ;) Wczoraj szkraby zaczęły już stawać na wszystkich czterech łapach i stawiać pierwsze kroki :loveu: A tu trochę nieco wcześniejszych fotek [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/39-3.jpg[/IMG] Athara i Aludra [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/40-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/41-3.jpg[/IMG] a tu się ułożyły dokładnie tak jak się urodziły :loveu: od lewej: ADHARA, ALBIREO, ALUDRA, AVIAR [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/42-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']A co trzeba zrobi by być chrzestnym? :D[/QUOTE] Przede wszystkim chcieć :) Mentalnie wspierać maluszka, przesyłać mu dobre myśli i zawsze trzymać za niego kciuki, zwłaszcza na wystawach :) [quote name='BasVet']Dzień dobry :) Jakie śliczne boBaski i mamusia oczywiście ;) Tylko je tulić :D[/QUOTE] Witam w baskowym przedszkolu :) Ja je ciągle przytulam, są bardzo mięciusie :loveu: [quote name='Kisses']Aaaa, jakie małe gnomy :loveu:[/QUOTE] Ja Ci dam gnomy, to świnki morskie są, nie widać? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='BasVet']Zakochać się można :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] Oj, można, można, a ruda panienka nadal czeka aż ktoś z kretesem się w niej zakocha i zaofiaruje swój domek do wspólnego zamieszkania :cool3: [quote name='M&S']Słodkie serdelki:):)[/QUOTE] A jakie pulpety się z nich robią :), za to Saidi chuda jak przecinek :roll:
-
Ale tu dużo pięknych ozdób świątecznych, od razu bardziej świątecznie się zrobiło. U mnie na razie w ogóle nic nie zapowiada Świąt, a do tej pory wyciągałam ozdóbki na Mikołaja. No cóż, jak się ma przedszkole w domu ... Aaaaa, na dodatek w Wigilię przychodzą goście .... Będzie trzeba w końcu jakoś ogarnąć tę chałupę ;) A choinki i to żywej TZ nie odpuści, tyle, że jodły poszuka coby się igły ze szczeniakami nie mieszały ;)
-
Te z Twojej listy Asiaczku już wszystkie nakarmione :) Oddałam dzisiaj michę takiemu co ma mniej procent ale piszecie, że akcja tylko do dzisiaj? to pewnie nie zdąży nazbierać pełnej miseczki, szkoda.
-
Saidi też niezbyt chętnie wychodzi, na dodatek zaczęli już u nas strzelać.
-
[quote name='Cienka']Oj tam oj czepiasz się Asiaczku :P[/QUOTE] To nie czepianie się, wtedy wszystko jest jasne które to imię, a które przydomek. Tym bardziej, że przydomek może być pisany po lub przed imieniem. Ja się wkurzam, że w niektórych katalogach w ogóle nie zwracają na to uwagi.
-
[IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/31-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/32-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/34-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/33-4.jpg[/IMG]
-
No dobra, nadal nikt nie chce wspierać mentalnie moich panienek tri, więc może jak wstawię fotki, to ktoś się zauroczy i zostanie chrzestnym :loveu: Jeszcze dwie dziewuszki czekają ;) [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/23-7.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/24-6.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/25-6.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987'][url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/38-3.jpg[/url] jaka cudna![/QUOTE] :loveu: [quote name='Buszki']Mamusia najpiękniejsza :).[/QUOTE] No, baaa :loveu: ale mam nadzieję, że ta urodę przekazała dzieciaczkom ;) [quote name='M&S']Super maluszki, a Sajducha:loveu::loveu:[/QUOTE] Dzięki :) [quote name='Cienka']Teraz do pomocy Sajdzie Jogi by się przydał on to taki tatuś etatowy:)[/QUOTE] No wiesz, one teraz to głównie cyca się domagają więc nie wiem jakby Joguś sobie poradził :evil_lol: [quote name='M&S']Ciekawe, czy Sajdi byłaby zadowolona.....;)[/QUOTE] Kto wie? Ale raczej by go pogoniła ;) [quote name='bafisia']Witaj kochana, widzę że maluszki rosną, są śliczne, sama miałabym ochotę na takie słodkości w domku ale znasz moją sytuację hi hi. Wygłaskaj od cioci Asi maluszki, a specjalne mizianki dla mojej ulubionej basenjinki Sajduni :)[/QUOTE] Hej, cieszę się, że do nas wpadłaś :multi::multi::multi: Sajdunia wymiziana :) Właśnie przygotowywałam fotki z naszej ostatniej wystawy (Wy tez tam jesteście :)) do wstawienia na stronę, tylko z internetem były wczoraj jakieś cuda. Postaram się do Świąt je tam umieścić :) [quote name='unikatowydiament']miłego weekendziku życzymy:)[/QUOTE] dzięki, upływa nam na lenistwie, więc jest miły. A wczoraj byliśmy z bratem zrobić zakupy dla maluszków, tzn. trochę zabawek :) [quote name='Asiaczek']Jupi!!!!!!! U mnie jeszcze "cisza w oczach".... Zaciśnięte mocno:) Jeeeeeee..........różowe łapinki!!!! [url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/30-5.jpg[/url] pzdr.[/QUOTE] U mnie widzi pierwsza sunia, a pieskowi zrobił się już trójkącik ;), reszta jeszcze nie chce oglądać świata, z to zaczynają już wędrować :) [quote name='M&S']Ale fajnie, otwarte oczko:)[/QUOTE] Już oba :) [quote name='anetta']Jakie na karku :mad: O tułowi pisałam :eviltong: Brawo dla pierwszego oczka :lol:[/QUOTE] :)
-
[quote name='marcelinka371']Ooooo jakie kochaneee :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: A jak tam mamusia ??[/QUOTE] Mamusia ma się dobrze :) Ładnie sprząta po dzieciach, ale nie chce już siedzieć z piraniami i tylko wpada posprzątać i nakarmić ;)