Jump to content
Dogomania

jamnicze

Members
  • Posts

    10302
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jamnicze

  1. Jeszcze z życzeniami :) [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/prezent.jpg[/IMG]
  2. A ja nie lubię piwka :eviltong: Wolę różowe martini ;) Udało mi się zrobić baskowe życzenia :) [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/prezent.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Błyskotka']Małe śpiochy :).[/QUOTE] Teraz też śpią :) Ale coraz częściej i dłużej rozrabiają ;)
  4. [quote name='Asiaczek']Jeżeli ty jesteś juz zadowolona z prezentu, to ja tym bardziej:) Super! [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_026315dni.jpg[/URL] Haha, oj Serek widać znaczy wszystkie swoje dziewuchy... [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_027515DNI.jpg[/URL] Z filmami na YT to nic nie poradzę, bo sama się na tym wcale ale to wcale nie znam... Pzdr.[/QUOTE] Pewnie, że jestem zadowolona :). Ma większy zoom od tamtego i można robić zdjęcia w gorszych warunkach. Ale oczywiście to nie jest lustrzanka więc nie ma się co spodziewać jakiś super jakościowo fotek ;). Na razie robię fotki na auto i próbuje wyczuć aparat, pewnie trochę mi z tym zejdzie :) [quote name='deer_1987'][URL]http://www.youtube.com/?gl=PL&hl=pl[/URL] zakladasz konto i wgryasz filmiki latwo :D[/QUOTE] Dzięki, będę musiała kiedyś spróbować :) [quote name='Korenia']Słodkie :loveu: Twoje bobaski już mają jakiś Pańciów i Pańcie na oku?[/QUOTE] [quote name='anetta']Z tymi filmami to tak łatwo nie jest. Kiedyś chciałam wgrać, konto specjalnie założyłam. i co? Nie wgrało się :mad: Też jestem ciekawa jak tam przyszłe domki?[/QUOTE] Jeśli chodzi o przyszłe domki dla babasków, to na razie zamówione są dwa: Albireo i Aviar, 2 domki zastanawiają się nad Adharą (zobaczymy, państwo miało się odezwać po Świętach). Tylko Aluską nikt się nie interesuje, a dziewczyna ma taki fajny charakterek :) [B]M&S[/B] i [B]jenis [/B]bardzo Wam dziękuję za życzenia :loveu: [B]Co do maluchów, [/B]to już zaczęłam dawać im dodatkowe posiłki :). Najpierw było skrobane mięsko, a wczoraj doszedł biały serek. Bardzo ładnie je Aludra i Albireo, Aviar rzuca się na moje palce, jest strasznie łapczywy i próbuje wejść do miseczki :diabloti:. Adusi mięsko nie specjalnie wchodziło, ale serek jej chyba lepiej zasmakował ;) Zaczynają też się bawić, oczywiście napadając na siebie i na mnie. W ogóle zadziwiające jak takie małe szkraby już poznają ludzi. Reagują na mój głos, zaraz się ożywiają i do mnie biegną :). Jak przyszedł mój brat, to musiał trochę poczekać aby się do niego przyzwyczaiły, bo najpoerw wszystkie mnie obsiadły , a jego omijały ;). Ale po pewnym czasie i u niego znalazły się na kolanach i zaczęły podgryzać ręce ;)
  5. [quote name='nadpilickiebestyjki']jeżyk nie jest biały ale Champagne snow flake :) a Tirka jest po Abotere's Adunbi i Afreya Hanacek Bajunga ;) Buszki - dzięki i również wiele dobrego życzymy :)[/QUOTE] O, w takim razie witamy rodzinkę :) Baskowe życzenia spełnienia marzeń i pełnej michy przez cały nadchodzący rok od kuzynki Sajduni :)
  6. I jak wigilijne pogaduchy ze zwierzakami?
  7. [quote name='deer_1987']¨Jaki masz format filmiku? bo najlatwiej to youtube i przyjmuje duzo formatow :)[/QUOTE] Ja się kompletnie na tym nie znam :niewiem:
  8. Nie wyprze się tatuś córuchny :) [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_027515DNI.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_027615dni.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_027715dni.jpg[/IMG] a tego zdjęcia podpisywać chyba nie muszę :diabloti: [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_027815dni.jpg[/IMG] i 2 dni później ;) [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_029017dni.jpg[/IMG] koniec sesji, mam nadzieję, że Wam wystarczy :)
  9. [quote name='deer_1987']Jakie piekne male :loveu:[/QUOTE] dzięki :) [quote name='Izabela124.']Jaki aparat dostałaś?:cool3:[/QUOTE] [quote name='Asiaczek']No własnie, jaki to aparacik? pzdr.[/QUOTE] Canon Power Shot SX220HS :), taka całkiem niezła głupawka. Juz nawet wypróbowałam kręcenie filmiku nim (sysające maluchy ;)) ale jeszcze nie wiem jak go umieścić w necie. A na razie ciąg dalszy 15 dniowych maluszków. [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_024815dni.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_026315dni.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_026615dni.jpg[/IMG] Albisia z braciszkiem [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_024115dni.jpg[/IMG] i z siostrzyczką [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_025315dni.jpg[/IMG]
  10. Wszystkiego dobrego w te Święta i na cały przyszły rok :) Cieszę się, że Milka znajdzie u Was dom, biedactwo tyle wycierpiało, ale teraz uśmiechnął się do niej los :) Ślicznie Sherry w tym kubraczku, wygląda na ciepły :) [url]http://i232.photobucket.com/albums/ee79/dirdib/IMG_1211.jpg[/url]
  11. [quote name='Asiaczek'][B]Pan Michał Sumiński (97 lat) nie zyje.... Legenda mojego dzieciństwa.... Jego "Zwierzyniec" był moja ulubiona audycją.... ["] ... ...[/B] Pzdr.[/QUOTE] Ojej :( ja też uwielbiałam ten program i jego opowieści [*] Asiu, jaką śliczną karteczkę z panienek zrobiłaś :) [url]http://img18.imageshack.us/img18/9806/zmianarozmiaruimg2801.jpg[/url] Fajne masz pomysły, a mam ściągniętą tą noworoczną z maleńką Sajdunią i i jej rodzeństwem w czapeczkach :)
  12. A nasze makiełki nie wyszły :( To chyba wina maku, ma taki gorzkawy posmak :(
  13. [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_023915dni.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_025815dni.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_026015dni.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_027315dni.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_0236.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Asiaczek']O, jak fajnie, że zajrzałaś na DGM. Bo ja tak chodze sobie po Galeriach i wypatruje baskarzy:) pzdr.[/QUOTE] ANo tak, sypnęło sie trochę maleństw, to może i nowi baskomaniacy do nas dołączą :cool3: [quote name='deer_1987']My nie baskarze ale nowe fotki dalam :diabloti:[/QUOTE] Też zaraz tam wpadnę , tylko jeszcze jedną porcyjkę zdjęć dodam :)
  15. Mam dzisiaj dla Was trochę zdjęć, a będzie ich znacznie więcej, bo od Mikołaja dostałam aparat :), i to taki, że robi zdjęcia bez lampy. Tzn. ja wiem, że inne też można tak ustawić ale z tego poprzedniego w takich warunkach by zdjęcia nie wyszły, a tu jak się obiekt nie rusza to całkiem całkiem ;) No ale na razie mam jeszcze małą sesyjkę przed Świętami. Małe mają tutaj 15 dni :) najpierw mamuśka, tu widać jakie ma nabrzmiałe suty (a z tyłu mały ziewaczek :)) [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_022415dni.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_022715dni.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_022815DNI.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_023115dni.jpg[/IMG] [IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/DSC_023215dni.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Błyskotka']Ja poprzednie mioty odrobaczałam u weterynarza i fakt faktem nie jest to tanie. Tym razem spróbuje ten środek co Asia podaje bo słyszałam o nim od znajomych że stosują i sobie chwalą.[/QUOTE] Ja moje poprzednie mioty też tym odrobaczałam. Teraz wet polecił mi coś innego. Zobaczymy, jutro wypróbuję. [quote name='Asiaczek'][B]jamnicze[/B], a jaka to różnica...? Ja Pyrantelum odrobaczam od 3 tygodnia. Pzdr.[/QUOTE] Ja się na tym nie znam, mówił, że to jakiś dobry środek i bezpiecznie można podawać nawet takim maluszkom, a ten drugi co miał był od 4 tygodnia, Pyrantelum mi nie proponował. [quote name='Buszki']Do mnie zawsze wetka do domu przyjeżdża i odrobacza,na szczepienia też :),a po świętach mamy czipowanie.[/QUOTE] No tak, ale wizyty domowe są kosztowne. Na szczepienia zamówiłam już wizytę, ale odrobaczyć mogę sama. [quote name='Izabela124.']Maluchy rosną jak na drożdżach :D[/QUOTE] I nie tylko rosną, one po prosty zmieniają się z dnia na dzień. :lol:
  17. [quote name='Buszki']Wpadłam życzyć Wesołych Świąt.Samych pyszności na stole i suuuper prezentów pod choinką :).[/QUOTE] [quote name='ewtos'][IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSWQOdhKsPL0GUekvnvjM8r_OVOuDDQuQ-djqRJepi-_JlxkHufFCAshos[/IMG] Wesołych Świąt, dużo zdrowia dla maluszków.[/QUOTE] [quote name='Cienka']Mośki życzą Wesołych Świąt [/QUOTE] [quote name='unikatowydiament']Jest jeden taki wieczór w roku gdzie niebo z ziemią się łączy. Gwiazda z nieba spada by ten wieczór ogłosić. To wieczór miłości gdzie zostaje pokonane wszelkie zło, panuje zgoda i miłość a w oku łza się kręci, że to tylko taki jeden wieczór. Życzę Wam, aby takich chwil w Waszym życiu było jak najwięcej. Niech Boża Dziecina, która jest miłością ogarnia Was w nadchodzącym Nowym Roku 2012 i Wam błogosławi. Z darem modlitwy przy żłóbku.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za życzenia :)
  18. Pokazał mi jeszcze inny środek w granicach 30zł, ale o połowę mniejszy (a tamten powiedział, że spokojnie zużyję, nie wiem czy nie doczytał o tym przechowywaniu, czy jak), no i o innym składzie, ten co mi polecił można stosować już od drugiego tygodnia życia, jest ponoć lepszy od tamtego.
  19. Witam :) Jam miło poznać kolejnego baskomaniaka i to z takim fajnym zwierzyńcem :). Ten biały jeżyk po prostu mnie powalił - cudeńko, proszę o więcej fotek :):):) Tirka, to ładna dziewczynka, a po jakich rodzicach? Ma piękne baskowe spojrzenie [url]http://images35.fotosik.pl/1085/a81a86b5641aff56med.jpg[/url]
  20. A jak nie w Wigilię, to może chociaż w Święta :)
  21. [quote name='Buszki'] A o baskach mówię,że to dla nie zdecydowanych,którzy tak do końca nie wiedzą czy chcą psa czy kota :diabloti:.[/QUOTE] Taaa, u mnie najbardziej teraz miałczy rodzynek Aviarek - chłopina jak czegoś chce, to zaraz jęczy :diabloti:.
  22. Właśnie dopiero usiadłam do kompa, wcale nie byłam pewna, że mi się to uda. Byłam dzisiaj u weta kupić kropelki na odrobaczenie, masakra 76 zł, niby 50ml, powiedział, że starczy mi na długo, tylko, że w domu doczytałam, że po otwarciu przechowywać 12 tygodni - no to nie zużyje. na dodatek mnie podawać karmiącym sukom (pewnie żeby nie przedawkować skoro podaje się bezpośrednio maluchom), no ale wydaje mi się, że sukę też trzeba by odrobaczyć, bo jeśli małe miałyby robaki, to tylko od matki, a jak jej się nie odrobaczy, to znowu przekaże, więc jaki w tym sens? A jutro chcę im po raz pierwszy podać mięsko :razz:
  23. To w kalendarzu sobie zapisać ;)
  24. [quote name='Asiaczek']Późno juz jest, ale okazało się, że dobrze, że jeszcze nie śpię:) To sobie przynajmniej oglądnęłam maleńtasy po-Sajdusiowe:) pzdr.[/QUOTE] Mam nadzieję, że warto było :) [quote name='bafisia']Ależ one słodkie... mmm... aż we mnie ochota zbiera niebezpiecznie... ;)[/QUOTE] Ha, ha, a niech sobie wzbiera ;) [quote name='Iza.'][url]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/Saidi/12dniiii.jpg[/url] Saidi nie tryska radością hahah Do kiedy maluszki u Ciebie zostają ? :razz:[/QUOTE] Sajducha wpada do małych, robi im myju, myjy, da cycucha i zaraz od nich ucieka ;) Przynajmniej do końca stycznia :), a co chcesz wpaść pomiziać? Wyczytałam u Ciebie, że będziesz w Gdańsku, mozna przyjść do maluszków ale niestety bez piesków. [quote name='Błyskotka'][b]--------$ -------$$ ------$$$ -----$$$$ ----$$$$$ ---$$$$$$ --$$$$$$$$ -$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$ ------ii ------ii wesołych świąt !!![/b][/QUOTE] Dzięki i również dużo zdrówka życzę :) [quote name='bafisia'][IMG]http://images43.fotosik.pl/1271/261bb9372d4cf1b4.jpg[/IMG][/QUOTE] Jaka śliczna kartka, dziękuję :) [quote name='Asiaczek']Urodziły się 2 grudnia 2011. Tak więc co najmniej do 2 lutego 2012 r. będą u jamnicze:) pzdr.[/QUOTE] O, proszę, Asiaczek już odpowiedziała :)
  25. A do Gdańska to rozumiem wystawić Buenoska przyjedziesz? :razz:
×
×
  • Create New...