-
Posts
10302 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jamnicze
-
[quote name='magda_drakkar'] Jutro jedziemy w Bieszczady:multi: (ale tylko na 2 dni:shake:), więc jakieś foty przywiozę:cool3::evil_lol:[/quote] Bieszczady, Bieszczady, moje ulubione góry :multi::multi::multi: Na 2 dni :crazyeye: Ja bym spędziła je w pociągu, ostatnio dokładnie od wyjścia z domu do dotarcia na kwaterę w Komańczy minęło [B]24 godziny[/B] :evil_lol:
-
[quote name='Viz']Ooo to ja też pewnie wpadnę. :D Jamnicze, na jakim ringu będziecie? :diabloti: Tutaj masz wykaz wystawców wraz ze zgłoszonymi psami, jeśli o to chodzi ;) [URL]http://www.zkwp.pl/zg/wystawy/Gdynia_wykaz.pdf[/URL][/quote] [quote name='Viz']Ja zdecydowanie bardzo chętnie. Wystawiamy się na ringu nr 15, ale przede mną 3 flaty i 47 labów, więc trochę się ponudzimy... :shake: Rude i ja mamy numerek 666, więc rozpoznawalne będziemy. Będę się rozglądać za baskiem i mam nadzieję, że uda mi się także Ciebie, INU, poznać. :multi:[/quote] INU już odpowiedziała. Dzięki za link i mam jeszcze pytanie gdzie zobaczyć o której my będziemy oceniani? [quote name='INU']Ja również mam taką nadzieję - tak jak pisałam - będę w towarzystwie najprawdopodobniej dwóch akit i jednej shikoku (ja bez psa). :-)[/quote] :multi: kto jeszcze wpadnie?
-
[quote name='deer_1987']kciuki zaciskamy![/quote] dzięki :lol: [quote name='INU']No, nawet na tym samym ringu są kity i baski. :lol: Jeżeli mi się uda, to ufocę Sajdunię! Widzę, że żadnej konkurencji nie macie? Może to i dobrze? My zaczynamy od Międzynarodówki, więc chyba jakaś konkurencja będzie. ;)[/quote] A gdzie to można sprawdzić?
-
brawo za rezultat dietki oby tylko to utrzymać
-
to i ja się pochwalę, ze jeździłam na kunikach :oops: ale tak tylko okolicznościowo i rekreacyjnie.
-
[quote name='INU']Tak, Fuki za młody i niestety będę bez niego. :-( Jadę autobusem i nie chcę go stresować... Mnie rozpoznasz po tym, że wśród akit będę bez akity. :evil_lol: Taka blondynka z kręconymi włosami.[/quote] No to się jutro widzimy :lol:
-
Hej, hej, gdzie się podziewacie?
-
[quote name='Matusz']trzymam kciuki mocno !! :) a to zupełnie jak Tobiasz :evil_lol::evil_lol:[/quote] :lol: widzisz, mówiłam, że baski mają coś wspólnego z jamnikami ;) [quote name='INU']To trzymamy kciuki! Ja też tam może będę, ale jako widz...[/quote] O, fajnie :multi:, to się ujawnij, mnie nie trudno będzie rozpoznać :evil_lol: Fuki pewnie jeszcze za młody :razz:?
-
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]powodzenia jutro na wystawie gdyńskiej :multi::multi::multi: w klasie młodzieży idziecie?;) fajniejsza zabawa dla Sajduni to by było rzucanie piłki na trawniku :) [/B][/COLOR][/quote] Dzięki, no właśnie [SIZE=4][B]jutro nasza pierwsza wystawa[/B][/SIZE], możecie już trzymać kciuki ;) dopiero klasa szczeniąt :diabloti: A piłki na trawniku to ona nawet goni i ...na tym koniec :evil_lol: zdaje się mówić : "Przynieś se sam" :eviltong:
-
Poszukam, możne znajdę tu cycucha [URL]http://img329.imageshack.us/img329/7619/027zb3.jpg[/URL] ej mały, co robisz? [URL]http://img297.imageshack.us/img297/7928/026kp3.jpg[/URL] lepiej zajmij się tym [url]http://img399.imageshack.us/img399/6449/043vj5.jpg[/url]
-
mam piłeczkę [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/11-13.jpg[/IMG] no i co, spróbujesz mi uciec? [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/12-13.jpg[/IMG] ona się nie rusza [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/13-13.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/14-14.jpg[/IMG] ale nudna zabawa [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/15-13.jpg[/IMG]
-
[quote name='AngelsDream']Próbowaliśmy. To nie zależy od tego.[/quote] No to macie trudny orzech do zgryzienia, życzę cierpliwości i sukcesów. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Dobra, wybaczam ci:loveu:[/B][/COLOR][/quote] O dzięki Ci :sweetCyb:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
jamnicze replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']Szymon Majewski wypowiedzial sie kiedys ze on by nie mogl miec psa miniaturki bo wstajac zaspany z łóżka zamiast kapcia włożyłby psa :evil_lol:[/quote] My tu hi hi, cha cha, a koleżanka opowiadała, że jak miała wcześniej chichuachua to faktycznie jakiś dryblas, który zbiegał ze schodów po kilka stopni nie zauważył jej i ją rozdeptał :-( -
[quote name='revii']Pan Kot to po prostu Polip! :lol: Mój kochany kocurak istotnie ma ciekawe umaszczenie :loveu:[/quote] I widzę, że świetnie dogaduje się z rotkiem :p. Może masz więcej ich wspólnych zdjęć? INU się chyba nie pogniewa jak kilka wstawisz ;), zresztą zawsze możesz wstawić i u mnie :lol:, wszyscy mile widziani :loveu: Rozumiem, że Fukiego trzymacie jednak z daleka od Polipa?
-
[quote name='Asiaczek'] Nie dziwię się i nawet wiem, dlaczego...:lol:[/quote] Ja chyba też ;)
-
To tak to się tymczasami wymawiasz, a to do Wawki jeździsz? :mad::eviltong: Każdy ze swoją piłeczką :) [url]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/94308/00000031.jpg[/url] ciekawe czy kolory rozróżniają :evil_lol: Ale i tak ten z 2 na raz w pysku był najlepszy :loveu:, no ale do takiej sztuki, to trzeba mieć taką buziolkę :diabloti:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jamnicze replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Jak byłam wczoraj z saidi na spacerku to spotkałyśmy pana ze śliczną kundelką w umaszczeniu Sajduchny. Pan zaczął się rozwodzić nad wyższością kundelków nad rasowcami, że te mają same zalety, a z rasowymi to zawsze jakieś problemy, bo w genach to mają. Był nieco zdziwiony, że sie z nim nie zgadzam i uważam, że [B]każdy[/B] pies - to pies i ma swoje wady i zalety. A jak mu szczęka opadła jak powiedziałam, że w niedzielę idę na wystawę z Saidi :evil_lol:, Bo wszystko to było mówione w tonie [I]"my, właściciele kundelków" [/I]:eviltong: -
Kiedyś też czekałam coby uchwycić pioruna, ale nie chciał się pokazać. Dopiero jak sie zniechęciłam i schowałam aparat, to rąbnęło. Umorusana Kajunia jaka słodziuchna :), a kot, który zobaczył ducha jest po prostu niesamowity.
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
jamnicze replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
[quote name='marymek'] jego argument "[B]ucieknę z domu, umrę i wszyscy będą mnie strasznie żałować"[/B], który pojawia się chyba w każdym rozdziale :evil_lol:[/quote] To teraz taka moda u dzieciaków :flaming: a niektórzy durni rodzice dają się na to nabrać -
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]:mad::mad:Widać ze do nas nie zaglądasz:mad::mad: Ja nei mam wogóle wakacji:placz::placz:Moej wakacje-4 dni w warszawie i dalej musze sie zająć swoimi tymczasami itp, przyjdź do nas, poczytaj:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] Sorki kochaniutka :oops:, cały czas nadrabiam po powrocie z wczasów i jeszcze nie wszędzie dotarłam, teraz już też wymiękam, ale postaram się wpaść jutro :p [quote name='deer_1987']No to macie pomoc w domu z otwieraniem[/quote] :evil_lol: [quote name='AngelsDream']Baaj jest świetną niszczarką do papieru.[/quote] Widziałam, widziałam :diabloti:. A próbowaliście go wybiegać przed wyjściem z domu?
-
Jaki on ma rudo nakrapiany pyszczek :) [url]http://images30.fotosik.pl/246/cf1dfa89809b56b8.jpg[/url] Pan Kot też śliczny, taki nietypowo umaszczony. Z tą ciemną mordka taki przystojniak!!! [url]http://images31.fotosik.pl/313/1d06ea132fa1e08c.jpg[/url]
-
[quote name='panienkabubu']Moje psy niestety też uwielbiają butelki, tyle, że moje rozwalają je na częsci pierwsze ;)[/quote] No to na otwieracz się raczej nie nadają :evil_lol:
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Sajdunia wie co dobre:evil_lol: Moja suka tez uwielbia gryźć butelki. Witam po chwili nieobecności:multi:[/B][/COLOR][/quote] Cześć [B]emdziolek :multi: [/B]przerwa w wakacjonowaniu? :razz:
-
[quote name='anetta']Śmieszna ta Zuśka :loveu: Odpowiednich gabarytów dla Sajdi.[/quote] Zuśka na prawdę jest urocza :loveu:, taka trochę nieśmiała, ale jak się rozbryka to ho ho!