Jump to content
Dogomania

jamnicze

Members
  • Posts

    10302
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jamnicze

  1. [quote name='Selenne'][URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/13-17.jpg[/URL] "Co się gapisz?! Chcesz moją piłkę? Nie dostaniesz! Ugryze cie!"[/quote] Na szczęście tylko burczała, nie gryzła, za to na wszystkich!!! nikomu nie pozwoli sobie zabrać piłki ;) [quote name='Asiaczek']Kruszynka - bardzo ładna, elegancka Sunia!:lol: [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/11-17.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] i bardzo mądra, ma 4 latka :p [quote name='deer_1987']A Sajdunia i tak znalazła sobie zajęcie, przesiadywanie na kolanach ;)[/quote] ale nie na długo, moja wiercipiętka zaraz sobie znalazła .......
  2. Wpadłam pooglądać rzadką rasę, a tu taka cisza :hmmmm: Puk, puk czy będą tu jeszcze zdjęcia tego eleganta?
  3. a o jakiej rasie myślisz?
  4. no proszę, pokazuje brzuszek i ząbki jednocześnie :) [url]http://img70.imageshack.us/img70/9893/045eo1.jpg[/url]
  5. Kruszyna pilnowała swojej ulubionej piłeczki [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/11-17.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/12-17.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/13-17.jpg[/IMG] a Saidi? [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/14-18.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/15-17.jpg[/IMG]
  6. [quote name='deer_1987'][URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/19-14.jpg[/URL] gospodyni ciutke mniejsza :D[/quote] toteż fajnie się ją w karczycho skubało i tarmosiło :evil_lol: ale wtedy zaczynała burczeć i po zabawie :angryy:
  7. widzę, że wizyta bardzo udana. Beza jest śliczniutka :)
  8. "zaginiony wśród traw" [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3358.jpg[/url] coś dawno nie było Tobiaszowo-baskowych fotek, co tam u biało-czarnych?
  9. Po "libacji" i dniu pełnym wrażeń Saidi już tylko chciała spać (oczywiście na fotelu ;)) [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/26-13.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/27-13.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/28-13.jpg[/IMG]
  10. [quote name='AngelsDream']Aaa! Urocze :)[/quote] :loveu: [quote name='Asiaczek'][B]jamnicze[/B] - jakaś Ty elegancka na jednym ze zdjęć! A Sajdunia - Malinka! Pzdr.[/quote] Ja? :crazyeye::oops:, Sajduńka - to fakt :ylsuper: [quote name='basenjifiona']Fajne foty :p o tak moja dziewczyna bardzo lubi piwo pić w gorące dzionki :evil_lol:[/quote] To widzę, że nie tylko Krzyś ma takie pomysły? :mad::evil_lol: A kiedy pokażesz swoja dziewczynkę? [quote name='bety']Te dwa są świetne :evil_lol::turn-l::ylsuper::roflt: [URL="http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/23-16.jpg"][SIZE=2][COLOR=#0000ff]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/23-16.jpg[/COLOR][/SIZE][/URL] [URL="http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/25-15.jpg"][SIZE=2][COLOR=#0000ff]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/25-15.jpg[/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=2]Pzdr[/SIZE][/quote] ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Russellka']Wspaniałe fotki! :loveu: Twój TZ ma bardzo ciekawe poczucie humoru :evil_lol::lol: [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/25-15.jpg[/URL] Chyba odwiedziny udane! Macie bardzo miłe wakacje ;-) :loveu:[/quote] Niestety [B]były[/B], ale faktycznie było fajnie, najbardziej się cieszyłam, że Kruszynka zaakceptowała na swoim podwórku Sajduchnę.
  11. Zapiekanka makaronowa - mniam, mniam :sabber:, ja muszę się obyć bez takich pyszności jeszcze parę miesięcy bo na tymczasie nie ma piekarnika :shake:. to zdjęcie jest na prawdę rewelka - takie na wydruk :lol: [url]http://img523.imageshack.us/img523/464/dsc00700ck8.jpg[/url]
  12. To, że szczurek go nie zaóważył, to pół biedy chyba lepiej, że on nie zauważył szczurka;) http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/sznurki/Resizeof080728_15.jpg fajnych mieliście gości, na długo?
  13. szczególnie, że Kruszyna wzięła swoją ulubioną zabawkę i zaszyła się za ławką [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/21-16.jpg[/IMG] Saidi znalazła sobie kogoś bliższego wiekiem :evil_lol: [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/22-16.jpg[/IMG] a potem była imprezka [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/24-16.jpg[/IMG] pies nam się ululał [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/23-16.jpg[/IMG] ale nic dziwnego, zobaczcie co wyprawia mój TZ :mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/25-15.jpg[/IMG]
  14. Saidi wszędzie za nią truptała :evil_lol: [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/16-15.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/17-15.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/18-14.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/19-14.jpg[/IMG] nowi ludzie też moga być ciekawi [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/20-13.jpg[/IMG]
  15. [SIZE=3][B]No to obiecane fotki z wyjazdu do rodzinki :loveu:[/B][/SIZE] Oczywiście zaczynamy czekaniem na pociąg [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/11-16.jpg[/IMG] i już w środku, tyle ciekawych rzeczy dookoła [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/12-16.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/14-17.jpg[/IMG] jedziemy i jedziemy [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/13-16.jpg[/IMG] Gospodyni trochę burczała na nachalność młodej, ale była dość tolerancyjna [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/15-16.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Celina12']No fakt niezła z NIEJ pirania :diabloti::diabloti:..uwielbiam takie harce. Cmoki przesyłamy-wszyscy :loveu:[/quote] Oj, Sajdunia pewnie z przyjemnością poganiałaby sobie z Dumisią :loveu: [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Szaleńsssstwo:loveu:[/COLOR][/quote] czyli to co tygryski lubią najbardziej ;) [quote name='agaciaaa'][URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/25-14.jpg[/URL] nie ma to jak zabawa z drugim psem :)[/quote] [quote name='Russellka']No i jest nie fajnie :roll: Śliczne spacerkowe foteczki! A jaki kinolek ubrudzony! :loveu: I nowa koleżanka jak urocza :multi:[/quote][quote name='Asiaczek']Widzę, że Sajdunia ma baaaardzo fajne kolezanki! Takie więcej zabawowe... Pzdr.[/quote] Niestety najczęściej na raz - takie przypadkowo spotkane na spacerze. Dorosłe psy na nią trochę burczą jak jest zbyt nachalna, ale z młodzieżą na ogół nie ma problemu. Najwyżej zaczynają ją gonić, a o to właśnie jej chodzi :diabloti:, i tak jej nie dogonią :eviltong:
  17. [quote name='Asiaczek']A może przyjechałabyś do W-wy we wrześniu na wystawę krajową? Pzdr.[/quote] raczej nie da rady :shake:
  18. Panienki znowu razem, ale macie fajnie :) [url]http://i36.tinypic.com/30u7p80.jpg[/url] często robicie wspólne wypady? [quote name='Iza13'] Ale wiesz co jest najtrudniejsze dla takiej osoby jak ja, bez znajomości ? Znalezienie szczeniaka. Dobrego szczeniaka, bo takiego bez eksterieru i pochodzenia, to se można na alegratce kupić, ale jak ja chcę szczeniaka dobrze rokującego wystawowo, to mam naprawdę wielkie problemy :roll: [/quote] Też nie mam znajomości, trzeba trochę poczytać po internecie, poprzeglądać wyniki wystaw i spróbować wybrać odpowiednią hodowlę :) Tu na dogo też masz już wielu znajomych którzy mogą coś doradzić. Gwarancji nigdy nie ma. ;)
  19. No to mieliście miły wyjazd :) Widzę, że Maksik skusił się na chlapanko ;) [url]http://images32.fotosik.pl/326/c2151fd27dad2b21med.jpg[/url]
  20. a ja też mogę prosić o banerek? :oops:
  21. Ładnie się komponuje na tle tego drewna :) [url]http://images28.fotosik.pl/256/e629605594b268ab.jpg[/url]
  22. [quote name='Selenne'][URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/18-13.jpg[/URL] Ale się wgrrryzła xD[/quote] Moja pirania :diabloti:
  23. super [URL]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz494.jpg[/URL] a Sarcia prawie na każdym spacerze w innej obróżce, prawdziwa kobitka z niej :evil_lol:
  24. [quote name='deer_1987']No to ładnie, pochwal ja ode mnie ;)[/quote] pochwalona, pogłaskana. Leży sobie niedaleko na tapczanie i trawi obiadek, w te upały wychodzimy trochę mniej ;)
  25. berek ! [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/21-15.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/22-15.jpg[/IMG] mam cię [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/23-15.jpg[/IMG] [COLOR=Blue]no to może odpoczniemy?[/COLOR] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/24-15.jpg[/IMG] ok [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/25-14.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...