-
Posts
10302 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jamnicze
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Haha:D To się grzywe doczepi:P [/COLOR][/quote] :evil_lol: musimy spróbować :evil_lol: [quote name='AngelsDream']Ważne, że w ogóle myśli. Ciesz się ;)[/quote] z niej to prawdziwa myślicielka, jak wydam polecenie, to siedzi i myśli :evil_lol: w końcu po jakiejś minucie - dwóch dochodzi do wniosku "no dobra, niech ci będzie, mogę to zrobić" :diabloti: [quote name='Asiaczek']Wida, że Kruszynka rozpowiedziała w okolicy, że przyjeżdża do niej w odwiedziny "kuzynka" z Gdańska, bo przy bramie prawie "się kotłowało"...Pzdr.[/quote] co dziwne, jak przechodziliśmy koło ich ogródków to ujadały z za płotu okropnie, a potem same przychodziły pod nasz płot i były takie milutkie :crazyeye: [quote name='panienkabubu']Musiałabym przyjechać i wrócić od razu do domu, żeby wyrobić się w jeden dzien :evil_lol::evil_lol:[/quote] a do nas jest jeszcze dalej :lol:, ale to nic, jak jechałam w Bieszczady, to 1 dzień by nie starczył, bo przejazd w jedną stronę zajęło mi dokładnie 24 godziny :diabloti: (od wyjścia z domu do dotarcia do noclegu ;))
-
Hej, jest stawka na Sopot. Zgłoszonych jest aż 8 basków :multi: (i 2 taje ;))
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]No no ale obok siebie idą równo:) A może ona chce zostać takim posągiem lwa?:D [/COLOR][/quote] ale grzywa to już jej chyba nie urośnie? :hmmmm: [quote name='AngelsDream']Jaki czujny wzrok... :)[/quote] :p a jak fajnie marszczy czółko kiedy myśli :jumpie:
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
jamnicze replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
nie ma jak drzemka w morzu zieloności :) [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa302/dreamsbecomeareality/b8f748ee.jpg[/url] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
jamnicze replied to Matusz's topic in Foto Blogi
śliczne ujęcie :p [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_3442.jpg[/url] A Tobi taki zapracowany, ze na niektórych fotkach aż sie za nim kurzy i ziemia leci :cool3: -
[IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/26-14.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/27-14.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/28-14.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/29-13.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/30-12.jpg[/IMG]
-
[quote name='Iza13'][URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/17-17.jpg[/URL] Jak równiutko i zgodnie idą :cool3:[/quote] Przez momencik, później saidi oczywiście próbowała ciotkę zaczepiać do zabawy (tarmosząc za kark :diabloti:) :evil_lol:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jamnicze replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
A ja chciałam jeszcze na momencik wrócić do sznurówek :) Co to za gatunek? [URL]http://i238.photobucket.com/albums/ff275/Wilczaki/Dogomania/sznurki/Resizeof080730_02.jpg[/URL] Iście wilcza cierpliwość [url]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2008_07_31/Resizeof080731_36.jpg[/url] -
uśmiechnięte gębusie [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/21-18.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/22-18.jpg[/IMG] hej, tam się dzieje coś ciekawego [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/23-18.jpg[/IMG] a to tylko pies sąsiadów przyszedł zobaczyć gościa Kruszynki [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/24-18.jpg[/IMG] Saidi czasami siadała na tym murku i wyglądała jak posążek. :) Zdjęcie trochę niewyraźne, bo robione przez szybę, no i akurat się obróciła, ech.... [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/25-17.jpg[/IMG]
-
idziemy sobie na spacerek [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/16-17.jpg[/IMG] oczywiście Saidi nieodłączna towarzyszka Kruszynki :) [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/17-17.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/18-16.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/19-16.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/20-15.jpg[/IMG]
-
[quote name='Jupi']wiem :pdlatego zgadłam:lol: bo byłam tam w zeszłym tygodniu:lol: bardzo spodobał mi się rynek i okolice, też wrzuciłam fotki u mnie w galerii czekam na dalszą fotorelacje:p[/quote] Rynek jest ślicznie odnowiony, lubię atmosferę Chojnic takie niezaduże miasteczko :lol: [quote name='Iza13'][URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/12-18.jpg[/URL] Sajdunia wącha okolice :evil_lol:[/quote] ona ciągle chodzi z nosem przy ziemi i szuka coby tu chapnąć :mad: [quote name='panienkabubu']Hmm.... Czadowo :evil_lol: Czyli wyjazd jednodniowy odpada:evil_lol:[/quote] Dlaczego? :eviltong: [quote name='Asiaczek']Rozumiem, że dzisiaj będę te fotki z Chojnic? Pzdr.[/quote] Owszem, zaraz wstawiam, tyle, że one raczej z okolic i podwórkowe. Po Starówce się z Saidi raczej nie szwędałam ;)
-
Robię już 3 podejście aby coś napisać na tym wątku. Akitki śliczne, jamniczki też Asiu ;)
-
[quote name='Jupi']ja wiem ja wiem Chojnice!!!:pkiedy tam byliście?[/quote] [SIZE=4]B R A W O :multi::multi::multi:[/SIZE] Tak, tak, [B]to Chojnice[/B] :happy1: byliśmy tam na początku lipca, zaraz dam kolejne fotki chyba nie dam, bo dzisiaj trudno dogadać się z DGM :angryy:
-
Na razie pudło, zgadujcie dalej :lol: Dogo muli i wkurza, nic się nie da pisać :mad::mad::mad:
-
[quote name='Matusz']to widzimy się 9 w Sopocie :multi::multi::multi:[/quote] :multi::multi::multi: [B][SIZE=3]Zgadnijcie w jakim mieście byliśmy, poznajecie? :razz:[/SIZE][/B] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/11-18.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/12-18.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/13-18.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/14-19.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/15-18.jpg[/IMG]
-
[quote name='panienkabubu']:hmmmm: Sajdunia się już większa wydaje :hmmmm::evil_lol:[/quote] [quote name='Selenne']Też mi się tak zdaje:razz:[/quote] [quote name='anetta']:hmmmm: pewnie rośnie :hmmmm:[/quote] I to jeszcze jak! Jak na drożdżach :evil_lol: Jeszcze podniosę ją jedną ręką, ale jak idziemy po schodach (znaczy się ja idę ;)) muszę sobie ją podtrzymywać drugą, bo ciężki się robi mój klopsik :loveu: Chciałam dać fotki porównawcze, ale teraz spotykamy się z innymi pieskami, jak wrócimy na "stare śmieci" to może ją uchwycę z jakimś starym znajomym - to najlepiej będzie widać różnice :razz:
-
[quote name='Kincia']Śliczna :loveu::loveu::loveu:[/quote] Ślicznie dziękujemy za odwiedziny i komplemencik, zapraszamy częściej :multi:
-
[quote name='anetta']Fajną imprezke mieliście :lol:[/quote] owszem, całkiem udana, a ostatniego dnia grilla sobie zrobiliśmy - zdjęcia będą później ;)
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Nie ma to jak granie w siatkówkę z Panem:DNo a potem nynu:loveu: [/COLOR][/quote] siatkówka, koszykówka, noga, co tylko chcesz, a najlepiej piłka ręczno-gębowa :evil_lol: [quote name='AngelsDream']A mówią, że rozmiar [piłki] się nie liczy... ;)[/quote] :diabloti: [quote name='Iza13'][URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/20-14.jpg[/URL] Widze, że zamiłowanie do piłki ma wielkie :cool3: Moja Luna tez piłki kocha, szczególnie takie gumowe, które może sobie w mordce miedolić :razz:[/quote] ona też lubi sobie piłkę pomiędolić lub podrzucać, dlatego preferuje małe i miękkie :lol:
-
[quote name='deer_1987']U nas Niunia kocha rozne pilki.. kiedys ktos na trawiastym boisku pod blokiem do kosza pilke zostawil, Niunia bez smycz byla bo sie bawila z Kiro - yorkiem - i nagle podbiegla do pilki i sama sobie kopala i biegala za pilka - az szkoda ze akurat aparatu nie mialam.. chyba kupimy jakas pilke jak bedzie kasa :P[/quote] Saidi ma dużo różnych piłek, ale najbardziej lubi taką malutką z gąbki :p o ta (stare zdjęcia i widać jak już Saidi urosła ;)) [url]http://img515.imageshack.us/img515/8884/p5yk4.jpg[/url] [url]http://img230.imageshack.us/img230/2686/p2dd1.jpg[/url] [url]http://img407.imageshack.us/img407/6089/p9vq9.jpg[/url]
-
no to na dobranoc ostatnia dzisiaj porcyjka: [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/21-17.jpg[/IMG] jedno z moich ulubionych ;) [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/22-17.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/23-17.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/24-17.jpg[/IMG] i dobranoc [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/25-16.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987'][URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/18-15.jpg[/URL] ale swietnie ruch ujety ;)[/quote] udało się :diabloti:
-
my też się witamy :)
-
....... znalazła sobie większą piłeczkę :evil_lol: [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/16-16.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/17-16.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/19-15.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/18-15.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/20-14.jpg[/IMG]