Jump to content
Dogomania

jamnicze

Members
  • Posts

    10302
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jamnicze

  1. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:hejoooooo:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  2. Fajne zdjęcia widziałam, to jest super [URL]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz144-8.jpg[/URL] ale nie tylko;) prawie wszystkie można by cytować :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. [quote name='Iza13']Dobrze, ze tylko burczała ;) Ile tu fot :crazyeye: [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/11-19.jpg[/URL] Nie puszczacie jej nigdy luzem ? [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/16-18.jpg[/URL] No ogonek to ona ma śmiechowy :lol::lol:[/quote] Ogonek jest superancki :loveu: Puszczam, ale muszę uważać, bo to basek i swój rozum ma :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. ale fotek - super:multi: a co za towarzystwo, co myślisz o erdelach?
  5. [quote name='pusia2405']A skorzystam z zaproszenia;). Niestety obecnie przebywam w UK:roll:. A kiedy w Sopocie jest ta wystawa? Bo będę w sierpniu w Polsce. W sumie nie planuje wyjazdu w tamtą stronę, no ale nigdy nie wiadomo;).[/quote] Sopot , to już 9-10 sierpnia, my jesteśmy w sobotę ;)
  6. Troche przeszarzowałam, w drodze powrotnej Saidi miała dosyć więc trochę ja niosłam najpierw tak [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/24-20.jpg[/IMG] ale potem w plecaczku - Saidi była całkiem zadowolona :) [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/25-19.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/26-15.jpg[/IMG]
  7. przegoniły nas łabędzie ;) [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/20-17.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/21-20.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/22-20.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/23-20.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/16-19.jpg[/IMG] kochana mordusia :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/17-19.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/18-18.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/19-18.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/15-20.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Izabela124.']Co to znaczy?[/quote] że właśnie pije kolejne "na skałach" - nie dla małolatów :evil_lol::eviltong: [quote name='Izabela124.']Ja mam jeszcze fotki z czerwca do wstawienia u siebie:diabloti::evil_lol:[/quote] tak to jest jak komp nawala :diabloti:
  10. Wypad nad jeziorko. Już myślałam, że nic z tego nie wyjdzie, bo jak wyszliśmy, to nieźle nas zlało, ale potem się wypogodziło i postanowiłyśmy iść dalej :) [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/11-20.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/27-15.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/12-20.jpg[/IMG] obie z dozą nieśmiałości :evil_lol: [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/13-20.jpg[/IMG] podchodziły do wodopoju :diabloti: [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/14-21.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Izabela124.']No to czekam na masę fotek:multi:[/quote] Będą, będą, dlatego szybciutko wklejam jeszcze te z Chojnic, bo mam sporo w kolejce ;):diabloti:
  12. Chyba się nieco ubzdryngoliłam, a możne to tylko " Ściana", którą właśnie oglądam, film jest zdrowo porąbany ale muzyka jest odjazdowa pozdrawiam Asia
  13. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Buszująca w zbożu :loveu::D[/COLOR][/quote] [quote name='AngelsDream']A jak ładnie busuzjąca. :D[/quote] :loveu::loveu::loveu: [quote name='Izabela124.']Witanko Ale super fotaski, widać fajny wypadzik był, pozdrawiam[/quote] Jutro jedziemy na kolejny wypadzik, tym razem nad jeziorko - oczywiście biorę aparacik :p [quote name='Celina12'][URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/22-19.jpg[/URL] Piękne to zdjęcie:loveu:[/quote] ino główki nie widać :evil_lol: [quote name='pusia2405']No i zawitałam;). Muszę nadrobić sporo zaległości:razz:. Piękna Sajdunia:loveu:.[/quote] hurrrrra :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: mam nadzieję, że zagościsz u nas dłużej ;)
  14. [quote name='pusia2405']No, ja mam ten sam problem, ale na szczęście z miesiąca na miesiąc robimy postępy (sprawa dotyczy zwykłego kundleka:lol:). A basenji podobają mi baardzo, ten ich niezależny charakterek:evil_lol:. Chciałabym kiedyś poznać osobiście takiego baska.[/quote] W Warszawie jest cała rodzinka Asiaczków - masz niedaleko:lol: A może wpadniesz do Sopotu na wystawę? Puki co zapraszamy do swojej galerii (możne jak się napatrzysz na Sajdusiową, to się kiedyś skusisz :razz: - one na prawdę są niezwykłe i wspaniałe :loveu:)
  15. Ten pyszczulek nadaje się tylko do całowania :loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/327/3a7e83f4e1743319.jpg[/url] U nas dzisiaj pada, a ja jutro jadę nad jeziorko :-(
  16. Pytam, bo my testujemy rożne podgryzaczki jak do knajpek z saidi chodzimy aby i ona miała zajęcie ;) ale bestyjka coraz wybredniejsza się robi i coraz szybsza (z konsumpcją -hihi)
  17. [quote name='AngelsDream']Ja w kucki szłam z parówką, a on się za mną czołgał sam z siebie, ale było to takie mocno nieporadne.[/quote] świetny sposób, uśmiałam się :evil_lol::lol: [quote name='AngelsDream']My się pewnie wybierzemy na grupowe szkolenie, ale tylko po to, żeby dopracować szczegóły :) No i mamy ambitne plany, ale to jeszcze trochę. :)[/quote] My też się wybieramy do szkoły, właśnie ze względu na to aby poćwiczyła w grupie. U nas największy problem jest z odwołaniem na spacerze, jak dorwie coś smakowitego, to w nogi i tyle ja widzieli, tak samo innego skorego do zabawy psa zobaczy - no ale to jest właśnie basenji :diabloti:. Jeszcze duuuuużo pracy przed nami. My robimy jeszcze kółeczka i wskazywanie łapką w której ręce pani ma smaczka :lol:
  18. mniamku, widać, że smakuje. Ile czasu mu potrzeba na pochłonięcie takiego smakołyka? [url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4184.jpg[/url]
  19. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]to miała wycieczkę Saidi w pole....:loveu:[/B][/COLOR][/quote] Niestety do lasu nie doszliśmy bo było za daleko. Za to powrót z przygodami, bo przez kartoflisko - oczywiście na szrei :evil_lol:
  20. 13 lat to ładny wiek, szczęśliwych łowów za tęczowym mostem.
  21. BUSZUJĄCA W ZBOŻU :) [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/21-19.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/22-19.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/23-19.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/24-19.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/25-18.jpg[/IMG]
  22. a to co? [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/16-18.jpg[/IMG] Sajdunia szuka cienia (zawsze można schować się pod panią ;)) [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/17-18.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/18-17.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/19-17.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/20-16.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/11-19.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/12-19.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/13-19.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/14-20.jpg[/IMG] [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/15-19.jpg[/IMG]
  24. [quote name='INU']Ooo, widzę, że znowu jesteście sami w Sopocie. Tzn. basków jest więcej, ale w szczeniakach tylko Sajdunia. ;)[/quote] Ale przynajmniej zobaczę inne baski :lol: [quote name='Iza13']No bo przecie zabawa fajniejsza niż taki tam sobie zwykły spacerek :evil_lol:[/quote] Tyle, że ciotka nie była zadowolona i burczała :diabloti:
  25. [quote name='hanacek'][COLOR=DarkRed][B]Asiaczek - bylisme s Iza w ZOO- tu fota ponajwiac sie jej spodobal piesek :lol::lol:;) [/B][/COLOR][/quote] a gdzie byliście w tym zoo? U nas z psem nie można wejść :shake:
×
×
  • Create New...