Aaaaaaaaaa pytanie dlaczego chcę suczkę-czyli dlaczego w ogóle pieska chcemy.W sumie zawsze chcieliśmy ale czekaliśmy na odpowiedni czas-córka podrosła na tyle,że również aktywnie się włączy do opieki -lecz oczywiście tylko pomocnie.Miała chomika-pożył sobie 2 lata i odszedł-rozpacz-ostatnio czarna rozpacz po śwince-nawet pisałam na świnkach o adopcji świnki z labo...jednakże po długich przemyśleniach nie widzę potrzeby aby znów był to gryzoń-my kochamy psy a to dobry czas aby go adoptować.A świnkę mogę przywieżć dla kogoś bo w W-wie będę w styczniu.