Jump to content
Dogomania

aga-gusia

Members
  • Posts

    200
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aga-gusia

  1. Halbinko-wszystkie ogonki wymerdane z dedykacją od Ciebie :lol: Anula dziękuję [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/71f46d8801278a3e.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/85/71f46d8801278a3em.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/56c6a630d9df6357.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/130/56c6a630d9df6357m.jpg[/IMG][/URL] mamuni córusia [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]:iloveyou: Wczoraj podpatrzyłam co Bambi mówi do kotów kiedy nikt nie widzi [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/06d937a735230b12.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/129/06d937a735230b12m.jpg[/IMG][/URL] :razz:
  2. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1260d98a89c9ea35.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/85/1260d98a89c9ea35m.jpg[/IMG][/URL] nasz Czaruś [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ed6f9c6c02b2781.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/128/4ed6f9c6c02b2781m.jpg[/IMG][/URL] Zuzieńka nasza [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/823d794d61f490e4.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/85/823d794d61f490e4m.jpg[/IMG][/URL] Na tą małą suczkę patrzę z góry i z przymróżeniem oka ;)
  3. Wilejkaros [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG] -kubraczki śliczne-ja się śmieję,że założę na nią skarpetę :lol:;) A oto troszkę nowości [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cd84372a8a12ee28.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/85/cd84372a8a12ee28m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/78d20a5d7783ea68.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/85/78d20a5d7783ea68m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c736b3413c3c3f8.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/128/6c736b3413c3c3f8m.jpg[/IMG][/URL]
  4. Czyli moja będzie miała kwarantannę jeszcze dłużej-bo szczepienie dopiero po odrobaczeniu-czyli zaraz po świętach szczepienie by wyszło i potem nadal dom dom dom i dopiero ...ło losie ale długo trzeba czekać-a o kubraczku faktycznie myślę-pewnie bo Bambi delikatna dupka mała jest. Bambisia na badaniu u wet też trzęsła się bardzo-maleństwo kochane dostanie kłuciu kłuciu ...
  5. Halbinko -naprawdę masz urwanie głowy.Trzymam kciuki żeby się dobrze poukładało no i żebyś troszkę odpoczęła bo tak cały czas na obrotach to się nie da. Beza dostała szczepienie?I co płakała-jak to zniosła-dobrze się teraz czuje?Pyta mamunia Bambisi bo ją to też niedługo czeka:nerwy:
  6. Hej hej-nasza Bambi ma się wspaniale cały czas jesteśmy w miluśnych nastrojach od kiedy ją mamy [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] Maju czy dotarła może książeczka Bambisi ?
  7. [quote name='ma-ja']Ale słodka :loveu: Czy ona w ogóle cokolwiek urosła ?? :razz: :evil_lol:[/quote] :) już niedługo zobaczymy jak śmignie -bo dzisiaj od rana (4 rano) wcinała z wielkim apetytem.W ogóle dziś ma brykaśny dzień -fika i bryka jak mały koziołek :grins:
  8. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c16ef9315eff139b.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/83/c16ef9315eff139bm.jpg[/IMG][/URL] To dobranoc kochane [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG] -Bambisia śpi -ciiiii żeby nie zbudzić -córeczka też śpi smacznie-a my troszkę podchmieleni piwkiem z miodkiem też kołaczemy się ku łóżeczku:bye:
  9. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43d9900ac8586a8d.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/129/43d9900ac8586a8dm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/366be03650b28177.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/83/366be03650b28177m.jpg[/IMG][/URL] :loveu:
  10. Obiecuję poprawę:oops: następne zdjęcia wrzucimy tak jak trza:-)
  11. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cac9b1896c72408e.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/83/cac9b1896c72408em.jpg[/IMG][/URL] Plose [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]oto nasza Bambi złota dziewusia puszek okruszek :) Przed chwilą wypiliśmy :popcorn: za jej zdrówko :multi: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9290e153d357ec88.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/83/9290e153d357ec88m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e4b6b2bb0d7a352.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/83/4e4b6b2bb0d7a352m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/402cfebd74a12059.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/83/402cfebd74a12059m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eab2311d07e2a2f9.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/83/eab2311d07e2a2f9m.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2b6b512097c162ad.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/83/2b6b512097c162adm.jpg[/IMG][/URL] Teraz tylko to jedno-bo księżniczka śpi i nie będziemy jej budzić :eviltong:
  13. tak patrzę ale nie wiem jak zdjęcia tu się zamieszcza?jakoś zmniejszyć czy jak i co tam trzeba zrobić?:roll:
  14. No właśnie aparat powinien dostać :cool3: ale ponoć już nadciąga z aparatem prawie....no liczę dzisiaj na to bo już tracę cierpliwość:nerwy:;) tak tak wypytać o wszystko -przemaglować totalnie:mad::grins: ps-znalazła się mądra co ma psa od 4 dni :cool:
  15. Czasami o tym prezencie ludzie mówią bezmyślnie nawet nie wiedząc,że to tak źle brzmi i się kojarzy...Na przykład mój TŻ zrobił mi porutę u wetki bo powiedział ,że Bambi to prezent dla córki na Gwiazdkę:angryy: a przecież Bambi nie jest ani prezentem ani gwiazdkowym ani innym i nie jest pieskiem córki tylko przecież MOIM pieskiem od zawsze i na zawsze.A to,że córcia tam sobie myśli,że jej i może jakiś tam prezent to już inna sprawa-niech tam dzieciaczek sobie mysli-tak czy siak ja sprawuję opiekę i pieczę nad wszystkim-bo to mój piesek jest i ja wywalczyłam aby ją mieć.Fakt,że TŻ nic złego na myśli nie miał ale zaraz prostowałam wszystko bo wetka mogłaby coś pomysleć sobie dziwnego.
  16. To świetnie,że bezince też się szczęści:multi: A ja wybieram dla Bambi jakieś fajne legowisko bo do tej pory ma posłanko z kocyków-jej ręczniczka oraz podusi.Oglądam też miski -takie na podstawce są fajne albo może z dozownikiem-ale nie wiem czy to praktyczne.A od cioci Ani czyli mojej bratowej dostała super szeleczki ze smyczą w pieseczki i kropeczki i skórzaną smyczkę:grins:
  17. Teraz mi się przypomniało jak to kiedyś biedne nasze mamy wysłuchiwały zakazów i nakazów jak urodziły dzieciątko:nie bierz na ręce i nie bujaj -niech płacze aż przestanie-daj jeść dokładnie co trzy godziny i niech płacze ale zrozumie,że jedzenie jest na czas:-o o matko -horror .......tak mi się skojarzyło w związku z "Okiem psa";)
  18. No i mamy nowy dzionek[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG] Maju -zgadzam się z Tobą -nie podejdę do tego poradnika tak jak autor by tam sugerował-po prostu przeczytam go sobie informacyjnie.Ja uważam,że nasz osobisty ludzki instynkt też jest bardzo ważny i ja teraz dokładnie czuję,że to jest czas na budowanie więzi i miłości z naszą Bambi -tak więc tulę lulam i całuję i czuję,że robię właśnie dobrze.Dzisiaj rano została pierwszy raz na prawie 15 minut zupełnie sama i kiedy wróciłam nie było piszczenia tylko podniosła się z legowiska i radosna,że wróciłam przybiegła:loveu: Bambi to delikatna słodka piesinka . W dzieciństwie na wsi mieliśmy owczarka niemieckiego Tarzana-najmądrzejszego psa na świecie-najpiękniejszego i najwspanialszego oraz małą sunię mieszańca -rudą gładkowłosą Mysię.No i duży Tarzan był psem,którego nie da się wychwalić-kiedy ja byłam maleńka w łóżeczku to ojciec go przywiózł i jakoś tak dobrze wychował.Potem Mysia była kiedy miałam około 7 lat i rodzeństwo młodsze.Mysia słuchała rodziców ale nami dzieciakami rządziła:oops: -na przykład jak weszła na łóżko to kiedy chcileiśmy aby zeszła reagowała warkiem i szczekiem:roll:
  19. Pinczerka_i_Gizmo -ufffff :jumpie: dziękuję za odpowiedź-jakoś trudno mi było sobie wyobrazić aby coś podobnego wprowadzić w życie naszej laleczki Bambi:loveu: Słodko sobie śpi teraz na kanapie w pokoju wtulona w poduchy ozdobne. Zauważyłam,że nie chce abym wychodziła gdziekolwiek tak więc muszę zacząć naukę -przekopuję forum i sobie czytam o tym.
  20. A co do zdjęć to jestem smutnaaaaaa:placz: bo miałam mieć dziś aparat i nie maaaaaaaam buuuuuuuuuu:bigcry:
  21. No dla mnie jest jak najbardziej prawowitym członkiem naszego stadka:lol: tylko tam pisze,że człowiek nieświadomie popełnia głupoty wychowawcze i potem są problemy:roll: Ja tam bym ją cackała i lalała ...najlepiej właśnie posłucham głosu doświadczonych dogomaniaków bo ja się "dopsiłam" czy jak to się mówi tutaj :lol: i jeszcze zbieram wiedzę bo do tej pory chłonęłam intensywnie to co dla kotów-nawaisem mówiąc mój kocur,którego wychowałam od oseska w ogóle nie wie,że jest kotem i generalnie wlazł nam totalnie na głowę ale kochamy go ogromnie mocno.Co do psiaczka sytuacja będzie o tyle inna,że będzie z nami wyjeżdżać-odwiedzać przyjaciół i rodzinę.Jak komuś się nie podoba mój kot to ja po prostu się naburmuszam:angryy: i mówię,że jest absolutnie fantastyczny.A Bambi będzie żyła z nami wśród innych ludzi itd itd -wiadomo o co mi chodzi.Oczywiście ja wiem,że będzie wszystko dobrze ale chcę dla niej jak najlepiej we wszystkim.
  22. Hejka! Nasza sunia ma na imię Bambi-walczyłam ostro o to imię bo TŻ i córka nie chcieli jej tak nazywac:diabloti: -a mi już się znudziło cmokanie i gwizdanie oraz niuńkanie -ma mieć imię!:mad: U nas wszystko super-Bambi jest coraz śmielsza i chętniej zaczyna broić:cool3: -na przykład zdarła dziś kawałek tapety w kuchni z wielką satysfakcją:evil_lol: Koty jej unikają i jakoś mi się zdaje,(ku mojemu zdziwieniu) że to Zuzia bardziej jej nie lubi niż Czaruś. Maju nie wyrzuciłam tej książki :shake: bo mam tylko tę jedną i dopiero się obkupię w inne tytuły:roll:;) Przeczytałam już spory kawałek i bardzo jestem ciekawa jak to jest w innych poradnikach.Chciałabym wychować mądrą psinkę.Ciekawa jestem czy to spanie w łóżku i wchodzenie na fotele czy sofy jest faktycznie tak istotne w kształtowaniu się poczucia wyższości psa nad stadem:roll: No bo ja już nie wiem czy pozwalać na to spanie-czy uczyć że nie może spać w pościeli z nami-a co dopiero nie pozwalać jej wchodzenia na kanapę czy tam fotel-jak dla mnie za duża gmatwanina:oops:
  23. no właśnie aparatu niet:placz: i jutro mam mieć pożyczony a jak nie to spod ziemi a znajdę i fotki będą :mad: dżissssss jak tu bryka sobie-podskakuje -bawi nowymi zabaweczkami-córcia była w sklepie i kupiła jej gęś z latexu-latexową piłeczkę jeżyka i taki sznur-bardzo jej się spodobały-no i zachęca też do zabawy koty a robi to tak cudacznie,że można boki zrywać :lol: też mi zrobiła miękkusią kupalkę ale ja jej daję lakcid-mam pozwolenie od wet na to oraz rutinoscorbin i te immuno-coś tam,które mam od wet-a ona zniamniała to tak grzecznie,że miałam takie oczy :crazyeye: Jestem w szoku,że zwierzaczek może być aż tak grzeczny i przesłodki bo mając kotki mam troszku inne doświadczenia-zwłaszcza z charakternym moim synkiem -pumą Czaruchem:cool1: Warto było czekać aż do 30 na odpowiedni czas na pieska-bo piesek też znalazł się właśnie w tym czasie dla nas wyjątkowy:loveu:
  24. Kochane :grins: Nie wiem jak mam Wam dziękować za to,że dzięki Wam mamy naszą sunieczkę.Gdyby nie ratunek to przecież te psineczki nie miałyby szans. Wielki szacunek-jesteście :lilangel::lilangel::lilangel::lilangel::lilangel::lilangel: Wesprzemy fundację jakimś groszem -zawsze to coś.
  25. To świetnie,że kremóweczka ma domek:multi: A naszą dzidzię dziś widział dziadek męża z ciocią-byli zachwyceni -potem przyszła moja bratowa,która po prostu najchętniej by ją połknęła.Maleńka żyje zabawą -jedzeniem i spaniem -słooooodkim spaniem :) a w międzyczasie załatwia też swoje potrzeby-dobrze jej idzie z matą. :Dog_run:
×
×
  • Create New...